kada ona ode 2...

kojim redosledom i kako organizovati svoj život...?
aktivnosti, postupci, ivesticije, nove navike - znači praktične stvari...
Najprije nabavis gajbu piva ispeces prase . Najbolje negdje uz potok jer se u potoku pivo ohladi na idealnu temperaturu .
Uz pivo onda pravis planove . To pivo i prase ne treba da se shvati kao neka proslava , ali ne trebas dati nekoj zeni da ti pridje
stanu ili kuci jedno dve godine ! :mrgreen:
 
kojim redosledom i kako organizovati svoj život...?
aktivnosti, postupci, ivesticije, nove navike - znači praktične stvari...
Naučiš da uključiš mašinu za veš i na koliko stepeni se koji veš pere :)
Raspitaš se gde je manja provizija pri plaćanju računa i do kojeg datuma u mesecu šta treba da se plati ( struja, kablovska, net...) Ako nemaš kintu za restoran, ideš kod mame na ručak ili naučiš da kuvaš. :lol:
Pročitaš dobru knjigu, izađeš sa starim društvom, otputuješ negde na vikend.

- - - - - - - - - -

Znaci izbacujes zenu iz kuce?

Možda sama odlazi, a možda čooek pita za druga :)
 
kojim redosledom i kako organizovati svoj život...?
aktivnosti, postupci, ivesticije, nove navike - znači praktične stvari...

odlicna tema kolega, vreme je da se o ovome progovori i da se ispomazemo
prosao sam to, ne mogu niti imam prava da delim savete ali mogu da ispricam svoje iskustvo.
doticna je napravila sacekusu, nisam imao predstave, zapravo sam bio na bolovanju i kad sam bio najslabiji fizicki i mentalno, doticna je izabrala pogodan trenutak i syebala dete i mene do koske.
so, ne dozvoli da se i tebi to desi.
sta dalje?
meni je ovako bilo dalje - unajmio sam lep stancic, imao sam posao ali sam morao da otplacujem sve nase dugove i jos njoj da placam za dete koje mi je otela iako je obicna pralja. jedva sam imao da skrpim za cigare.
kako sam iznajmio stan, bachio sam duseke tamo, nesto svojih prnja i seo i drzao glavu u shakama dok mi nije dosao drug i odveo me kod njega u stan na dve nedelje. izraelac, dobar covek, moj najbolji drug, da je hriscanin bila bi mi cast da mi krsti sina.
elem, dve nedelje je jadnicak slusao moje zalopoljke itd, a u onaj stan nisam hteo ni da privirim.
pa me je proslo, dve nedelje, svega. otiso u stan, sredio stvari i sredio sebe, na poslu poceo da briljiram i picccchke ko salate okolo. ej, odjednom kopleginice sa posla oce da me upoznaju sa njenim neki rodjakama, sestrama, pa i mamama.
pa nosni klubovi, pa striptizete itd.
pa onda ruskinje, ukrajinke, jemenke, u ove zadjne su vatra.
odjednom sam imao vise para, nit sam morao da kuvam nit pere, mogo sam lepo sve chOrape prljave da bachim u djubre i kupim nove, ono ostalo ubvachim koji shekel i opere se i osusi. pa covece, to su bile najlepse godine mog zivota.
glavu gore, bolece u pocetku, al uvek kad mislis da je sve otislo u curac, seti se da je to samo privremeno i stanje svesti za taj jedan yebeni dan.
a posle, svet je tvoj, pogotovo ako si u 30-im 40-im, u najboljim si godinama, muskarac si i svet ti pripada. ti si bog i otac.
 
Poslednja izmena od moderatora:
a pa dodju blajnd dejtovi.. u dzebote, tyo je tek bolesno. namesti ti neka koleginica neku rodjaku, nikad je nisi video sem po hvalospevu koleginice. odes, zauzmes sto i doticna naravno kasni jer polovnjaca umislja da je dama. dodze, skeniras to, i nekad je stvarno nezgodno, znas iz momenta da nece da ide. ne ide yebiga. pa i tad, poyebes i to, tu muvu u letu. al nekad, padne se dobra. onmo sedis, i cekas, udje ova,, ona a ti sve mislis da je ona bas najlepsa sto je usla.
uvek su palili evropski maniri, pridje, pridjes njoj, predstavis se, predstavi se ona sa nekim tamo imenom koje jedva cujes i zapamtis, i onda fino kao moj cale, uzmes stolicu povuces nazad da oa sedne i ceo restoran se yebote okrene a ona srvena ko moj glavic kad se naljuti.
jednoj pukla guma na autu pa sam morao da joj menjam tocak i zbog toga je dobila pedalu.
syebala mi najbolju kosuljju
 
Poslednja izmena:
a ova jemenka ... u dzebem ti sunac, to je bilo ludo do koske. u parku pnunom dece zapela da mi pusi. morao sam majicom da joj pokrijem glavu dok prolaze sitna decica i njihove mame pored nas, na 0.5 metra.
a mala ima je jedno 1.50, kovrdzava kosa, velke sise, i crnpurasta. kad idemo i drzimo se za ruke, ko da hodam sa patuljkom. ko secer je bila.
posle sam saznao da je udata pa je dobila pedalu
 
kojim redosledom i kako organizovati svoj život...?
aktivnosti, postupci, ivesticije, nove navike - znači praktične stvari...

prvo sakupis sve njene preostale sitnice po kuci, tipa polupotrosen parfem od kojeg ti se uvek dizao kad ga osetis i na drugim zenama, cd andrea boccelija, prljave gace u korpi za ves, najgluplji ljubavni roman na svetu zbog kojeg je umislila da romanticna ljubav postoji, praznu kutijicu antibebi pilula, staru cestiku sa svetlucavim srcima koju ti je poklonila za dan zaljubljenih pre tri godine , dve tri zaborvljene fotografije iz perioda kad je bila bubuljicava debela tinejdžerka, kiceraj vaza i heklani miljetic koje je donela od svoje mame..i tako tome slicno, otkud znam..dakle, sakupis sve to i izvrsis ritualno spaljivanje na ekoloski prihvatljivom mestu za unistavanje toksicnog otpada,
a zatim dovedes dve, tri napupele fufice da se malo izdrndas.. par udatih pizdi koje subotom uvece izlaze sa razvedenim prijateljicama ali su zeljne dobrog pusenja (ove razvedene niposto ne diraj..to ce se odma' ponadati na mogucnost neke veze!)..ubrzo zatim pojebes i njenu najbolju drugaricu kojoj si se prethodno isplakao i otvorio svoju tananu dusicu (jer osveta se servira dok je vruca..kucac hladna) a onda tek krenes sa ovim koracima koji su ti predlozili forumski mudri starci.
missm, da sam musko i da ona ode, ja bi tako:lol:
 
Тја,метафорички дан заљубљених личи само на још један глуп повод за куповину безвезних поклона.

dabome, ceo muski svet nalazi neki razlog da kupuje poklone dezurnoj zrtvi koja je inace lenjivac, abortista oi javni nudista. dosta bre sa tom krivicom, mi napred ostali stoj
 

Back
Top