MMA borac glumio mangupa pa dobio žestoke batine

Pa ovaj Migel Falkao je visok samo 175cm, a ovaj drugi Kaue Mena ima 65kg... Daj bre ja sam mrsav na moju visinu, imam 178cm a 73-75kg a ovaj 180cm i 65kg.. kao malo punija devojka...

A i ne kapiram kakve veze ima sto su MMA borci, pa MMA ima toliko kategorija da to nije normalno... Uostalom 10 na 2 je maloprevise, pogotovo kada dodas da su imali palice. A jos gore je sto u Street Fight nema pravila :)

Sada ce onaj lik sto ga je lupao dok je ovaj lezao na zemlji odgovarati za pokusaj ubistva,,,,
 
Poznati brazilski MMA borac Migel Falkao izazvao je žestok incident na jednoj benzinskoj pumpi u Brazilu.

Naime, problematični borac je bez ikakvog povoda najpre verbalno maltretirao jednu devojku koja se našla na pumpi, a zatim je i udario. Međutim, nije znao da je devojka na pumpu stigla sa desetak mladića.

Kada su videli da borac maltretira njihovu prijateljicu, momci su uleteli unutra kako bi se fizički obračunali sa Falkaom.

U društvu Falkaa bio je još jedan MMA borac, Kaue Mena. Nakon žestoke tuče koja je nastavljena napolju. Borci su brutalno pretučeni i u besvesnom stanju prebačeni u bolnicu.

Kaue Mena je zadobio teške povrede, završio je na operacionom stolu i njegova karijera je pod znakom pitanja, dok je Falkao pušten na kućno lečenje.

http://www.kurir-info.rs/mma-borac-glumio-mangupa-pa-dobio-zestoke-batine-clanak-888167

pa nek i dalje napada devojke :thumbdown:

Napada devojke, a? Ima li neko sa imalo mozga da veruje u tu verziju price? Gde su zene, tu je nevolja. Kad nemas posla sa zenama, mnogo manje nevolja.
 
Dzaba MMA , uzmes kolac , prisunjas se sa ledja , pa ga dobro izdevetas ! :)
Imao sam ja poznanika koji je bio nosilac crnog pojasa drugi dan u karateu .
Bio je prilicno nadobudan i poceo je zajebavati nekog momka sa sela .Ovaj sa
sela se iznervira i posalje karatistu u rodni kraj . Karatista jedva doceka i udari ga
al ga nije dobro pogodio .Mila majko , kad je ovaj sa sela poludio ! Uhvatio je karatistu
za jaknu i bacio ga preko pola sale .Porusio je nekoliko stolova i tako ga bacao s kraja
na kraj dok mu nije dosadilo . Kad se zavrsilo , pitaju seljaka sta je po zanimanju , a on
rece da je drvosjeca . Izgleda da je zato ovog i bacao kao cjepanicu !:)
 
ајд не тртљај. шта су требали? да гледају мирно како им другарицу, девојку малтретирају неки ебиветри. добили су по заслузи.

Trebas pozvati policiju eventualno da savladas napadaca i tako sacekas organe reda, a ako zelis da glumis "mafijasa" onda trebas biti spreman da to budes i do kraja samo je problem sto u zatvorima sedi takav sljam pored koga "mafijasi" ne bi smeli ni u oci da pogledaju.
 
Trebas pozvati policiju eventualno da savladas napadaca i tako sacekas organe reda, a ako zelis da glumis "mafijasa" onda trebas biti spreman da to budes i do kraja samo je problem sto u zatvorima sedi takav sljam pored koga "mafijasi" ne bi smeli ni u oci da pogledaju.

U Brazilu policija skoro pa i da ne postoji, a kada postoji, brane uglavnom sebe, a ne gradjane. Samopomoc je neophodna kada zivis u drzavi kao sto je Brazil.
 
Simpsons-Nelson-haha.jpg
 
Гледајући овај снимак, пришао је девојци с леђа и рекао нешто у стилу: Мачкице, али бих те каррао. Девојка га је испрозивала, а он је направио неки мало темпераментнији покрет, није јасно да ли је хтео да је помилује по коси или нешто друго.

У сваком случају био је непристојан и добио је много више него што је тражио.
 
Ал' су их разбили. Свака им част!

frootsman:
У сваком случају био је непристојан и добио је много више него што је тражио.

... а много мање него што је заслужио. Не лежи он у болници него његов друг.
 
MMA je MMA
al 10 mladića je 10 mladića

a to što nije poznato otkud ova sa `10 mladića umesto sa Falkom to će da zanemarimo... ona bira ko sve može...

- - - - - - - - - -

Posebno kad ih tuku desetorica ladnim oruzjem ! :hahaha:

bilo kako bilo viteškije - kod nas standardno pichkice od pandurskih sinova vitlaju pištoljima gde stignu
tu je tata bilmez iz uprave da reaguje sa pola korpusa
 
Ne znam sta je tu cudno profesionalne sibadzije van ringa mogu da prebiju samo dete u kolicima jer da imaju onu stvar time se ne bi ni bavili.

Drugo,treba ih sve streljati-kada se devojka(bilo cija zena,majka,sestra-da i vasa) nadje u krugu neke tuce,kavge i slicno odma je unakaziti od batina jer zena je uvek kriva za tu tucu,kavgu stono rekose ako ne znas ti zasta ona veoma dobro zna.

Ko zna sta je fufuca dobacila da kazemo coeku.

- - - - - - - - - -

realno naleteo bolid na bolide

i on se mangupira a i ovi su prekomerno odreagovali jer i nije neko herojstvo 10 na 1 i to sa daskama a na stranu "junaci" koji ga sutiraju dok lezi.

Onaj ga unisti na zemlji dok je bio u nesvesti.
 

Back
Top