Suprajs

secam se jedne takve price , drugarica oterala drugaricu u pizdu materinu kad joj je rekla[/QUOT


Zato i podvlacim.
Zavisi koliko je duboko i intimno prijateljstvo.
Uvek bih zelela da cujem, ali ne moze to bilo ko da saopsti.
I rekla bih, samo odabranim ljudima, koji me postuju i veruju u mene.
 
zamisli situaciju po tebe ako se sutra pomire, zaborave varanje i ljubav opet procveta...

da bre, katastrofa
ispadnes grbav kako god okrenes

pazi da je drugacija situacija aj recimo primer on mu je drug dobar, ona ga vara i zakaci nesto
komri sazna da ova vuce neku boljku
onda ok i ajde da se umesa da zastiti zdravlje druga
to i nekako

ali ovo em oboje varaju em su mu oboje prijatelji...zaebano
bolje cuti i furaj svoje probleme
 
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?

A ša tebe zabole za zdrvstvao stanje bilo čije čičke ili gnjurca .... bože ili sam ja il su ljudi otišli u tri lepe ...

Mslm da bi bilo najbolje da njih dvoje svak svojim putem krenu, al nekako bez tvog učešća u tome ... ono u fazonu ti si suviše dobar za mene ili tako već te neke ofucane fore :hahaha:
 
Osim ako nepozvani gost nije beba koju pokušava da uvali tvom drugu ko njegovu bolje ćuti.

Ako se guraš u sredinu bićeš ieban kako god se okreneš
 
Ahaaaaaaaaa, konačno su neki pročitali između redova temu, ona je došla meni i kaže tako i tako, zakačila je nešto i sad ne zna kako to da mu prizna, a ja znam da i on švrlja ali neću ni joj da kažem a ni njemu.
Sad ona skuplja hrabrost to da mu prizna ili da glumi nešto zbog čega ne mogu da se seksaju par nedelje dok ˝ne prođe˝
najlakše joj da ćuti ali **** je savest :lol:

Eto, znala sam da imam dobru intuiciju, a mozda nam je i horoskop slican : ))
Inace sto se teme tice, tvoje je da cutis, njihove gluposti nek resavaju sami...
 
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?

baaaš me briga :))) nisam tu :)))
 
Momak i devojka, oboje moji prijatelji su u vezi već 3-4 godine, sve super maco - kuco....
izlivi nežnosti gde god ih vidiš, ali vremenom saznaš da tu ima izleta sa strane sa obe strane.
Boli te ona stvar da se mešaš, ali dešava se da jedno pokupi nepozvanog gosta :lol:

e sad se postavlja pitanja kako reći onom drugom?
da li bi priznali ili glumili da imate neki problem dok ovo ne prođe?
nema sta da se cuti
 

Back
Top