Pismo

naravno. Mada bese to davno. A poslednji put sam morao kada sam isao na italijasnki 2006 da napisem, bio zadatak za dan zaljubljenih, nije bas neka inspiracija bila, pokusavao da se setim sta sam pisao skoro 10godina pre toga ;)
 
Ja bih to prva pisala jedno svakodnevno ali sam skontala kolko je bitno naglas pricati to sto se oseca tako je nekako zivo i tu u vazduhu
pismo asocira na uspomenu a od uspomene je poslednje od cega bi sebi pozelela da zivim
 
Ja bih to prva pisala jedno svakodnevno ali sam skontala kolko je bitno naglas pricati to sto se oseca tako je nekako zivo i tu u vazduhu
pismo asocira na uspomenu a od uspomene je poslednje od cega bi sebi pozelela da zivim



Aaa, jok!
Moze to da bude tako emotivno i erotski lepo formulisano, msm sa svim ovim cudima tehnike, pa malo razgovor preko telefona i sve tako lepo tece i potpaljuje vas, do konacnog susreta :)
 
pre par dana,ali devojci sto radi u kladionici.Na listicu.Odigrao tiket samo zbog pisma,nisam ni gledao sta igram...
a bilo je vise perverzno nego ljubavno
jel ti hepatitis nisi otisla?

- - - - - - - - - -

brao sinke,samo brutala:cool:
 
pre par dana,ali devojci sto radi u kladionici.Na listicu.Odigrao tiket samo zbog pisma,nisam ni gledao sta igram...
a bilo je vise perverzno nego ljubavno
jel ti hepatitis nisi otisla?

- - - - - - - - - -

brao sinke,samo brutala:cool:

Tako je, samo kitom u celo i obljepljivanje cure spermom je ono sto mene veseli.
 
a zasto bih ga dobila/pisala
to se pisalo u vreme kad je bilo zabranjeno zabavlanje, biti zaljubljen u nekoga i sl...kad te mama uda sa 15 za pedofila od 40
to se pisalo u vreme kada drugacije nisi ni mogo da stupis u kontakt sa nekim

zasto bi iko sad pisao pismo kad moze lepo da uhvati telefon okrene me i pita kak sam sta radim?
zasto bi mi iko slao izlive svojih emocija putem pisma kad moze to isto da mi kaze dok leskarimo u krevetu

sto mi idu na nerve ta izvestacenja patnja za davnim vremenima, a da si zivela u ta davna vremena proklinjala bi sto sto zivis u takvom vremenu, sto te majka ne pusta napolje i sto ti je sutra svadba sa lokalnim cicom

proseravanja :aha:
 
Пре 13 година... Отприлике... Зато што то нико није урадио, зато што је то била као фора ето као ја сам сад шмекер и боли ме уво.
 

Back
Top