Rajsko voće ili paklena kuhinja - na vama je izbor

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Rajsko voće ili paklena kuhinja - na vama je izbor


Možda u Bibliji to što piše u Otkrovenju Jovanovom za “pečat zveri” koji će svako nositi... možda to nisu čipovi, vec sama hrana koju unosite u svoja bolesna tela. Znamo da zveri (predatori) ubijaju druge životinje da bi se hranili mesom. Znate kad neko dođe u restoran i naruči krvav odrezak, slabo pecen, tako da za “drugi dolazak” i “strašni sud”, onaj koji je jeo meso biće meta mračnih anđela.

Ne može me niko nikakvim argumentima uveriti da bog nije mislio na nas i da nam je dao lošu hranu. Ne verujem naučnicima koji kazu da ipak treba da se kuva, koji kažu da su nam potrebni šerpe lonci, poklopci, roštilj... znači oni kažu da ono što raste u prirodi nije dovoljno, da nam treba meso i da treba kuvati hranu, da treba staviti meso u lonac... Ovo me asocira na pakao. Pa čak i povrće u lonac, da se prži na živoj vatri...

Bog nam je jasno rekao u Bibliji - “Daću vam plodove i semenje sa drveća da jedete”. Kad je lepo vreme jedu se plodovi - rajsko voće; a kad je zima i manjak hrane jedu se orasi, semenje, puno proteina, i razno lišće i korenje, i to je to. Nema potrebe za teletinom, prasetinom, piletinom, ražnjićima, ćevapima, čvarcima, sladoledom, čokoladom, čipsom, čorbom, samo voće 70% i povrće 30%. Znači, dok god traje sezona jednog voća, recimo grožđa, možemo jesti samo njega celu sezonu, bez ikakvih problema, pa kad dođu drugi plodovi onda taj plod... i tako dalje...

Nema jednog leka, a stare navike; promeni ishranu poslušaj boga, pa ćeš videti kako će ti zdravlje i ispunjenost zakucati na vrata. Odlučite sami dok ne bude kasno.

Kreni sa voćem, prebrodi krizu 2 dana, i malo pomalo počeće ukusi da ti se vracaju. Posle nećeš moći okusiti meso ni za živu glavu.

Kad sam pre više godina prestao da jedem meso rekli su mi - “umrećeš, razbolećeš se” - ali ništa mi se loše nije dogodilo. Čak štaviše, onaj koji mi je rekao da ću se razboleti - on se razboleo, a ja sve zdraviji. Onda sir, mleko, hleb... kad sam prestao da konzumiram sve te otrove... rekli su - “ne može to tako, umrećeš, nećeš sastaviti ni 3 dana”... Ali, evo, ja opet živ i zdravi. Znači sve su to prazne priče i naglabanja, presipanja iz šupljeg u prazno, da bi obrezani krmci držali u pokornosti tetovirane robove. Dno dna.

Pamet u glavu dok još ima pameti i glave... Namaste.
 
После Потопа Бог је дозволио људима да једу месо. То су можда неки здраствени разлози јер неки пак тврде да је пре Потопа свет био много бољи и лепши од овог. Мојсију је чак издао наређења које месо сме да једе које не сме. Самим тим месо сме да се једе, али у мањим количинама. Како мислиш да рецимо неки грађевински радник ради, а треба му снага, ако не једе храну богату протеинима попут јаја, млека, сира, меса? За снагу су потребни протеини којих највише управо има у месу, млеку и јајима.
 
Odlično. Uhhh... izbegavaj GMO hranu: paradajz koji ima mali krug na mestu gde se bere, a lepo izgleda, velik i crven, bez uboda insekata, a kad ga presečeš nožem ima samo "meso", a malo ili nimalo semenki... nektarine u većini slučajeva, one pomorandže što nemaju semenke... prirodne pomorandže imaju semenke... isto važi i za limun i mandarine... kivi koji ima svetlo-zelenu boju i vrlo malo ili čak nimalo semenki... ananas koji ostaje tvrd dugo vremena, a ima ukus plastike... sve velike i na oko lepe jabuke (i kruške), koje izgledaju kao da su fotokopirane, imaju čak i kvrge na istom mestu... generalno svo lepo voće i povrće... lubenice koje imaju roze boju iznutra i vrlo malo (gotovo nimalo) semenki koje neće da niknu kad ih baciš u saksiju... dugačke i na oko lepe banane koje dugo zadržavaju lepu boju i izgled, a tvrde su na zagriz... velike šljive koje nemaju nijedan ubod insekata (izgledaju lepo)... velike breskve, kajsije, kao i one breskve što imaju koru kao jabuke... grožđe koje ima veliku pucad i dugo ostaje sveže, kao da je tek ubrano... jagode koje imaju kvrge (nešto što liči na ljudske prste), a imaju bljutav ukus... ogromne kelerabe... ogromne glavice karfiola koje dugo ostaju sveže... ogromne glavice brokolija koje dugo ostaju sveže... ogromne šargarepe koje su dugo sveže (sve prirodno brzo uvene)... crni i beli luk koji nikada ne izbacuje klice (ja kupujem samo onaj koji klija), a beli luk ogroman... neprirodno velike glavice cvekle... neprirodno velike glavice kupusa i kelja, koje dugo ne venu... dinje koje dugo ostaju sveže a imaju malo semenki... pirinač 85% (nemoguće je naći onih 15% na tržištu)... kukuruz 90%... sva soja i svi njeni proizvodi (nemoj se igrati da konzumiraš tofu sir ili bilo šta od soje, recimo sojino mleko, što propagira Nina Martinović i ostali nabeđeni vegani koji "ne konzumiraju GMO", ali i Hira Ratan Manek i Cybermikan, koji proždiru meso, mleko i jaja, kao i masu industrijskih proizvoda, a lažu budale kako nikada ništa ne jedu... itd... itd... jedino što 100% nije GMO, i to ne može biti, jeste kokosov orah, jer nemaju šanse da ga modifikuju, odnosno nemaju vremena za to, pošto drvo koje rađa plodove mora biti staro 50-ak godina... U zdravlje i čuvaj se. I počni da gledaš u Sunce (sungazing, izgooglaj, ali bez ikakvih gurua, budi sam sebi guru). Namaste.
 
После Потопа Бог је дозволио људима да једу месо. То су можда неки здраствени разлози јер неки пак тврде да је пре Потопа свет био много бољи и лепши од овог. Мојсију је чак издао наређења које месо сме да једе које не сме. Самим тим месо сме да се једе, али у мањим количинама. Како мислиш да рецимо неки грађевински радник ради, а треба му снага, ако не једе храну богату протеинима попут јаја, млека, сира, меса? За снагу су потребни протеини којих највише управо има у месу, млеку и јајима.

To su napisali Jevreji u Bibliji. A šta da radimo mi koji nismo Jevreji i hrišćani? Ja nemam nikakvu obavezu prema nebulozama koje su Jevreji napisali u Bibliji. Zabole me ona stvar za njihove nebuloze. Inače je to, "što piše u Bibliji", jako dobar izgovor za to da ideš stranputicom. :rida: Dno dna. :dash: Tuga jedna. :thumbdown: Mojsije je najveći satanista u istoriji. Svi oni volovi, ovnovi i golubovi, koje je poklao i žrtvovao na oltarima, i sve to lepo opisao u Trećoj knjizi Mojsijevoj, od I do XI poglavlja, žrtvovani su satani. Pih. Povraća mi se od ovih nebuloza. Neka taj tvoj građevinski radnik proba da jede kokosov orah, u kome se nalazi apsolutno sve, pa da vidiš koliko će imati energije. Američki i japanski vojnici su se u WWII borili na pacifiku, i kad bi bili ranjeni, doktori su im u nedostatku infuzije direktno u krv davali kokosov sok (kokosovu vodu), koja je najsličnija krvnoj plazmi. Pišam na meso, mleko i jaja, kao i na svu industrijsku hranu sa kodom HACCP. Kome smeta neka me slobodno tuži vodovodu i kanalizaciji. Obrezani krmci koji vladaju svetom nad tetoviranim robovima mene nikada neće moći naterati da verujem u njihove nebuloze i da konzumiram njihovu hranu. Ende.
 
Poslednja izmena:
demi, "dno dna" i taj smajli.. sungazing..
prenikovao si se :eek:

Ne kontam, ali nema veze. Bitno je da kreneš pravim putem, a ne u provaliju u koju idu tetovirani robovi koji veruju u nebuloze i krkaju GMO kobasice i salame od svinjskih tumora ili paštetu od pileta koje je crklo od leukemije a proizvođači ga ubacili u mašinu za argetu. :rida: Ojha, ojha, ojha ha...
 
To su napisali Jevreji u Bibliji. A šta da radimo mi koji nismo Jevreji i hrišćani? Ja nemam nikakvu obavezu prema nebulozama koje su Jevreji napisali u Bibliji. Zabole me ona stvar za njihove nebuloze. Inače je to, "što piše u Bibliji", jako dobar izgovor za to da ideš stranputicom. :rida: Dno dna. :dash: Tuga jedna. :thumbdown: Mojsije je najveći satanista u istoriji. Svi oni volovi, ovnovi i golubovi, koje je poklao i žrtvovao na oltarima, i sve to lepo opisao u Trećoj knjizi Mojsijevoj, od I do XI poglavlja, žrtvovani su satani. Pih. Povraća mi se od ovih nebuloza. Neka taj tvoj građevinski radnik proba da jede kokosov orah, u kome se nalazi apsolutno sve, pa da vidiš koliko će imati energije. Američki i japanski vojnici su se u WWII borili na pacifiku, i kad bi bili ranjeni, doktori su im u nedostatku infuzije direktno u krv davali kokosov sok (kokosovu vodu), koja je najsličnija krvnoj plazmi. Pišam na meso, mleko i jaja, kao i na svu industrijsku hranu sa kodom HACCP. Kome smeta neka me slobodno tuži vodovodu i kanalizaciji. Obrezani krmci koji vladaju svetom nad tetoviranim robovima mene nikada neće moći naterati da verujem u njihove nebuloze i da konzumiram njihovu hranu. Ende.

Колико мржње само у једном посту, ццц :D

Мораћу да пробам тај кокос, да видим јел делује.
Иначе баш ме занима шта је са људима код којих не расте кокос?
И шта је са оним људима по планинама што живе по 120 година једу само млеко, сир, кајмак, понекад закољу јагње, поврће и воће које се нађе, јел и код њих расте кокос? :per:

Ево сад баш читам о кокосу, највише садржи масне киселине. Протеина тј. амино-киселина ни трага ни гласа. Чуо си за есенцијалне амино киселине које морају храном да се уносе или човек умире. Човек није крава да се храни травом и опстане јер им организми нису исти. Ал ајд кад већ знаш доста, а мене занимају неке ствари због религијско-научних ствари, које биљке човек да једе како би унео свих 10 есенцијалних амино киселина које су неопходне?
 
Poslednja izmena:
Nije mržnja nego reagovanje na trovanje od strane obrezanih krmaka koji vladaju svetom. Mene nikada neće trovati, jer ja pišam na njihovu veštačku hranu.

Što se tiče kokosa, on se kombinuje sa zelenišom, može kopriva, i onda se dobijaju pravi rezultati. Ako si probao znaš o čemu se radi. Ako nisi - rugaš se nečemu što ne poznaješ, zapravo zdravlju. I uvek imaš alternativu, a to je da ždereš creva i ono u crevima... :rida:
 
Nije mržnja nego reagovanje na trovanje od strane obrezanih krmaka koji vladaju svetom. Mene nikada neće trovati, jer ja pišam na njihovu veštačku hranu.

Što se tiče kokosa, on se kombinuje sa zelenišom, može kopriva, i onda se dobijaju pravi rezultati. Ako si probao znaš o čemu se radi. Ako nisi - rugaš se nečemu što ne poznaješ, zapravo zdravlju. I uvek imaš alternativu, a to je da ždereš creva i ono u crevima... :rida:

Чек, ја сам обрезани крмак који владам светом? :lol: Па волео бих да владам искрено, ал обрезан нисам, а нити сам крмак, поприлично сам згодан :mrgreen:

Морам ја да пробам тај кокос, него ти мени не одговори на 2 питања:
1) шта је са оним декама и бакама у планинама који никад у животу кокос нису видели ни пробали а хране се млечним производима, месом, кромпирима и од онога што гаје и имају више од 100 година?
2) Наведи ми комбинацију воћа и поврћа које морам да једем како би унео неопходних 10 есенцијалних амино киселина?
 
Чек, ја сам обрезани крмак који владам светом? :lol: Па волео бих да владам искрено, ал обрезан нисам, а нити сам крмак, поприлично сам згодан :mrgreen:

Морам ја да пробам тај кокос, него ти мени не одговори на 2 питања:
1) шта је са оним декама и бакама у планинама који никад у животу кокос нису видели ни пробали а хране се млечним производима, месом, кромпирима и од онога што гаје и имају више од 100 година?
2) Наведи ми комбинацију воћа и поврћа које морам да једем како би унео неопходних 10 есенцијалних амино киселина?

Nisam rekao da si ti obrezani krmak koji vlada svetom, već da obrezani krmci vladaju svetom. Ne znam zašto misliš da si toliko bitan?

1. Te bake i deke u planinama nisu jele meso od kokoši koja crkne od leukemije pa je fabrika upakuje u paštetu, a ti je onda progutaš sa slašću, nego su klali životinje i momentalno pekli meso. S tom razlikom što su to meso jeli jedanput godišnje, kao žrtvu, a ne kao sopstveno žderanje, jer da su ga jeli svakodnevno, izgledali bi kao gradski degenerici. Mleko i mlečni proizvodi su, takođe, bili zastuplljeni u manjoj količini nego biljna hrana, inače ne bi živeli ni 50 godina.

2. Navešću ti kombinaciju kad mi objasniš kako slon u sebe unosi sve te kombinacije, da poraste onoliki (od biljaka), kao i to da nemaš zube za klanje životinja, kao ni izduženi želudac pun sone kiseline, jer po prirodi nisi mesožder.
 
Rajsko voće ili paklena kuhinja - na vama je izbor

Onda sir, mleko, hleb... kad sam prestao da konzumiram sve te otrove... rekli su - “ne može to tako, umrećeš, nećeš sastaviti ni 3 dana”... Ali, evo, ja opet živ i zdravi. Znači sve su to prazne priče i naglabanja, presipanja iz šupljeg u prazno, da bi obrezani krmci držali u pokornosti tetovirane robove. Dno dna.

Nek se nose i neka se truju, za bolje nisu.

Napravio sam danas sok od divlje sljive, poput ovog na slici samo malo svetliji zbog zutih plodova. Ubitacan, vitamini C, B1, B2, B6, PP, X.

http://www.coolinarika.com/image/378d6f9bc5770a26040a2fd02e8e1a4b_view_l.jpg
 
Bravo kolega. Ja sam upravo napravio u blenderu fenomenalan sok od banana i koprive, sa dodatkom semenki lana. Ma ništa bolje. Energetska bomba. A kasnije me čeka ogroman kokos. Nema šanse da se razbolim. Da dodam, kad bih samo konzumirao voće i povrće - trebalo bi mi jako dosta voća i povrća, odnosno hrane, ali pošto imam zaleđinu, završio proces solarne joge (sungazing, gledanje u Sunce, ko ne zna neka izgoogla), jedem znatno manje, jer preko Sunca u sebe unosim vitamin D i ogrmonu količinu energije. S obzirom da imam 37 i po godina, a izgledam kao dečačić od 20-ak godina, imam sve zdrave zube, svu kosu (nimalo sedioh), ne mogu se nikako razboleti (nisam bio kod lekara nekoliko godina, čak nisam ni odabrao svog lekara, a što će mi, niti imam zdravstvenu knjižicu), imam energije (i životne i seksualne, na radost svoju i svoje verenice) kao momak 15-ak godina mlađi od mene, zaista mi ne treba nikakav obrezani krmak, njegova krv i njegovi strahovi, te iz tog razloga ne mogu biti zatucani verskli fanatik. No i pored toga, ovde na forumu se nađu kojekakvi genetski škartovi, a oni se prepoznaju po tome što su obrezani krmci i tetovirani robovi, ćelavi majmuni sa pivskim trbuhom, kao da su trudni, jer žderu svinjska creva i ono što prolazi kroz njih, da nas zdrave ljude nazovu svojim imenom, odnosno genetskim škartom. Ha ha ha ha ha ha ha. Kakva jadna i bedna zamena teza. Da nije tužno bilo bi smešno. Na koncu svega, kako i od čega da se razbolim kad bojkotujem hranu kojom obrezani krmci, koji vladaju svetom, nameću tetoviranim robovima, odnosno ne konzumiram GMO hranu, meso, mleko i jaja, odnosno ništa od onoga što izlazi iz fabrika i ima na sebi oznaku HACCP? A uz to boravim dosta na Suncu i hranim se pranom. Bogu svaka čast, a obrezanim krmcima i tetoviranim robovima sve najgore...
 
Bravo kolega. Ja sam upravo napravio u blenderu fenomenalan sok od banana i koprive, sa dodatkom semenki lana. Ma ništa bolje. Energetska bomba. A kasnije me čeka ogroman kokos. Nema šanse da se razbolim. Da dodam, kad bih samo konzumirao voće i povrće - trebalo bi mi jako dosta voća i povrća, odnosno hrane, ali pošto imam zaleđinu, završio proces solarne joge (sungazing, gledanje u Sunce, ko ne zna neka izgoogla), jedem znatno manje, jer preko Sunca u sebe unosim vitamin D i ogrmonu količinu energije. S obzirom da imam 37 i po godina, a izgledam kao dečačić od 20-ak godina, imam sve zdrave zube, svu kosu (nimalo sedioh), ne mogu se nikako razboleti (nisam bio kod lekara nekoliko godina, čak nisam ni odabrao svog lekara, a što će mi, niti imam zdravstvenu knjižicu), imam energije (i životne i seksualne, na radost svoju i svoje verenice) kao momak 15-ak godina mlađi od mene, zaista mi ne treba nikakav obrezani krmak, njegova krv i njegovi strahovi, te iz tog razloga ne mogu biti zatucani verskli fanatik. No i pored toga, ovde na forumu se nađu kojekakvi genetski škartovi, a oni se prepoznaju po tome što su obrezani krmci i tetovirani robovi, ćelavi majmuni sa pivskim trbuhom, kao da su trudni, jer žderu svinjska creva i ono što prolazi kroz njih, da nas zdrave ljude nazovu svojim imenom, odnosno genetskim škartom. Ha ha ha ha ha ha ha. Kakva jadna i bedna zamena teza. Da nije tužno bilo bi smešno. Na koncu svega, kako i od čega da se razbolim kad bojkotujem hranu kojom obrezani krmci, koji vladaju svetom, nameću tetoviranim robovima, odnosno ne konzumiram GMO hranu, meso, mleko i jaja, odnosno ništa od onoga što izlazi iz fabrika i ima na sebi oznaku HACCP? A uz to boravim dosta na Suncu i hranim se pranom. Bogu svaka čast, a obrezanim krmcima i tetoviranim robovima sve najgore...

imam dva pitanja
1 jel ovo licni oglas? jel si omanuo pdf :lol:
2 sto si tako agresivan? da nisi gladan?
 
Nisam rekao da si ti obrezani krmak koji vlada svetom, već da obrezani krmci vladaju svetom. Ne znam zašto misliš da si toliko bitan?

1. Te bake i deke u planinama nisu jele meso od kokoši koja crkne od leukemije pa je fabrika upakuje u paštetu, a ti je onda progutaš sa slašću, nego su klali životinje i momentalno pekli meso. S tom razlikom što su to meso jeli jedanput godišnje, kao žrtvu, a ne kao sopstveno žderanje, jer da su ga jeli svakodnevno, izgledali bi kao gradski degenerici. Mleko i mlečni proizvodi su, takođe, bili zastuplljeni u manjoj količini nego biljna hrana, inače ne bi živeli ni 50 godina.

2. Navešću ti kombinaciju kad mi objasniš kako slon u sebe unosi sve te kombinacije, da poraste onoliki (od biljaka), kao i to da nemaš zube za klanje životinja, kao ni izduženi želudac pun sone kiseline, jer po prirodi nisi mesožder.

Знам ја да ти ниси мислио на мене, него си саставио реченицу као да јеси, зато те питам.

1) Овде си погрешио дебело, не знам да ли си некад био на селу и питао те старце али овако ти сигурно неће рећи. Највише су се хранили млеком, сиром, јајима (свежим), понекад месом, кромпиром, оно што посеју, качамак итд.

2) Човек није слон самим тим не може човек да се храни као слон. Најсличнија животиња по саставу тела и органа за варење је свиња. Погледај некад обично свињу, видећеш човека на 4 ноге, веома смо слични свињама. Човек није настао од мајмуна, већ од свиње, то је још једна лаж тих обрезаних крмака које си споменуо. Друга животиња слична човеку је медвед, јако паметна животиња. Као што знаш свиња и медвед су сваштоједи. Кад смо већ код тих животиња, што се оне не хране здраво?
 
Знам ја да ти ниси мислио на мене, него си саставио реченицу као да јеси, зато те питам.

1) Овде си погрешио дебело, не знам да ли си некад био на селу и питао те старце али овако ти сигурно неће рећи. Највише су се хранили млеком, сиром, јајима (свежим), понекад месом, кромпиром, оно што посеју, качамак итд.

2) Човек није слон самим тим не може човек да се храни као слон. Најсличнија животиња по саставу тела и органа за варење је свиња. Погледај некад обично свињу, видећеш човека на 4 ноге, веома смо слични свињама. Човек није настао од мајмуна, већ од свиње, то је још једна лаж тих обрезаних крмака које си споменуо. Друга животиња слична човеку је медвед, јако паметна животиња. Као што знаш свиња и медвед су сваштоједи. Кад смо већ код тих животиња, што се оне не хране здраво?

Nije važno.

1. Nisam nimalo pogrešio. Bio sam na selu i svašta pitao svakoga, i svašta čuo. I baš me briga šta će ko reći, šta je ko jeo i šta će jesti. Ja znam šta ću ja činiti. A ja nikada neću konzumirati meso, mleko i jaja, kao i industrijsku hranu iz kutija sa kodom HACCP, niti ću ikada kuvati neko jelo i gutati lekove. Može mi se tako. Kome smeta neka me tuži Vodovodu i kanalizaciji.

2. Ja mogu da se hranim kao slon, odnosno da konzumiram samo biljnu hranu. Uz sungazing naravno. Bez sungazinga bih morao da jedem mnogo voća i povrća, ali ovako mogu i malo, jer nema nazad. Znam za ovo za čoveka i svinju. Pišam na obrezane krmke. Vidi, uzalud se trudiš da me nagovoriš da budem kao drugi, jer niti mogu niti želim. Svinja i medved se ne hrane zdravo, jer su isti kao tetovirani robovi koji se hrane GMO otpadom u McDonalds-u i piju Pepsi i ostalo smeće.
 
Nije važno.

1. Nisam nimalo pogrešio. Bio sam na selu i svašta pitao svakoga, i svašta čuo. I baš me briga šta će ko reći, šta je ko jeo i šta će jesti. Ja znam šta ću ja činiti. A ja nikada neću konzumirati meso, mleko i jaja, kao i industrijsku hranu iz kutija sa kodom HACCP, niti ću ikada kuvati neko jelo i gutati lekove. Može mi se tako. Kome smeta neka me tuži Vodovodu i kanalizaciji.

2. Ja mogu da se hranim kao slon, odnosno da konzumiram samo biljnu hranu. Uz sungazing naravno. Bez sungazinga bih morao da jedem mnogo voća i povrća, ali ovako mogu i malo, jer nema nazad. Znam za ovo za čoveka i svinju. Pišam na obrezane krmke. Vidi, uzalud se trudiš da me nagovoriš da budem kao drugi, jer niti mogu niti želim. Svinja i medved se ne hrane zdravo, jer su isti kao tetovirani robovi koji se hrane GMO otpadom u McDonalds-u i piju Pepsi i ostalo smeće.

1) Па онда нема о чему да причамо. Људи на селу живе јако дуго, једним делом због гена као код сваког, а другим делом због добре исхране која је природна и заснована и на храни од животиња.
Ја разумем да ти можда живиш у граду па се буниш. Да живиш на селу, јео би храну коју сам створиш и било би ти лакше јер је здравија. Осим тога, ако си у граду, како можеш да будеш сигуран у то воће и поврће које једеш када ни оно са пијаце није здраво?

2) Не можеш рећи да су свиња и медвед тетовирани робови :D То су животиње које је сам Бог створио и које се хране тако да би опстале. Исти случај је са човеком. Како год, не одговори ти мени шта да једем да унесем 10 есенцијалних амино киселина. :mrgreen:
 
1) Па онда нема о чему да причамо. Људи на селу живе јако дуго, једним делом због гена као код сваког, а другим делом због добре исхране која је природна и заснована и на храни од животиња.
Ја разумем да ти можда живиш у граду па се буниш. Да живиш на селу, јео би храну коју сам створиш и било би ти лакше јер је здравија. Осим тога, ако си у граду, како можеш да будеш сигуран у то воће и поврће које једеш када ни оно са пијаце није здраво?

2) Не можеш рећи да су свиња и медвед тетовирани робови :D То су животиње које је сам Бог створио и које се хране тако да би опстале. Исти случај је са човеком. Како год, не одговори ти мени шта да једем да унесем 10 есенцијалних амино киселина. :mrgreen:

1. Naravno da nema, kad se ni u šta ne razumeš. Kokos se ne gaji u našim krajevima, a ne može da bude GMO, jer nema vremena za modifikovanje. Aha, voće sa pijace nije zdravo, a meso životinja koje se hrane otrovima je zdravo. :hahaha1:

2. Mogu reći šta god hoću. Čovek nije predator i mesožder, već je biljojed. Zato nema očnjake za klanje. Kako god, odgovorio sam ti da ja upražnjavam sungazing i da mi ne treba mnogo voća i povrća. A ti bojkotuj sungazing i zdravu ishranu (kao što ja bojkotujem GMO smeće, meso, mleko i jaja) - i "daleko" ćeš dogurati. :rida:
 
Bravo kolega. Ja sam upravo napravio u blenderu fenomenalan sok od banana i koprive, sa dodatkom semenki lana. Ma ništa bolje. Energetska bomba.

Kopriva sadrzi sve sto je potrebno coveku, u svetu se bore da joj uniste plantaze. Francuzi i Australijanci su se organizovali i pruzili otpor, podizu svakodnevno nove zasade, jednom nedeljno dele je svima kao preparat za zastitu bio kultura.

No i pored toga, ovde na forumu se nađu kojekakvi genetski škartovi, a oni se prepoznaju po tome što su obrezani krmci i tetovirani robovi, ćelavi majmuni sa pivskim trbuhom, kao da su trudni, jer žderu svinjska creva i ono što prolazi kroz njih, da nas zdrave ljude nazovu svojim imenom, odnosno genetskim škartom. Ha ha ha ha ha ha ha. Kakva jadna i bedna zamena teza. Da nije tužno bilo bi smešno.

Nije im pametno to sto rade, mi ne zelimo zlo ljudima.

U vezi koprive ima jedna zanimljivost o Kopriva ostrvu koja je dobila naziv od coveka koji se zvao Kopriva, bar po jednoj verziji. Po drugoj ime je dobila po biljci koja je tu dobro uspevala (a gde ne uspeva?...) Ostrvo je iznajmljeno za 1 500 dolara coveku koji je podigao plantaze pasulja i ananasa. Sverceri su na ostrvu skrivali rum od inspekcije prilikom transporta na Bahame. Kasnije su investitori komercijalizovali ostrvo, osnovali nekoliko klubova i uveli zvanicne religije. Pogadjaju ih dva Tajfuna u jednoj godini, Frencis i Dzim.

https://www.google.rs/maps?layer=c&...xproUffQAejZ4ATeuYCoAQ&sqi=2&ved=0CKEBEKcfMAo
 

Back
Top