Sistemski folder

MrGiovanni

Primećen član
Poruka
642
Na laptopu imam dve particije. Na D particiji gde su inace samo licni podaci, formirao se
nekakav folder koji sadrzi gomilu podfoldera. Ime mu je kombinacija slova i brojeva
i ima katanac pored ikonice.
Ne znam da li je od pomoci, skoro sam uradio system restore jer sam bio instalirao nesto
pa sam hteo da vratim kako je bilo
 
Na laptopu imam dve particije. Na D particiji gde su inace samo licni podaci, formirao se
nekakav folder koji sadrzi gomilu podfoldera. Ime mu je kombinacija slova i brojeva
i ima katanac pored ikonice.
Ne znam da li je od pomoci, skoro sam uradio system restore jer sam bio instalirao nesto
pa sam hteo da vratim kako je bilo

Isključi System Restore na D particiji...
 
Nije napunjen C disk


Sada sam proverio, System Restore mi je isključen za D particiju. Zašto bi se onda taj folder
automatski pravio na D particiji a ne negde na C s ostalim sistemskim stvarima
 
Poslednja izmena:
Nešto nisi dobro instalirao do kraja.
To izgleda kao privremeni folder koji se kreira pri instalaciji nekog programa ili windows update, automatski bi trebalo da se obriše na kraju instalacije ali iz nekog razloga nije.Ne moraš to da diraš,ako ti baš mnogo smeta sakrij ceo folder.
 
Poslednja izmena:
Ma kakav bre sistem restore,nema to veze sa tim i ne treba da isključi. Ne piskaraj gluposti.
Nisi ni pogledao šta je u folderu,ne zbunjuj čoveka,lepo piše. DHtml header,header,ndp40-kb2656405,parameterinfo"

http://www.computing.net/answers/wi...ird-folder-in-my-computers-drive-d/12179.html
Ај нека буде како ти кажеш. :)

Нека укључи и сакупљаче вируса. :lol: Још боље, нека инсталира све вирусе на које наиђе. :lol:И обавезно да их чува на Д партицији! :lol:

:bye:
 
Poslednja izmena:
Ako si nesto bekapovao onda je to to,jer kada se radi bekap on pravi folder na sporednoj particiji.Ako si uradio greskom neki bekap slobodno ga izbrisi,ali moras skinuti program"Unlocker" koji brise zakljucane foldere.Program je besplatan i na googlu samo upisi Unloker i skini.Instaliraj ga i pazi mozda nece hteti da obrise odjednom ceo folder vec moras uci u njega i redom cistiti podfoldere,a ako bude hteo odjednom nemoj se cuditi ako sporo brise.Moze da se desi i sat vremena, sve zavisi koliko je stvari bekapovano.On prvo otkljucava te zasticene foldere pa posle brise.
 

Back
Top