Suprajs

gost 310829

Veoma poznat
Poruka
10.351
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?
 
ne razumem...jel jedno od to dvoje doslo kod tebe sa nekim drugim? ja bih se tada pravila da nisam tu...mada, mozda je bila poseta na prepad. ljudi su stvarno bezobzirni. samo te uvlace u nesto sto nije tvoj problem. :evil:
 
ne razumem...jel jedno od to dvoje doslo kod tebe sa nekim drugim? ja bih se tada pravila da nisam tu...mada, mozda je bila poseta na prepad. ljudi su stvarno bezobzirni. samo te uvlace u nesto sto nije tvoj problem. :evil:

duga je to priča...
nego sad frka kako mu priznat ili se praviti nedostupan koju nedelju
 
duga je to priča...
nego sad frka kako mu priznat ili se praviti nedostupan koju nedelju

pazi kada ne znam sta da ti kazem. evo slonce lepo kaze....kako god okrenes ti ces biti kriv, a oni ce na kraju da se izmire ko golupcici. ja bih se pravila nedostupna....otisla kod bake na selo i tome slicno :lol:. al' stvarno su ljudi i bezobrazni i bezobzirni. ako neko nesto pita, nista ne znas. uvuku te u svoje probleme i posle im taj uvuceni kriv. e bre ti imas frku, a ne ta osoba iz para koja je napravila problem. :evil:
 
pazi kada ne znam sta da ti kazem. evo slonce lepo kaze....kako god okrenes ti ces biti kriv, a oni ce na kraju da se izmire ko golupcici. ja bih se pravila nedostupna....otisla kod bake na selo i tome slicno :lol:. al' stvarno su ljudi i bezobrazni i bezobzirni. ako neko nesto pita, nista ne znas. uvuku te u svoje probleme i posle im taj uvuceni kriv. e bre ti imas frku, a ne ta osoba iz para koja je napravila problem. :evil:

eto...slozili smo se...da vidimo shta josh imamo zayebnichko :rumenko:

posle mozmo zahvaliti komriju shto smo se smuvali na njegovoj temi...u duhu prosechnog srbina jelte...:lol:
 
Iz ličnog iskustva ti mogu reći da ćeš ispasti budala kako god okreneš.
Ništa gore nego kad te tako neko koga smatraš prijateljem bez potrebe uvuče u neki svoj problem bez obzira što te to ni najmanje ne zanima.
 
Ne volim da se mesam u tudje odnose.
Mozda bih napravio izuzetak kada je meni neko blizak u pitanju, a pravi ga magarcem partner/ka.
Ali u tvojoj prici vidim da ima sa obe strane bombonisanja u gostima, tako da je svejedno.
 
Комри мени само није јасно како тебе и даље изненађује то што имају излете са стране, ти стварно верујеш у верност?
 
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?
šta ako ne prihvati to kao drugarsku nameru...iskrenu nameru...?
šta ako mu kažeš i on jednog dana, kada se s njom opet pomiri, kaže njoj da si joj ti rekao...?
kakav ćeš ti biti u njenim očima...? a i ona će ga sigurno okrenuti protiv tebe...
i ko je to danas 100% veran...? :lol:
sve u svemu gledaj svoja posla...
 
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?

ja naebah jednom
al sta znam, nisam ni rekla no bacila buvu samo a ova provalila sama
i cist princip je bio u pitanju
 
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?

Ja shvatih ovog nepozvanog gosta kao neku infekciju (izgleda to samo ja) : ))
sta da priznam? ako je u pitanju ono sto sam navela - debili su kada se seksaju sa drugim osobama bez kondoma...

Ako je ono sto vecina misli,... rekla bih toj osobi koja je dosla sa drugom osobom, tj. zapretila bih joj da me ne stavlja u neprijatnu situaciju nikada vise, to je poslednji bezobrazluk da ja na kraju ispadnem grbava, cutala bih i sklonila se neko vreme, sigurno...
 
duga je to priča...
nego sad frka kako mu priznat ili se praviti nedostupan koju nedelju
rasiri vest da si umro i zatvori se u stan, spusti roletne i pogasi svetla dok ne prodje frka :(
a ako te napadne sto mu nisi rekao sta se desava, uzvrati napadom sto te uvlace u svoj privatni zivot!!! :cool:
 
Ja shvatih ovog nepozvanog gosta kao neku infekciju (izgleda to samo ja) : ))
sta da priznam? ako je u pitanju ono sto sam navela - debili su kada se seksaju sa drugim osobama bez kondoma...

Ako je ono sto vecina misli,... rekla bih toj osobi koja je dosla sa drugom osobom, tj. zapretila bih joj da me ne stavlja u neprijatnu situaciju nikada vise, to je poslednji bezobrazluk da ja na kraju ispadnem grbava, cutala bih i sklonila se neko vreme, sigurno...



Pa i ja sam u prvi mah pomislila na to.

Postoje ljudi koji vole sebi da zagorcavaju zivot bez razloga, pa ako im se to svidja neka izvole.
Zavisi od velicine prijateljstva i prisnosti da li bih rekla ili ne, ali ja bih u svakom slucaju zelela da cujem od prijatelja ako bi imali tako nesto da mi kazu tj. bila bih zahvalna.
 
Pojedini ljudi kao da konstantno imaju potrebu da mi se poveravaju i pričaju svoje male tajne.Ne znam,verovatno da umem dobro da saslusam pa im delujem kao osoba od poverenja.Čak i oni koji mi bas i nisu Bog zna šta toliko bliski.

Čini mi se da svaki razgovor počinje sa "sad ću da ti kažem nešto ali nemoj nikom da pričaš".
U svakom slučaju, što manje znaš o ljudima - to bolje.
 
e da to. mada rizikuje da ih oboje izgubi kao prijatelje...al' kome trebaju tako bezobzirni prijatelji. :manikir:
e pa sad se ja nalazim u takvoj situaciji, raskinuse dramaticno dvojica i sad jedan mlatara torbicom a drugi bezi od njega, a ja se druzim sa obojicom i jos su mi dve drugarice prijatelji od jednog tj drugog :sad2: a ja se samo pravim luda, idem tiho i nosim psa sa sobom i nadam se da nece niko primetiti pa da krene da me zavlaci u drame :neutral: mrzim kad te ljudi uvlace u svoje ljubavne i ostale drame :roll:
 
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?

Ne bi se mesao, da ne pomisle da im zavidim. Neka se drlja ko moze. :)
 
e pa sad se ja nalazim u takvoj situaciji, raskinuse dramaticno dvojica i sad jedan mlatara torbicom a drugi bezi od njega, a ja se druzim sa obojicom i jos su mi dve drugarice prijatelji od jednog tj drugog :sad2: a ja se samo pravim luda, idem tiho i nosim psa sa sobom i nadam se da nece niko primetiti pa da krene da me zavlaci u drame :neutral: mrzim kad te ljudi uvlace u svoje ljubavne i ostale drame :roll:

al' mozda je zmajica u pravu sto je posumnjala da je nepozvan gost infekcija. :sad2: al' onda ko zna ko je tu kome sta preneo. mozda je i od njega, ali on mudro cuti. mada....takve stvari nisu naivne tjah manje su naivne nego da je nepozvani gost drugi muskarac. licno bih volela da znam da je tako nesto (neka infekcija, polna bolest) u pitanju....makar mi to rekao neko treci. ako je neka bolescina u pitanju stvar se bas komplikuje, jer se radi i o zdravlju druge osobe. :think:

- - - - - - - - - -

sto su ljudi neodgovorni...nek se yebe ko sa kim oce, ali niko nema prava da zarazi nekog drugog bolescinom koju je pokupio od nekoga, negde....a pri tom zna za svoje yebeno bolesno stanje.
 

Back
Top