Tripovanje trudnoce..
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Tripovanje trudnoce..

Obećava
    Učlanjen
    15.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

Podrazumevano Tripovanje trudnoce..

Cao drage moje forumasice..Kao veliki `tripadzija`, htedoh da vas pitam nesto..Al vas molim da budete objektivne i bez zezanja.. Imala sam odnos, sa kondomom, nije pukao kolko znam, nije ispao..nista od toga..Al me neki iracionalni, podsvesni strah sada uhvatio. Nisam mnogo znala o simptomima trudnoce, al sam procitala da su slicni simptomima pms a I sad imam ja polako te siptome, i oni mi se javljaju otprilike 2 nedelje pred mentraciju, uvek tako..Al nekako istipujem da ce mi se zgaditi hrana, da ce mi se spavati itd..Pa na psihickoj bazi ne smem nista da okusim..nemojte mi se smejati.. Ranije nisam bila takva, cak sam u jednoj vezi godinu dana imala odnose sa deckom bez bilo kakve zastite jer smo bili u dugoj vezi.. Sada sam imala sex sa deckom koji nije bas za ozbiljnu vezu pa mi je jos gore..Sad vas molim da mi kazete da to nije nista i da sam samo subjektivna..Pliz pliz..jer nzm koj mi je dajvo, a inace odnos sam imala pre 4 dana..Kontam da ne moze tako ako da se osete ti simptomi..
    Nisi nikada toliko nesrecan koliko mislis, i nikada toliko srecan koliko sto si se nadao da ces biti..:)

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6150

Podrazumevano Re: Tripovanje trudnoce..

au imas neobavezni sex kako mislis da sudas
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Stara legenda mmaher (avatar)
    Učlanjen
    23.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    34
    Reputaciona moć
    3010

sram ti usho!
    Postupaj tako da svaki tvoj cin moze da se upotrebi kao univerzalni princip.

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    81

Cao tebi . Verovatnije mi izgleda da nisi u drugom stanju, a da bi bila sigurna, procesljaj net, pronadji informaciju koliko dana posle odnosa moze da se radi test za trudnocu, otidji do apoteke i kupi neki test koji ti je prihvatljiv po ceni, obavi proveru i verujem da ces zavrsiti sa dilemom .

Kako god da se zavrsi, moj ti je predlog da ides korak po korak. Nabavi prvo sve potrebne informacije (kada da radis test) i kupi test u apoteci. Kad to obavis onda razmisljaj koji su ti sledeci potezi. Mislim da ce ti zivot biti jednostavniji nego ako sve moguce opcije ubacis u razmisljanje. Bice ti previse, verovatno bez potrebe.

U svakom slucaju, javi kad sve obavis, a navijam da bude onako kako zelis da se zavrsi :OK: .
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Obećava
    Učlanjen
    15.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

obratila sam se forumasicama

- - - - - - - - - -

Hvala draga..<3 Hocu, javljam, al mislim da je to samo podsvesno strah a i sanjala sam nesto nocas vezano za to..

- - - - - - - - - -

Hvala..<3..nadam se da samo umisljam..
    Nisi nikada toliko nesrecan koliko mislis, i nikada toliko srecan koliko sto si se nadao da ces biti..:)

Poznat Lollol (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

Ako kondom nije pukao, spao i sl. sanse da si trudna su 0,01%, pod uslovom da je pravilno stavljen i ispravan. Cak i bez kondoma, sanse za trudnocu su male u zavinosti od plodnih dana, mada i to ume da vara.

Simptomi trudnoce se pojavljuju valjda tek posle 2 nedelje od odnosa, i obicno je to bol u dojkama ako se ne varam, tako da najverovatnije 99,99% si sigurna. A vi da budite sigurni, prekinite snosaj kada imate seks sa kondomom i mirna glava.
    Welcome to the Internet, I'll be your guide...

Obećava
    Učlanjen
    15.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    21

Hvalaaa.. :* Citam svasta po forumima, znam da to ne valja, al jace je od mene..A pisu sve i svasta pa me jos vise uplase

Malenano1 nije na forumu
    ko hoce nadje nacin a ko nece nadje razlog :)
    Domaćin
    Učlanjen
    04.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ma kupi test za trudnocu ako se bas toliko plasis a ako bas pravac lekar,ali mislim da nije nista.

Iskusan firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Citat Original postavio BuenaVista Pogledaj poruku
    Cao drage moje forumasice..Kao veliki `tripadzija`, htedoh da vas pitam nesto..Al vas molim da budete objektivne i bez zezanja.. Imala sam odnos, sa kondomom, nije pukao kolko znam, nije ispao..nista od toga..Al me neki iracionalni, podsvesni strah sada uhvatio. Nisam mnogo znala o simptomima trudnoce, al sam procitala da su slicni simptomima pms a I sad imam ja polako te siptome, i oni mi se javljaju otprilike 2 nedelje pred mentraciju, uvek tako..Al nekako istipujem da ce mi se zgaditi hrana, da ce mi se spavati itd..Pa na psihickoj bazi ne smem nista da okusim..nemojte mi se smejati.. Ranije nisam bila takva, cak sam u jednoj vezi godinu dana imala odnose sa deckom bez bilo kakve zastite jer smo bili u dugoj vezi.. Sada sam imala sex sa deckom koji nije bas za ozbiljnu vezu pa mi je jos gore..Sad vas molim da mi kazete da to nije nista i da sam samo subjektivna..Pliz pliz..jer nzm koj mi je dajvo, a inace odnos sam imala pre 4 dana..Kontam da ne moze tako ako da se osete ti simptomi..
    Imas iracionalne strahove skroz naskroz, kazes koristili ste kondom i sve ok, ako te ti strahovi ne popuste svrni do psihologa.
    Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Slične teme

1. Rani znaci trudnoce
    Autor DP u forumu Zdravlje
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.12.2010., 19:56
  2. ZASTITA OD NEZELJENE TRUDNOCE
    Autor UPLASENA u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.02.2010., 21:40
  3. znaci trudnoce
    Autor dilema u forumu Zdravlje
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.08.2008., 11:11
  4. Nemogucnost trudnoce
    Autor Sudbina :( u forumu Žene
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 25.04.2004., 15:38
  5. Ne svidja mi se moja koza nakon trudnoce! Help!
    Autor Savetnica u forumu Žene
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 16.01.2004., 06:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •