Секс и верске заједнице и идеологије

Poruka
2.372
Помаже Бог а атеистима поздрав :)

Не отварам ову тему у подфоруму "Религија" мада ћу касније можда и тамо под насловом где ће реч "верске заједнице" бити на првом месту, али овде отварам пре свега јер су форумаши овог подфорума сексуално активнији и слободнији за причу на ову тему, него у подфоруму "Религија".

Истражујумо сексуалност и религиозност овде заједно. Сви су добродошли да коментаришу у културном дијалогу, дискусији, оба пола, свих сексуалних оредељења и они асексуални који апстинирају и људи свих вера, верских заједница (религија и секти) и свих идеологија.

Шта кажу верске заједнице и идеологије о сексу, а шта кажу сексуално активни људи о верским заједницама, да видимо овде. Неке религије и идеологије ограничавају сексуалност и сексуалне слободе, а друге неке религије и идеологије, секте и култови (стари и нови) подстичу сексуалност као средство духовног, психичког или психофизичког напредовања. Шта кажете о оралном, аналном сексу, сексу са истим полом, шта кажу ваша верска или идеолошка опредељења.

Да не дужим много одмах, кренимо полако, па ћу и ја са вама постепено износити своје ставове и учити од вас и ви једни од других а можда и од мене.
 
:heart:
Bog ti pomogao!
Ja sam veoma religiozna devojka. Cutam Bibliju, slavim Bozic, Uskrs, Slavu i redovno idem u crkvu. Nevina sam, jer zelim da udjem nevina u brak. Cesto sam na meti zlobnika, zavidnika i plaih duhova, jer mi zavide, posto sam jaka. Imala sam veze sa mnogim mocima iz razlicitih verskih zajednica i sa nekoliko svestenika. Neki su bili slatki, neki dosadni
Ja cenim cistu i iskrenu ljubav. :heart:
 
sve su religije oštre prema seksu i priznaju ga jedino u svrhu pukog razmnožavanja, osim hinduizma...:per:

Има и хришћанских секти које промовишу слободан секс, као например секта "Божја деца" (Породица, Фемили).

- - - - - - - - - -

БИЛИ ДОУП, шта је то "тога" за коју кажеш да је најбоља?
 
cedis mitesere? :think:

- - - - - - - - - -

mitisati se

- - - - - - - - - -

vlado mi smo ovde za kratke recenice, jasno je da smo priprosti bludnici sklonim brzim zadovoljstvima
mnogi to ne uspeju pa makar ovako forumski
a koji uspeju dodju da natrljaju nos ostalima

- - - - - - - - - -

ne umem se dobro saliti vi razradite

Не разумем шта хоћеш да кажеш. Појасни ми ако ти није тешко.
 

На коју фору си била у вези са свештеницима када су они ожењени или у целибату, не могу да постану свештеници док се не ожене или дају завет девствености (безбрачности, целибата)? Значи они су чинили прељубу са тобом? Теби баш забавно па се шалиш.
 
На коју фору си била у вези са свештеницима када су они ожењени или у целибату, не могу да постану свештеници док се не ожене или дају завет девствености (безбрачности, целибата)? Значи они су чинили прељубу са тобом? Теби баш забавно па се шалиш.

:heart:
Nije mi bas zabavno. Nisam znala da su ozenjeni. Oni su to krili. Jedan je, koji je bio moj ispovednik, duhovni otac je rekao da me voli i ja sam njega volela. Bas sam se bila zaljubila u njega i onda je on rekao da je ozenjen i ja sam raskinula sa njim, a bas je bio seksi.:heart:
 
Помаже Бог а атеистима поздрав :)

Не отварам ову тему у подфоруму "Религија" мада ћу касније можда и тамо под насловом где ће реч "верске заједнице" бити на првом месту, али овде отварам пре свега јер су форумаши овог подфорума сексуално активнији и слободнији за причу на ову тему, него у подфоруму "Религија".

Истражујумо сексуалност и религиозност овде заједно. Сви су добродошли да коментаришу у културном дијалогу, дискусији, оба пола, свих сексуалних оредељења и они асексуални који апстинирају и људи свих вера, верских заједница (религија и секти) и свих идеологија.

Шта кажу верске заједнице и идеологије о сексу, а шта кажу сексуално активни људи о верским заједницама, да видимо овде. Неке религије и идеологије ограничавају сексуалност и сексуалне слободе, а друге неке религије и идеологије, секте и култови (стари и нови) подстичу сексуалност као средство духовног, психичког или психофизичког напредовања. Шта кажете о оралном, аналном сексу, сексу са истим полом, шта кажу ваша верска или идеолошка опредељења.

Да не дужим много одмах, кренимо полако, па ћу и ја са вама постепено износити своје ставове и учити од вас и ви једни од других а можда и од мене.
gresis sinak opasno gresis
 
gledao si, siguran sam, filmske spektakle na temu starog Rima
odora iliti odezda karakteristicna za Rimljanina naziva se ''toga''
misli se na Rimljanina gradjanina

http://www.howtomakeatoga.info/toga-diagram.gif

komotno, zar ne? :)))
a i vrlo prakticno
paganstvo je imalo svoje cari i drazi

Sta si ti tako dobro video u Starome Rimu,tu se Orgijalo,Incesti su bili na velikoj ceni,Mucenja i Ubistva stalna za Prevlast i Dominaciju,a to je i danas nije se puno promenilo u bilo kojoj religiji,svuda je ista prica.Kada bi se vernici pridrzavali biblije,taleko bi dogurali,postoje Pravila,ali se niko ili bar mali deo vernika Pridrzava,tako da je sve ostalo na onome:Bog je zatvorio sve u Bezakonje da sve i Pomiluje;Dvoje ce biti jedno telo,i da covek ne rastavlja,ali su toliki razvodi,da treba takve pitati kako im je bilo dok su bili Zajedno:cool:
 
Sta si ti tako dobro video u Starome Rimu,tu se Orgijalo,Incesti su bili na velikoj ceni,Mucenja i Ubistva stalna za Prevlast i Dominaciju,a to je i danas nije se puno promenilo u bilo kojoj religiji,svuda je ista prica.Kada bi se vernici pridrzavali biblije,taleko bi dogurali,postoje Pravila,ali se niko ili bar mali deo vernika Pridrzava,tako da je sve ostalo na onome:Bog je zatvorio sve u Bezakonje da sve i Pomiluje;Dvoje ce biti jedno telo,i da covek ne rastavlja,ali su toliki razvodi,da treba takve pitati kako im je bilo dok su bili Zajedno:cool:

vis recimo da nema tih pravila bili bi ko rimljani, tacnije sad vec mnogo gori, i polpucija bi bila ne veca od milion recimo....
mislis li da biblija i pravila u njoj imaju neke veze sa stvarnom ljutskom prirodom?

a kad smo vec na ljs pdfu da nema zakona i bibliskih pravila da li bi incest, silovanje, zoofilija, ma ima sta oces, da li bi bila masovnija, tacnija smatrana za nesto normalno

de je granica izmedju prirodnog i nametnutog?
 
Мислим да религија има јако добрих страна, нпр Божије заповести су ок не само за вернике, већ и за оне које не верују јер је то просто неки бонтон у 10 корака. И мислим да је религија добра јер просто на шта личи човек који мисли да нема чак ни Бога изнад њега, ја нпр не признајем да је било ко изнад мене, не признајем председнике, неке шатро вође ово и оно јер нисам овца и чобан ми не треба, али након неких ствари које су ми се десиле верујем у вишу силу свакако. А то што се тиче секса да га треба имати само при размножавању и слично мислим да је то глупост, јер ја лично сматрам да је све до појединих открића самог човека створио Бог, и сматрам да ми преци нису били мајмуни, па је тако и секс дат као потреба, и мислим да позитивно утиче на људе, наравно ако не оде у неке болести, тако да не верујем да ће ме неко ударати бичем, да ће ме неко казнити ако је*ем 2,3,5,10,15,35 девојака.
 
Metla na vestici:"vis recimo da nema tih pravila bili bi ko rimljani, tacnije sad vec mnogo gori, i polpucija bi bila ne veca od milion recimo....
mislis li da biblija i pravila u njoj imaju neke veze sa stvarnom ljutskom prirodom?

a kad smo vec na ljs pdfu da nema zakona i bibliskih pravila da li bi incest, silovanje, zoofilija, ma ima sta oces, da li bi bila masovnija, tacnija smatrana za nesto normalno

de je granica izmedju prirodnog i nametnutog?

Za Normalne ljude Granice ne trebaju,dok za one mentolce itekako,ali u ljudskoj prirodi je da "gazi i unistava".Tesko je napraviti ogranicenja,jer ljudska masta radi svasta.Samo zavisi od toga koliko smo radili nasebi i to je sve.Koliko danas ima "perverzija'to niko ne zna,a ako ljudsko bice Postuje Boga,postovace i onu rec sto glasi Postuj Bliznjega svoga.
 
mislis da je postovanje boga direktno povezano sa postovanjem drugog zivog bica?...nesto mislim da nije, tacni ubedjena sam da nije jer vecina zatvorenika su vernici

ali u ljudskoj prirodi je da "gazi i unistava".Tesko je napraviti ogranicenja,jer ljudska masta radi svasta
zato sam te i pitala ono....licno mislim da nema silnih zabrana ni malo ne bi bili fini.....
 

Back
Top