Izazovi

Baaanzaaji!

Veoma poznat
Poruka
10.914
Svi ste, vjerovatno, imali priliku igrati igru "Istina ili izazov".
Igra je neizbježna u većim grupama ljudi, kada se popije :D

E sad, mene zanimaju izazovi. Iznerviram se kad neko pola sata razmišlja koji izazov da nekome zada, u na kraju to bude "Popij dvije čaše vode" :dash:

Nedavno, jedan momak je dobio izazov da priđe nekoj djevojci, raskopča pantalone i kaže: "Šta misliš?" :D za žrtvu je izabrao najmirniju curu na kampu, čak joj je i ime Tihana :lol: Cura je preblijedila, a ja sam umrla od smijeha :lol:

Dakle, mene zanimaju vaša iskustva sa ovim, hoću da čujem zanimljive izazove, budite kreativni :cool:
 
Igrao sam to, ali iskreno, nikada nisam dobio neki tako sočan izazov :lol: Mada, tada nisam ni želeo da igram ako bih "namirisao" da mogu da dobijem tako nešto, a sada bi me bolelo uvo, iskreno :mrgreen: Bilo je na nekom rođendanu(početak gimn.), drug dobio izazov da sa nekom devojkom provede pola sata u plakaru, i ono, izlaze oni, i svi sad očekujemo svašta, kad ispade ništa, mi se razočarali :lol:

Inače, imam druga koji će pristati da sve to uradi bez ikakvog "prisiljavanja" pravilima igre, čisto iz sprdnje, jednom je prišao ribi i reko joj: "Ćao, ja sam <Ime> Lepotan, a tvoja druga želja je?" :lol:
 
Svi ste, vjerovatno, imali priliku igrati igru "Istina ili izazov".
Igra je neizbježna u većim grupama ljudi, kada se popije :D

E sad, mene zanimaju izazovi. Iznerviram se kad neko pola sata razmišlja koji izazov da nekome zada, u na kraju to bude "Popij dvije čaše vode" :dash:

Nedavno, jedan momak je dobio izazov da priđe nekoj djevojci, raskopča pantalone i kaže: "Šta misliš?" :D za žrtvu je izabrao najmirniju curu na kampu, čak joj je i ime Tihana :lol: Cura je preblijedila, a ja sam umrla od smijeha :lol:

Dakle, mene zanimaju vaša iskustva sa ovim, hoću da čujem zanimljive izazove, budite kreativni :cool:

Prihvatam izazove, mada nisam bas siguran da bih otisao kod neke random devojke i svukao pantalone xD

Jedini izazov kojeg se ja secam je bio da uzmem neku pitu od jabuke u usta s jednog kraja, neka nepoznata devojka s drugog i da je izedemo dok se poljubimo (naravno poljubac je takodje bio sastav izazova i nije bas bio prijatan s obzirom da nismo stigli da progutamo od njihovog gurkanja xD)... To bilo na rodjendanu kod drugarice... Bilo je raznih glupavih i decijih, ali ih se ne secam, mada znam da je drugar jednom morao da istrpi da mu neko pljune u usta xD A mi tad bili mali, pa ko nece, odmah ga napadamo picko jedna i tako dalje, a on da ne bude ***** popi pljuvacku tudju xD
 
ajaoj, mi smo druga naterali da baci golu guzicu u sneg ove zime, sa sve samo spenkovanjem
zauzvrat iskoristio je tipicnu musku fantaziju lezbo akcije cirka 3 sekunde
kul je ovo igrati, ali s totalno otvorenim ljudima

akuta ***** li ti sunce zarko, postedi nas ogavstina
 
Cekaj, necu valjda pisati izazove koji nisu zanimljivi, tipa "Vikni na prozor tri puta 'ja sam magarac' ako smes" xD

Inace bilo je i glupih koji su ukljucivali skakanje sa velikih visina... Srecom niko se nije povredio. Uglavnom sam izbegavao da igram ukoliko osetim da cu najebati xD
 

Back
Top