Да ли Борис Тадић данас више личи на патриоту у односу на Николића и Вучића?

Ја мислим да је за кратко време Николић стигао и превазишао Бориса Тадића у антисрпском деловању....
Највише ме нервира Вучићева филоѕофија "Без Европе нећемо преживети !" не само зато што је та "филозофија" глупа него је у основи нетачна и штетна. Вучић и Николић се крију иза европске магле да неби морали да иду тежим путем и да ураде нешто паметно и добро за Србију.... Све што су досад урадили су промашаји за промашајем од економије до културе катастрофа!

- - - - - - - - - -

Бај д веј ... Замислите Србина за којег је Борис Тадић патриота:hahaha: е такви су поменути у наслову.... Чисто да видите у каквим смо гомнима
 
Да ли је то могуће?

Наравно да није. Ово што раде Вучић и Дачић је само доследно спровођење Тадићеве издајничке политике. И то је све. Да је Тадић на власти исто би радио. Тако да се не заваравајте- није Тадић никакав патриота, као што нису ни ови данас. Од 5. октобра Србијом владају издајници.
 
Људи не заваравајте се-на последњим изборима је победила досовска издајничка политика. Само су дошли напдњаци да је доследно спроведу. Друга лица, али политика иста. Што пре то сватимо, то боље.
 
Наравно да није. Ово што раде Вучић и Дачић је само доследно спровођење Тадићеве издајничке политике. И то је све. Да је Тадић на власти исто би радио. Тако да се не заваравајте- није Тадић никакав патриота, као што нису ни ови данас. Од 5. октобра Србијом владају издајници.

То шта би и да ли би Тадић урадио остаје у домену нагађања. Све његове издаје не могу се мерити са овом бриселском која је експресно учињена. Понижење је још веће јер бриселску издају није потисао Тадић, већ пвај двојац који је читав политички живот и каријеру градио на одбрани националних интереса и противљењу политици : ЕУ нема алтернативу .
 
Dušan Janjić: Srbija će tražiti prijem u NATO

"Očekujem da će rekonstruisana Vlada Srbija u narednih godinu dana ozvaničiti promenu politike i zaražiti članstvo u NATO", rekao je Janjić za Analtiku. On je objasnio da je "jasno da se odnos Srbije prema NATO menja odlaskom Borisa Tadića sa funkcije predsednika i usvajanjem nove strategije NATO-a".

- Možda to nekome deluje apsurdno, da neko ko ima nasleđe Miloševićeve politike i ko je potekao iz Srpske radikalne stranke ide ka NATO, ali to je činjenica", kazao je Janjić.

http://www.danas.rs/danasrs/politik..._traziti_prijem_u_nato.56.html?news_id=264244
 
Ne, ne i ne.

- - - - - - - - - -

Борис нема више место ни у ДС-у. Сад ми га из ове перспективе дође нешто и жао. Омогућио је толикима да се обогате , а ови га не сљиве низашта.Тужан крај.

Ne sekiraj se za njega.
 

Back
Top