zatrudnim li u 16...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tema je ~shta~bi~bilo~kad~bi~bilo, a i imali smo temu o abortusu na kojoj smo pretresli ovu tematiku ;-)... ja mogu samo da kazhem da sam odavno zavrshio sa 16 godina, al da sam trudan i da imam 16 godina rekao bih mami pa shta mi bude :mrgreen:
 
tema nije sta bi bilo kad bi bilo nego pricam o sopstvenom problemu...samo nisam mislila da to moraju svi da znaju...i nisam znala za tu temu ja se izvinjavam, ja je nisam nasla pa ako ocete zatvorite mi ovu pa mi dajte tu...
 
:roll:
dobro, kao prvo, niko normalan te necje osudjivati zbog toga, par budala tamo vamo al shta te briga.
drugo, radi se o tebi i ti si glavna shto se tiche odluke, al ne smesh bash ni na svoju ruku raditi. ako imash normalne roditelje reci im, al kad budesh sigurna. samo polako i pametno...

@ ostali: ne bi vam trebalo da se nadje neki pametan da popuje i da je napichi zbog mogucje greshke :twisted:
 
spring_storm:
Trebalo je tako da se brine i plasi pre nego sto je imala odnose sa deckom, onda bi sigurno pazili i koristili bi zastitu, nego ona nije razmisljala, zurilo joj se da obavi to sto pre...

ajd mi recite shta ste takvi idioti?
pogledajte dobro pitanje ove teme ("shta da se radi") a vi prichate neshto shto nema sada svrhe ("shta je trebalo da se radi"). ili odgovarajte na pitanje teme ili zachepite brbljive gubice jer ovo shto prichate mozhe samo pogorshati.
jasno?

a u medjuvremenu dok cjutite probajte da se stavite u poziciju koju osudjujete.
 
Keeperu, prestani vise da se pravis pametan...


Ono sam rekla zato sto je bolje paziti da se ne napravi glupost, a ne doci u situaciju gde ces samo moci da gledas kako da odstranis posledice.

Ako je ona stvarno trudna, ili ce da rodi to dete ili ce da abortira, nema treceg resenja...
 
spring_storm:
Trebalo je tako da se brine i plasi pre nego sto je imala odnose sa deckom, onda bi sigurno pazili i koristili bi zastitu, nego ona nije razmisljala, zurilo joj se da obavi to sto pre...

da, "zurilo mi se da to obavim sto pre"... evo zbog toga nisam htela da kazem da je problem moj...mogla sam lepo da kazem "jedna moja drugarica..." i da zavrsim pricu...al ***** ga, najgore je biti iskren...
zaista mi nije potrebno da mi iko govori sta sam trebala da uradim, i zaista nisam znala da se nece naci niko ko ce moci nesto drugo da mi kaze...
na kraju krajeva, bolje da mi zatvore temu, zasto uopste i pokusavam da nadjem jebeno razumevanje...
 
Nazalost,nisam dolazila ranije da vidim ovu temu... Ali vidim li jos jedan komentar tipa "solim joj pamet",brisem...
Sramota... :?

Nekada davno sam bila,u tvojim godinama,u slicnoj situaciji,samo sto je mene neko cuvao definitivno,pa se to desilo kada su mi bili neplodni dani...

Koliko ti kasni? Plodni ili neplodni dani? Daj malo vise detalja... Da vidimo prvo to...
Kupi neki test u apoteci,cisto da budes sigurna,posto znam koliko lomi to cekanje i neizvesnost...
 
Sasha85:
Nazalost,nisam dolazila ranije da vidim ovu temu... Ali vidim li jos jedan komentar tipa "solim joj pamet",brisem...
Sramota... :?

Nekada davno sam bila,u tvojim godinama,u slicnoj situaciji,samo sto je mene neko cuvao definitivno,pa se to desilo kada su mi bili neplodni dani...

Koliko ti kasni? Plodni ili neplodni dani? Daj malo vise detalja... Da vidimo prvo to...
Kupi neki test u apoteci,cisto da budes sigurna,posto znam koliko lomi to cekanje i neizvesnost...

ovako: jos nista nije sigurno...desilo se pre dva dana, tako da ne znam...nije bilo zastite, ne pitajte zasto...nisam bila ni pijana ni nadrogirana, samo naivna...desilo se sa mojim deckom koji tvrdi da nema sanse da sam trudna...(on sad nije tu). popila sam pilulu za dan posle, ali sam drugu popila sa malim zakasnjenjem (jer je apotekarka rekla da mi sve pise u uputstvu i mrzelo je da mi objasnjava, a uputstvo je na nekom sljblj jeziku)...
kupila sam test, ali mogu da ga uradim posle sedam dana...
 
Ernesto_Che:
ovako: jos nista nije sigurno...desilo se pre dva dana, tako da ne znam...nije bilo zastite, ne pitajte zasto...nisam bila ni pijana ni nadrogirana, samo naivna...desilo se sa mojim deckom koji tvrdi da nema sanse da sam trudna...(on sad nije tu). popila sam pilulu za dan posle, ali sam drugu popila sa malim zakasnjenjem (jer je apotekarka rekla da mi sve pise u uputstvu i mrzelo je da mi objasnjava, a uputstvo je na nekom sljblj jeziku)...
kupila sam test, ali mogu da ga uradim posle sedam dana...

Kada si poslednji put imala? Sa koliko zakasnjena si popila drugu tabletu? Kad si popila pilulu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top