krive i mrsave noge

dkucenic

Početnik
Poruka
36
hteo bih da mi da neko neki savet kako da udebljam noge tacnije listove i jel postoji neki moguci nacin da ih ispravim posto su mi u obliku slova o?neke vezbe?i jel to mozda zbog fudbala koji treniram vec jedno 10 godina?hvala unapred
 
hteo bih da mi da neko neki savet kako da udebljam noge tacnije listove i jel postoji neki moguci nacin da ih ispravim posto su mi u obliku slova o?neke vezbe?i jel to mozda zbog fudbala koji treniram vec jedno 10 godina?hvala unapred


Tvoja konstitucija je takva kakva je...tako da prilicne transformacije nisu moguce. Vezbama mozes da postignes ono najbolje sa svojim telom...konkretno i nogama,ali da izmenis oblik...to nisam cula da moze. Vezbama ces izgraditi oblik koji odgovara tvom telu tako da ....O ostaje O:cool:
 
hteo bih da mi da neko neki savet kako da udebljam noge tacnije listove i jel postoji neki moguci nacin da ih ispravim posto su mi u obliku slova o?neke vezbe?i jel to mozda zbog fudbala koji treniram vec jedno 10 godina?hvala unapred

Izgled listova u najvecoj meri odredjuje genetika. Ako su mrsavi ne ocekuj neke velike promene. Moj savet ti je da radis vezbe koje angazuju cele noge (cucanj, cucanj na jednoj nozi, mrtvo dizanje, pliometrija) jer izolativne vezbe uvek manje stimulisu rast misica. Sto se tice samih listova ovde ima solidnih saveta:
 
hteo bih da mi da neko neki savet kako da udebljam noge tacnije listove i jel postoji neki moguci nacin da ih ispravim posto su mi u obliku slova o?neke vezbe?i jel to mozda zbog fudbala koji treniram vec jedno 10 godina?hvala unapred

Da ,naravno da je od fudbala.

Pa ako ti se nisu udebljale od fudbala ne znam od cega ce,shetaj i jedi.
 
Jesu ti ovake noge:


ovakve...ali nisu bas tolko mrsave mislim butine nisu mi uopste mrsave za moju visinu ali listovi mrsavi :(

Pa imas vezbu samo za listove.

Spustas se i dizes na vrhovima prstiju.

Izignes se do kraja vrhovima prstiju pa se potom polako spustas ali da petom ne dodirnes pod i tako ponavljaj dok mozes.

Vezbu mozes da radis maltene uvek i gde noces,verovatno imas i na netu slikoviti prikaz ali mrzi me da trazim.
 
hteo bih da mi da neko neki savet kako da udebljam noge tacnije listove i jel postoji neki moguci nacin da ih ispravim posto su mi u obliku slova o?neke vezbe?i jel to mozda zbog fudbala koji treniram vec jedno 10 godina?hvala unapred

To nije od fudbala ali je SUPER za fudbal, posebno ako si golman.
Eh koliko sam golova zabio kroz krive noge ha ha ha
 

Back
Top