Premijer Srbije u emisiji citirao evandjelje po Mateju!

Ti kako si krenuo ispašće da imaš zoološki vrt u kući jer na svakoj temi po neku životinjku spomeneš.
Imam samo psa i papagaja.
A dali je Dacic vernik to je njegova licna stvar i ne mora da se kurci na TV-u.
Kad su ga pitali dali podrzava gay paradu isto tako je odgovorio da je to njegova licna stvar ali da mora da bude mir na ulicama i da ce ga on obezbediti
 
On je drzava, i lepo koristi priliku!

I taj drzavnik u svoje privatno vreme, moze da veruje i da prica o svojoj veri kad i kako hoce. U toku radnog vremena, po ustavu ne bi smeo da unosi religiju na taj nacin da favorizuje jednu religiju u odnosu na drugu. CAK i da je bio ovde u svom radnom vremenu, ne bih mogao reci da je uradio nesto sto je protivustavno. Tako da, zacin c.
 
I taj drzavnik u svoje privatno vreme, moze da veruje i da prica o svojoj veri kad i kako hoce. U toku radnog vremena, po ustavu ne bi smeo da unosi religiju na taj nacin da favorizuje jednu religiju u odnosu na drugu. CAK i da je bio ovde u svom radnom vremenu, ne bih mogao reci da je uradio nesto sto je protivustavno. Tako da, zacin c.

Biblija nije religija ni vera vec poucna knjiga koju su religije zloupotrebili i prisvojile.

Knjige po zakonu Srbije mogu da se citiraju!
 
Imam samo psa i papagaja.
A dali je Dacic vernik to je njegova licna stvar i ne mora da se kurci na TV-u.
Kad su ga pitali dali podrzava gay paradu isto tako je odgovorio da je to njegova licna stvar ali da mora da bude mir na ulicama i da ce ga on obezbediti

A šta tebi smeta ako se kurci?
Da je javno pričao da je ateista onda to ne bi tako shvatio?
Ti si bio za paradu pa ti zasmetalo što se nije održala?
I molim te ono dali napiši odvojeno jer od toga zavisi mnogo značenje reči.

- - - - - - - - - -

Po cemu si zakljucili da mi smeta?

Po tvom odgovoru.
A znam da bi i ti iskoristio priliku da je imaš........... kao i mnogi.
 
Imam samo psa i papagaja.
A dali je Dacic vernik to je njegova licna stvar i ne mora da se kurci na TV-u.
Kad su ga pitali dali podrzava gay paradu isto tako je odgovorio da je to njegova licna stvar ali da mora da bude mir na ulicama i da ce ga on obezbediti

A sto tebi smeta njegova licna stvar?A parada ti nije kurcenje buljasa po ulicama BG?
 
Pa i da jeste, jel to losa namera?

Svaka cast savetniku koji ga je posavetovao (ako je )sto se biblije tice, jer je to dobra knjiga!
Biblija jeste bitna, jer je ona jedna od najcitanijih knjiga svih vremena.

Lepo je kada se iz nje izvadi neka poruka i ubaci u odredjen kontekst!

Samo je licemerno sto on nije izabrao uzak vec sirok put......da je izabrao uzi ne pravio dil sa okupatorima......
 

Back
Top