Ortakova devojka i ja !?!

jeasus

Domaćin
Poruka
4.721
Verovatno vam se ovo nekada dogodilo,primite se na ortakovu ribu(drugaricinog momka,drugaricinu devojku ili ortakovog momka)...da stvar bude jos gora i ona oseca nesto prema meni...skontali smo se nevidjeno dobro,stvoreni smo jedno za drugo ali(uvek ima ovo "ali") problem je njen momak tj moj ortak.zajedno su vec 10 meseci,sto znaci da imaju nesto ozbiljno...
Pitanje glasi:da li da razbijem tu vezu da se zadovoljio sebe ili da pustim da vreme ucini svoje i cekam do ko zna kada...
Mislim vec dugo o tome ali nikako da skontam sta je najbolje uraditi...
 
jeasus:
Verovatno vam se ovo nekada dogodilo,primite se na ortakovu ribu(drugaricinog momka,drugaricinu devojku ili ortakovog momka)...da stvar bude jos gora i ona oseca nesto prema meni...skontali smo se nevidjeno dobro,stvoreni smo jedno za drugo ali(uvek ima ovo "ali") problem je njen momak tj moj ortak.zajedno su vec 10 meseci,sto znaci da imaju nesto ozbiljno...
Pitanje glasi:da li da razbijem tu vezu da se zadovoljio sebe ili da pustim da vreme ucini svoje i cekam do ko zna kada...
Mislim vec dugo o tome ali nikako da skontam sta je najbolje uraditi...

nemoj ni da si pokusao da razbijas tu vezu na gubi glavu zbog zene izgubices ortaka aonda ce cijelo dristvo da te mrzi svi ce da upere prst u tebe eno ga onaj klipa koji je uzeo ribu svom drugu razmisli malo covjece bolje ti je da imas druga nego djevojku.
moj savjet ne ne ne
 
JOVANA77:
blesavo............

pa kakav si ti drug, i kakva mu je ona devojka............

bravo Jovana dobro pitanje ja da imam takvog druga kao tebe u tri mile materine bi te ocerao ti ne zasluzujes da imas prijatelja kad si takav.

Evo sta ce da ti se desi-----godinu dvije nije bitno vi ce te da idete i ona ce da te ostavi ili ces pak ti nju nece nesto stimat a onda neces da imas ni prijatelje ni nju
 
Anonymous:
U moje vreme se dobijala rupa u stomaku za cackanje po tudjoj vezi-sada je drugacije,ali ja je ne bih dirao dok ona sama ne pokaze koga hoce ,njega ili tebe!

nije rjesenje u tome treba imat obraza prije svega a ne onako umjesto obraza djon pa radi sta hoces no to dugo ne traje nicija do zore ne gori i na kraju ostajes sam postajes persona non grata u drustvu.
 
Lepo, hvataj tu zenu, jer ti mu prijatelj nisi, pa se lepo upucaj u glavu i uzivaj...Svaka chast prijatelju, pravi si....
To je kao kad bih ja pomislio na LOC-ovu pchelicu...ehehhehehehehe
bee.gif
.....hehehehehe
LOC, bato, shta mislish o ovom liku?
 
rastamann:
Lepo, hvataj tu zenu, jer ti mu prijatelj nisi, pa se lepo upucaj u glavu i uzivaj...Svaka chast prijatelju, pravi si....
To je kao kad bih ja pomislio na LOC-ovu pchelicu...ehehhehehehehe
bee.gif
.....hehehehehe
LOC, bato, shta mislish o ovom liku?

Ma misli ti na koga hoces, ali ako pomislis na moju Janu, izvrsicu ti kompletni body pirsing olovom iz specijalnog pistolja zvan Magnum .357 :wink: :lol: :twisted: :lol: :lol:
 
Znaci i vi delite to misljenje...ne petljati se nikako,ali nisam napomenuo da bas i nisam toliko dobar drug sa njim(prijatelj)nego smo samo ortaci...
On zivi u Vrscu a ja u Bg-u,gde se preselila i njegova devojka zbog fakulteta...
MISLIM ISTO STO I SVI VI ALI AKO POGLEDAM SAMO OVE DVE STVARI STO KOJE SAM SADA NAPISAO,TOTALNO ME POREMETE RAZUM.
 
Incognito:
rastamann:
Lepo, hvataj tu zenu, jer ti mu prijatelj nisi, pa se lepo upucaj u glavu i uzivaj...Svaka chast prijatelju, pravi si....
To je kao kad bih ja pomislio na LOC-ovu pchelicu...ehehhehehehehe
bee.gif
.....hehehehehe
LOC, bato, shta mislish o ovom liku?

Ma misli ti na koga hoces, ali ako pomislis na moju Janu, izvrsicu ti kompletni body pirsing olovom iz specijalnog pistolja zvan Magnum .357 :wink: :lol: :twisted: :lol: :lol:

Lepa Jana, ribareva kci....mmmmmm....
dckix.gif

Jel' se to Inc uplashio?
outtahere.gif
biggrinshoot.gif
fright.gif
hairraise.gif
scared.gif
spidereek.gif
 
Koliko god te svi ovdje osudjivali, ipak si ti samo jedan od mnogih koji se nasao u takvoj situaciji...
Nerijetko se desavalo da djevojka ode s momkovim prijateljom, ili cak s muzevim prijateljom... Ponekad upravo oni imaju pravu, srecnu vezu...
Koliko god svi osudjivali, pravila ipka nema...
Sve je to zivot...
 
jao ljudi i ja sam u maleru, mnogo mi je simpatican najbolji drug mog decka...mada mi pada na pamet svasta, necu nista uraditi jer znam da je prijatelj jedan a devojka dodje i prodje (tako bi barem ja odreagovala) tako da u celoj prici mogu samo ja da naje8em... desava se eto....
zato, druze, pazi sta radis!!!! :wink:
 
Verovatno vam se ovo nekada dogodilo,primite se na ortakovu ribu(drugaricinog momka,drugaricinu devojku ili ortakovog momka)...da stvar bude jos gora i ona oseca nesto prema meni...skontali smo se nevidjeno dobro,stvoreni smo jedno za drugo ali(uvek ima ovo "ali") problem je njen momak tj moj ortak.zajedno su vec 10 meseci,sto znaci da imaju nesto ozbiljno...
Pitanje glasi:da li da razbijem tu vezu da se zadovoljio sebe ili da pustim da vreme ucini svoje i cekam do ko zna kada...
Mislim vec dugo o tome ali nikako da skontam sta je najbolje uraditi...



Ortakova devojka je svetinja. Nikad nisam nijednom ortaku to uradio. U par navrata sam doduše čekao da prekinu. Strpljivo. :mrgreen:
 
Verovatno vam se ovo nekada dogodilo,primite se na ortakovu ribu(drugaricinog momka,drugaricinu devojku ili ortakovog momka)...da stvar bude jos gora i ona oseca nesto prema meni...skontali smo se nevidjeno dobro,stvoreni smo jedno za drugo ali(uvek ima ovo "ali") problem je njen momak tj moj ortak.zajedno su vec 10 meseci,sto znaci da imaju nesto ozbiljno...
Pitanje glasi:da li da razbijem tu vezu da se zadovoljio sebe ili da pustim da vreme ucini svoje i cekam do ko zna kada...
Mislim vec dugo o tome ali nikako da skontam sta je najbolje uraditi...
kawaj
 
Moj ujak je ozenio devojku koja se zabavljala sa njegovim rodjenim bratom. Izrodili dvoje dece, dok je ovaj jadnicko ziveo sa njima u istom stanu, i to poprilicno dugo. Bas bezvezan scenario.

Ono jest'! Baš glupa situacija. Ne znam kako ljudi mogu tako da žive. Svo troje.

Ja takvih problema. Ja takvih problema nemam. Ja sam tako podešen da žene, devojke, švalerke... od drugara gledam kao na nešto bezpolno. Kao da su mi rod. Može da bude riba ne znam kakva i može mene da juri koliko hoće (a 'oće sad), ona je za mene kao parče nameštaja i ništa više. U seksualnom smislu.
 

Back
Top