ЖЕЛИМ ДА ПОСТАНЕМ ВОЈНИ ПЛАЋЕНИК

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Бели Архангел

Poznat
Banovan
Poruka
7.475
ДРУГАРИ ЕВО О ЧЕМУ ЈЕ РЕЧ.

ВИДЕО САМ ДА МИ ЈЕДИНИ ИЗЛАЗАК ИЗ МОЈЕ ФИНАНСИЈСКЕ КРИЗЕ ДА ПОСТАНЕМ СТРАНИ ВОЈНИ ПЛАЋЕНИК И ДА РАТУЈЕМ ЗА ИНТЕРЕСЕ ОНОГА КО МИ ПЛАТИ.

ДА ЛИ ЈЕ ИКО ОД ВАС НЕГДЕ РАТОВАО ЗА СТРАНЕ ВОЈНЕ СИЛЕ? КАО ДА СТУПИМ У КОНТАКТ СА ОДРЕЂЕНИМ ЉУДИМА ИТД?
 
ДРУГАРИ ЕВО О ЧЕМУ ЈЕ РЕЧ.

ВИДЕО САМ ДА МИ ЈЕДИНИ ИЗЛАЗАК ИЗ МОЈЕ ФИНАНСИЈСКЕ КРИЗЕ ДА ПОСТАНЕМ СТРАНИ ВОЈНИ ПЛАЋЕНИК И ДА РАТУЈЕМ ЗА ИНТЕРЕСЕ ОНОГА КО МИ ПЛАТИ.

ДА ЛИ ЈЕ ИКО ОД ВАС НЕГДЕ РАТОВАО ЗА СТРАНЕ ВОЈНЕ СИЛЕ? КАО ДА СТУПИМ У КОНТАКТ СА ОДРЕЂЕНИМ ЉУДИМА ИТД?
Znaci ratovao bi za interes amera i svaba na kosovu ?
 
Ajde da te ne ostavim bez informacije . Odes kod amera , prijavis se na kurs blackwater organizacije i eto tebe placenika .
http://academi.com/

Хвала али мислим да је то само за Амере.

- - - - - - - - - -

Šta očekivati od Ljotićevca, takvi kao on su klali Srbe za vreme nemačke okupacije samo da bi se dodvorili stranom gazdi

Ти лупи и остаде жив.
 
ДРУГАРИ ЕВО О ЧЕМУ ЈЕ РЕЧ.

ВИДЕО САМ ДА МИ ЈЕДИНИ ИЗЛАЗАК ИЗ МОЈЕ ФИНАНСИЈСКЕ КРИЗЕ ДА ПОСТАНЕМ СТРАНИ ВОЈНИ ПЛАЋЕНИК И ДА РАТУЈЕМ ЗА ИНТЕРЕСЕ ОНОГА КО МИ ПЛАТИ.

ДА ЛИ ЈЕ ИКО ОД ВАС НЕГДЕ РАТОВАО ЗА СТРАНЕ ВОЈНЕ СИЛЕ? КАО ДА СТУПИМ У КОНТАКТ СА ОДРЕЂЕНИМ ЉУДИМА ИТД?

Koliko imaš godina? Jel ispod 25?
 
Знам за легију странаца али не испуњавам услове. Можда неке мање захтевније банде.

Легија више не прима свакога и можда живот плаћеника није за тебе, ако не можеш да издржиш обуку у легији.

Боље пробај обичну банду.
 
Koliko imaš godina? Jel ispod 25?

36 година.

- - - - - - - - - -

Sprda se covek . Jel ti znas da za placenike ne vaze pravila ratovanja ? Kad te uhvate neki muslimani ima da ti odseku glavu onim malim nozicem :lol:

Ризик постоји али сам без пара као и већина и пети ми да останем без стана у ком живом преко 20 година.
 
36 година.

- - - - - - - - - -



Ризик постоји али сам без пара као и већина и пети ми да останем без стана у ком живом преко 20 година.

Jbg , sta ti je drzava :(
Nista , neka ti je sa srecom i sto vise da ih potamanis (ako uspes naci neke placenike) .
 
Jbg , sta ti je drzava :(
Nista , neka ti je sa srecom i sto vise da ih potamanis (ako uspes naci neke placenike) .

Хвала на разумевању. У Египту не би било лоше да пробам али која страна плаћа?

- - - - - - - - - -

Jesi završio vojni rok? Jesi ikad bio u ratu? Jel barataš oružjem?

Нисам а са оружијем баратам добро онако аматерски.
 
ДРУГАРИ ЕВО О ЧЕМУ ЈЕ РЕЧ.

ВИДЕО САМ ДА МИ ЈЕДИНИ ИЗЛАЗАК ИЗ МОЈЕ ФИНАНСИЈСКЕ КРИЗЕ ДА ПОСТАНЕМ СТРАНИ ВОЈНИ ПЛАЋЕНИК И ДА РАТУЈЕМ ЗА ИНТЕРЕСЕ ОНОГА КО МИ ПЛАТИ.

ДА ЛИ ЈЕ ИКО ОД ВАС НЕГДЕ РАТОВАО ЗА СТРАНЕ ВОЈНЕ СИЛЕ? КАО ДА СТУПИМ У КОНТАКТ СА ОДРЕЂЕНИМ ЉУДИМА ИТД?

kažu da Šiptari dobro plaćaju da se kolju Srbi
 
ДРУГАРИ ЕВО О ЧЕМУ ЈЕ РЕЧ.

ВИДЕО САМ ДА МИ ЈЕДИНИ ИЗЛАЗАК ИЗ МОЈЕ ФИНАНСИЈСКЕ КРИЗЕ ДА ПОСТАНЕМ СТРАНИ ВОЈНИ ПЛАЋЕНИК И ДА РАТУЈЕМ ЗА ИНТЕРЕСЕ ОНОГА КО МИ ПЛАТИ.

ДА ЛИ ЈЕ ИКО ОД ВАС НЕГДЕ РАТОВАО ЗА СТРАНЕ ВОЈНЕ СИЛЕ? КАО ДА СТУПИМ У КОНТАКТ СА ОДРЕЂЕНИМ ЉУДИМА ИТД?

Џаба ти... Не примају слинаве ******.
Можда да пробаш код талибана, они нису избирљиви.
 
Хвала на разумевању. У Египту не би било лоше да пробам али која страна плаћа?

- - - - - - - - - -



Нисам а са оружијем баратам добро онако аматерски.

imas 36 godina a nisi zavrsio vojni rok? :eek:
onda mora da imas neku falinku...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top