Kada cura dosadi..

BuenaVista

Obećava
Poruka
61
U kom trenutku tj. koja situacija ili emocija je okidac kada vam ona dosadi? I jos jedno pitanje..nije strogo vezano za prvo :p Tokom dana je bilo super, i samo vam je odjednom uvece kvrcnulo..`ne mogu vise s tobom` :)
 
Verovatno nagomilanost neceg ovakvog: sitne ili krupne nekorektnosti, odljubljenost (u nekom momentu zaljubljenost prodje) i sagledavanje svega onoga sto ne valja u vezi i ne da se popraviti, saznanje da se stiglo do faze gde se treba krociti na stepenik vise (a ne ide) i sl. Mislim da su razlozi mnogobrojni i individualni.

A prosto ne vreujem da nesto "kvrcne" tek tako. Mislim da takve odluke sazrevaju pre nego sto "kvrcnu". Ako se tek tako dogodilo, da li je bas prava stvar biti u vezi sa nekim kod koga stalno treba strepeti da ce u narednih pola sata prestati da voli iz razloga koje ni sam ne moze da dokuci ?
 
Poslednja izmena:
U kom trenutku tj. koja situacija ili emocija je okidac kada vam ona dosadi? I jos jedno pitanje..nije strogo vezano za prvo :p Tokom dana je bilo super, i samo vam je odjednom uvece kvrcnulo..`ne mogu vise s tobom` :)

Obichno kad kod tipa prodje onaj prvi talas zaljubljenosti I strasti, prestane da razmishlja tukijem nakon shto je izgustirao zensku I vidi je onakvu kakva jeste.
 
Нема шта да кврцне,жене иначе нису нешто забавне ни духовите,имају врло мало заједничких интересовања са нама.Против жене је увек лако наћи разлог,изазов је тражење разлога да будеш са њом а да то није само секс.
 
U kom trenutku tj. koja situacija ili emocija je okidac kada vam ona dosadi? I jos jedno pitanje..nije strogo vezano za prvo :p Tokom dana je bilo super, i samo vam je odjednom uvece kvrcnulo..`ne mogu vise s tobom` :)

ili imas kres varijantu ili imas emotivnu vezu ako je ovo drugo ne moze da ti dosadi moze samo da vam se razilaze putevi...
 
Нема шта да кврцне,жене иначе нису нешто забавне ни духовите,имају врло мало заједничких интересовања са нама.Против жене је увек лако наћи разлог,изазов је тражење разлога да будеш са њом а да то није само секс.

brilijantan odgovor ovo u lepljivu : mudre izreke.
odgovor: puna love ,miraz ,dok ti sredi za posao, naravno nevina,.....
 
miraz iliti raz-mi , je nekad bila obaveza i velika sramota ako ga nema pored podrazumevane nevinosti,
ove danasnje oce princa a same nisu princeze , ma ni prici, tako da ne treba zaliti cure ,
dobile su sta su trazile ,
ta ista vas nebi ni pogledala da zivite u kutiji to i sami znate ,

to je tako prirodan instinkt da se smoris sa polovnjacom samo ga treba slusati, i logicno polovari sledi pedala da se ne gubi mnogo vreme (vise od par meseci) , a prava za kucu da se nastavi da se trazi!
 
E pa bas iz tih razloga treba saznati sta je najvise pogadja i nervira pa joj bas to i servirati.Ja sam uveo praksu da na poslu sve zene koje mi se predstave kao samohrane majke odmah pitam da li dobijaju alimentaciju ukoliko daju potvrdan odgovor tada ih raskrinkam sa odgovroom da nisu samohrane cim im neko drugi hrani decu i tu im zabijem takvu opasku da im usi zuje mesecima.Naravno sve razvedene su polovnjace i taj izraz sam uveo da koriste i drugi sto ih takodje nervira ali avaj nemocne su da ista promene i tu ih ubijam u pojam.
 
Srecu glume a unutra kljuca kao u kotlu.Ti smireno podbadas i podjebavas ih a one kipte od besa, rekle bi ti svasta ali ne smeju.Taj fazon mi je poznat i bas obozavam da zene dovodim u takve situacije da im zivce tanjim i istezem do granice pucanja.Nista lepse nego kad poganu zenu unistis njenim oruzijem dakle dovedes je do samounistenja.
 
Super.
Tako je najbezbolnije raščistiti i krenuti dalje.
Nema uopšte potrebe da se preispituješ šta je do toga dovelo i zašto osećaš, odnosno, ne osećaš ništa.
Meni se dešavalo kod onih najvećih ljubavi da se samo izduvam.
Dešava se jednostavan proces - prestaneš da idealizuješ devojku sa kojom si i kad pogledaš - nemaš šta da voliš.
 
Koje crno idealizovanje, nijedna nije vredna idealizacije i sta tu uopste ima da se filozofira.Zena je tu da je nategnes i opalis ako dokaze da vredi necemu ok mozda bude i nesto duze inace na duge staze samo kad resim da se zenim nacu nevinu i cestitu a do tada samo gas i cipela u dupe svakoj .
 

Back
Top