Policajci pokušali da spreče tuču pa dobili batine

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Policija je podnela krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju protiv trojice meštana Surdulice osumnjičenih da su pretukli policajce na dužnosti, saopštila je danas policija.

Kako se navodi u saopštenju, uhapšeni su B.A.(32), V.D.(26) i B.V.(35).

Dodaje se da je V.D. u Surdulici najpre fizički napao M.R. kome je naneo laku telesnu povredu, nakon čega su intervenisala trojica policajaca na koje su svi osumnjičeni fizički nasrnuli i naneli im lake telesne povrede.

B.A, V.D. i B.V su privedeni istražnom sudiji Osnovnog suda u Vranju koji im je odredio pritvor do 30 dana.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/393800/Policajci-pokusali-da-sprece-tucu-pa-dobili-batine

ko radi u ovoj policiji cccc
 
Pa ljudi su radili svoj posao, probali da sprece tucu, mada ja sam uvek te pandure zamisljao kao teske batinase, ali ako su bili brojcano nadjacani...desava se.

Dobro je što su to radili dole, da su recimo probali to isto na Zvezdari policija bi se "osetila ugroženom" po onom članu - pa bi pucala
Imamo neke manijake u lokalnoj stanici, vitlaju pištoljima izleću iz kola... ne znaš dal se snima jeftin hoivudski triler...
Posle pročitaš u novine kako su oni sve to po onom članu, kako su valjda pucali u vazduh par puta pa tek onda...
Ne znam o čemu je reč ali tako je na Zvezdari, valjda znaju šta rade i koga zapošljavaju

Mada smo se mi starosedeoci u suštini ovde uželeli da imamo razdvojene bandite od policije,
Uprava za grad Beograd nam još uvek nudi samo 2 u 1
Kažu - jeftinije

Mislim to svi znaju i nema šta da se krije ili da se iznenadjujemo naprasno
Jedna te ista ekipa žari i pali i roštilja
E sad dal će policija propasti kad ostanu bez takvih kradova pardon kadrova ostaje da vidimo...
 
Poslednja izmena:
Policija je podnela krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju protiv trojice meštana Surdulice osumnjičenih da su pretukli policajce na dužnosti, saopštila je danas policija.

Kako se navodi u saopštenju, uhapšeni su B.A.(32), V.D.(26) i B.V.(35).

Dodaje se da je V.D. u Surdulici najpre fizički napao M.R. kome je naneo laku telesnu povredu, nakon čega su intervenisala trojica policajaca na koje su svi osumnjičeni fizički nasrnuli i naneli im lake telesne povrede.

B.A, V.D. i B.V su privedeni istražnom sudiji Osnovnog suda u Vranju koji im je odredio pritvor do 30 dana.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/393800/Policajci-pokusali-da-sprece-tucu-pa-dobili-batine

ko radi u ovoj policiji cccc


Курсаџије.

Мислим, немају завршену средњу полицијску, него курсеве од 6 месеци.

Па, кад су могли да науче да бију како треба?

Користе захвате које су користили док су били само "проблематични" градски типови.
 

Back
Top