Da li pričate sve svom muškarcu ili devojci?

Neke stvari precutim, sto se kaze "muske price" i prolupavanja ne delim sa devojkom, isto kao sto ne ocekujem da cujem od nje "zenske price" koje ima sa drugaricama i ta prolupavanja.
Nekako mislim da nikada ne moze postojati ona otvorenost izmedju muskarca i zene kao sto postoji izmedju muskarca i muskarca i zene i zene.

To se ne bih slozila nikako... :) Demantuje iskustvo...
 
To se ne bih slozila nikako... :) Demantuje iskustvo...

Licno ne volim to flitriranje previse, ali mislim da vecina muskaraca ima neke stvari koje ne kaze svojoj boljoj polovini.
Primera radi, sigurno niko normalan nece reci devojci da je bivsa bolja u krevetu, ili da se jos pali na nju, te price jedino mogu da se podele izmedju drugih muskaraca. Naravno, isto vazi i za zene.

Nisam imao prilike da upoznam devojku sa kojom mogu biti toliko otvoren kao sa prijateljem kojeg znam celog zivota. Ima nekih devojaka sa kojima se super slazem, ali nikako svi delovi ne mogu da kliknu da postoji ona otvorenost bez cenzure i ustrucavanja, kao sto je recimo sa nekim dugogodisnjim prijateljem.

Tako je barem u mom slucaju, mada videcemo :)
 
Licno ne volim to flitriranje previse, ali mislim da vecina muskaraca ima neke stvari koje ne kaze svojoj boljoj polovini.
Primera radi, sigurno niko normalan nece reci devojci da je bivsa bolja u krevetu, ili da se jos pali na nju, te price jedino mogu da se podele izmedju drugih muskaraca. Naravno, isto vazi i za zene.

Nisam imao prilike da upoznam devojku sa kojom mogu biti toliko otvoren kao sa prijateljem kojeg znam celog zivota. Ima nekih devojaka sa kojima se super slazem, ali nikako svi delovi ne mogu da kliknu da postoji ona otvorenost bez cenzure i ustrucavanja, kao sto je recimo sa nekim dugogodisnjim prijateljem.

Tako je barem u mom slucaju, mada videcemo :)

Znas kako... ako je nekome bivsa ili bivsi bolji npr. u krevetu znaci da se nedovoljno slaze sa sadasnjom osobom i da veza nije toliko ni ozbiljna, pa zato nece biti ni toliko intiman sa tom osobom i nekako nece moci dovoljno da joj se poverava niti da joj prica (tako ja razmisljam)...doci ce na red i prava... :)
 

Back
Top