Kada cura dosadi..

U kom trenutku tj. koja situacija ili emocija je okidac kada vam ona dosadi? I jos jedno pitanje..nije strogo vezano za prvo :p Tokom dana je bilo super, i samo vam je odjednom uvece kvrcnulo..`ne mogu vise s tobom` :)

kad me ohladi svojim ponašanjem, onda mi više ni sex sa njom nije zanimljiv

- - - - - - - - - -

Obichno kad kod tipa prodje onaj prvi talas zaljubljenosti I strasti, prestane da razmishlja tukijem nakon shto je izgustirao zensku I vidi je onakvu kakva jeste.

slažem se

- - - - - - - - - -

Нема шта да кврцне,жене иначе нису нешто забавне ни духовите,имају врло мало заједничких интересовања са нама.Против жене је увек лако наћи разлог,изазов је тражење разлога да будеш са њом а да то није само секс.

zanimljivo razmišljanje
 
U kom trenutku tj. koja situacija ili emocija je okidac kada vam ona dosadi? I jos jedno pitanje..nije strogo vezano za prvo :p Tokom dana je bilo super, i samo vam je odjednom uvece kvrcnulo..`ne mogu vise s tobom` :)

Ono što mene oladi u momentu jeste kad shvatim da mogu bilo šta i da mi se predala u potpunosti i da me gleda kao boga. Nekako sam i vremenom naučio da izbegavam taj tip devojke (jer to je tip).
Ima toga i kod muškaraca naravno, kao što kaže jedna forumašica: "ta opsesivna zaljubljenost je zapravo veoma slatka, sve do one granice kad krene da se ponaša kao ker."
 
Cuj ovu , sta prvih meseci sta polako da je upoznajem pa necu da trosim svoje dragoceno vreme na neku curku opalim je prvo vece sledi jos nekoliko serija kresanja i na kraju meseca cao pedaljeros menjam je.
 
Ne znam, mnogi osudjuju kada se nadje druga ali telo se mora slusati. Devojka ne zadovoljava iako ona radi sve po propisu, ne oseca se nista prema njoj a druga privlaci. Kada prestane zadovoljstvo odmah treba prekidati.
 

Back
Top