Coca Cola i atak na zdravlje ljudi

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Audio uz reklamu...



coca_c10.png




Kupili smo vaša izvorišta vode na 99 godina. Uzeli smo fabrike za punjenje od korumpiranih političara za siću. Od nas kupujete zašećerenu vodicu, u koju stavljamo puno sintetičkih preparata koji stresiraju vaše organe više nego alkoholna pića. Vi koji nećete zašećerenu vodicu, daćemo vam varijantu sa veštačkim zaslađivačem koji je u stvari GMO i kancerogen (aspartam u Coca Cola Zero).

Nijedan naš zaposleni ne pije pića koja pravi, jer zna kakav šit je u pitanju. Umesto toga, mi, direktori i menadžeri, kupujemo organsku hranu koju uvozimo iz nerazvijenih područja Azije, gde nema industrijski zagađene hrane.

Sada smo pokrenuli akciju, u skladu sa dobrim praksama obmane PR industrije, kako bismo ispali dobri momci koji se brinu za zdravlje vašeg naroda. Trujte se solidarno da bismo vam mi pravili parkove za vežbu.

Ništa lično, kokaholičari, ovo je usmereno protiv kompanije, a ne protiv potrošača. Ali kad ste već tu, dobro je da malo porazmislite šta pijete i jedete.
 
Možda u Bibliji to što piše u Otkrovenju Jovanovom za “pečat zveri” koji će svako nositi... možda to nisu čipovi, vec sama hrana koju unosite u svoja bolesna tela. Znamo da zveri (predatori) ubijaju druge životinje da bi se hranili mesom. Znate kad neko dođe u restoran i naruči krvav odrezak, slabo pecen, tako da za “drugi dolazak” i “strašni sud”, onaj koji je jeo meso biće meta mračnih anđela.

Ne može me niko nikakvim argumentima uveriti da bog nije mislio na nas i da nam je dao lošu hranu. Ne verujem naučnicima koji kazu da ipak treba da se kuva, koji kažu da su nam potrebni šerpe lonci, poklopci, roštilj... znači oni kažu da ono što raste u prirodi nije dovoljno, da nam treba meso i da treba kuvati hranu, da treba staviti meso u lonac... Ovo me asocira na pakao. Pa čak i povrće u lonac, da se prži na živoj vatri...

Bog nam je jasno rekao u Bibliji - “Daću vam plodove i semenje sa drveća da jedete”. Kad je lepo vreme jedu se plodovi - rajsko voće; a kad je zima i manjak hrane jedu se orasi, semenje, puno proteina, i razno lišće i korenje, i to je to. Nema potrebe za teletinom, prasetinom, piletinom, ražnjićima, ćevapima, čvarcima, sladoledom, čokoladom, čipsom, čorbom, samo voće 70% i povrće 30%. Znači, dok god traje sezona jednog voća, recimo grožđa, možemo jesti samo njega celu sezonu, bez ikakvih problema, pa kad dođu drugi plodovi onda taj plod... i tako dalje...

Nema jednog leka, a stare navike; promeni ishranu poslušaj boga, pa ćeš videti kako će ti zdravlje i ispunjenost zakucati na vrata. Odlučite sami dok ne bude kasno.

Kreni sa voćem, prebrodi krizu 2 dana, i malo pomalo počeće ukusi da ti se vracaju. Posle nećeš moći okusiti meso ni za živu glavu.

Kad sam pre više godina prestao da jedem meso rekli su mi - “umrećeš, razbolećeš se” - ali ništa mi se loše nije dogodilo. Čak štaviše, onaj koji mi je rekao da ću se razboleti - on se razboleo, a ja sve zdraviji. Onda sir, mleko, hleb... kad sam prestao da konzumiram sve te otrove... rekli su - “ne može to tako, umrećeš, nećeš sastaviti ni 3 dana”... Ali, evo, ja opet živ i zdravi. Znači sve su to prazne priče i naglabanja, presipanja iz šupljeg u prazno, da bi obrezani krmci držali u pokornosti tetovirane robove. Dno dna.

Pamet u glavu dok još ima pameti i glave... Namaste.
 
Uhhh... izbegavaj GMO hranu: paradajz koji ima mali krug na mestu gde se bere, a lepo izgleda, velik i crven, bez uboda insekata, a kad ga presečeš nožem ima samo "meso", a malo ili nimalo semenki... nektarine u većini slučajeva, one pomorandže što nemaju semenke... prirodne pomorandže imaju semenke... isto važi i za limun i mandarine... kivi koji ima svetlo-zelenu boju i vrlo malo ili čak nimalo semenki... ananas koji ostaje tvrd dugo vremena, a ima ukus plastike... sve velike i na oko lepe jabuke (i kruške), koje izgledaju kao da su fotokopirane, imaju čak i kvrge na istom mestu... generalno svo lepo voće i povrće... lubenice koje imaju roze boju iznutra i vrlo malo (gotovo nimalo) semenki koje neće da niknu kad ih baciš u saksiju... dugačke i na oko lepe banane koje dugo zadržavaju lepu boju i izgled, a tvrde su na zagriz... velike šljive koje nemaju nijedan ubod insekata (izgledaju lepo)... velike breskve, kajsije, kao i one breskve što imaju koru kao jabuke... grožđe koje ima veliku pucad i dugo ostaje sveže, kao da je tek ubrano... jagode koje imaju kvrge (nešto što liči na ljudske prste), a imaju bljutav ukus... ogromne kelerabe... ogromne glavice karfiola koje dugo ostaju sveže... ogromne glavice brokolija koje dugo ostaju sveže... ogromne šargarepe koje su dugo sveže (sve prirodno brzo uvene)... crni i beli luk koji nikada ne izbacuje klice (ja kupujem samo onaj koji klija), a beli luk ogroman... neprirodno velike glavice cvekle... neprirodno velike glavice kupusa i kelja, koje dugo ne venu... dinje koje dugo ostaju sveže a imaju malo semenki... pirinač 85% (nemoguće je naći onih 15% na tržištu)... kukuruz 90%... sva soja i svi njeni proizvodi (nemoj se igrati da konzumiraš tofu sir ili bilo šta od soje, recimo sojino mleko, što propagira Nina Martinović i ostali nabeđeni vegani koji "ne konzumiraju GMO", ali i Hira Ratan Manek i Cybermikan, koji proždiru meso, mleko i jaja, kao i masu industrijskih proizvoda, a lažu budale kako nikada ništa ne jedu... itd... itd... jedino što 100% nije GMO, i to ne može biti, jeste kokosov orah, jer nemaju šanse da ga modifikuju, odnosno nemaju vremena za to, pošto drvo koje rađa plodove mora biti staro 50-ak godina... U zdravlje i čuvaj se. I počni da gledaš u Sunce (sungazing, izgooglaj, ali bez ikakvih gurua, budi sam sebi guru). Namaste.
 
Pre ću umreti sa kokosom u želucu nego sa GMO salamom od svinjskih tumora. :rida: Bljak.

Namaste i tebi majstore.

Protov salame i konzervi da upravu si.. Ali zasto ne mlada jagnjetina sa raznja i tvrdi beli koziji sir pa ladan blagi spricer.. baba Ljubica je 19 -to godiste i jede sve iz svoje baste a za parznik jagnjetinu ili prastinu ,zalije casom vina i eno je trci za ovcama dan danas a vodu pije sa stuble ( iz zemlje izvire voda ispod kamena...)
 
Protov salame i konzervi da upravu si.. Ali zasto ne mlada jagnjetina sa raznja i tvrdi beli koziji sir pa ladan blagi spricer.. baba Ljubica je 19 -to godiste i jede sve iz svoje baste a za parznik jagnjetinu ili prastinu ,zalije casom vina i eno je trci za ovcama dan danas a vodu pije sa stuble ( iz zemlje izvire voda ispod kamena...)

Zato što jagnje sve frustracije i agoniju u trenutku smrti, zbog klanja, sabija u mišiće. A zašto bi u sebe unosio samrtne strahove? Konzumacijom mesa, ljudi koji ga konzumiraju unose u sebe strahove koje životinja nabija u meso u trenutku klanja. A strah je najprizemnija emocija. Što se tiče mleka...






Kozje mleko je najbolje za malo jare, ne i za odraslog jarca, a nikako za čoveka. Sve si pobrkao.

- - - - - - - - - -

kako moze zasladjivac da bude GMO
znas li sta si napisao :dash:

- - - - - - - - - -

niko te ne tera da je pijes

Aspartam.

Znaš li šta si pročitala? :dash:

Niko me ne tera ni da pišam na Coca Colu, pa to činim.

- - - - - - - - - -

Da,to je greska. Aspartam je potencijalno kancerogen,i dokazano izaziva poremecaje fertiliteta muskaraca.

Najgori otrov. :rida: Za neke napitak. :rida:
 
sinak ti ne kapiras de si nacinio gresku
nazvao si hemijsku supstancu GENETSKI modifikovanom...ja ti na to skrecem paznju...izvini koje gene su modifikovali? :lol:
Vi koji nećete zašećerenu vodicu, daćemo vam varijantu sa veštačkim zaslađivačem koji je u stvari GMO i kancerogen (aspartam u Coca Cola Zero).
Aspartame.svg


osim ako ovo gmo nisi stavio kao skracenicu za nesto drugo? onda molim te mi reci za sta?
 
drugo poenta moje recenice niko te ne tera da kupis
imas pravo na izbor kad je ovako nesto u pitanju, ne kupis i ne dajes svojoj deci il kome vec, i sve ok

ali sta ces sa povrcem i mesom koje moras da jedes, sa vazduhom koji dises, sa vodom kakvu pijes mako mila da places od muke, to je zabrinjavajuce i to je velika tragedija koja nam se desava...a ti probaj da ne jedes :lol:
a koka kola je najmanji problem
 
sinak ti ne kapiras de si nacinio gresku
nazvao si hemijsku supstancu GENETSKI modifikovanom...ja ti na to skrecem paznju...izvini koje gene su modifikovali? :lol:

Aspartame.svg


osim ako ovo gmo nisi stavio kao skracenicu za nesto drugo? onda molim te mi reci za sta?

Babac, nisam ništa nazvao. Samo kažem da se otrovi i aditivi koriste pri genetski modifikovanim organizmima, koji se upakuju u kutije. Dakle ništa nisam pogrešio. Bolje ti je da paziš šta konzumiraš umesto što u tuđem oku nalaziš trun, dok je u tvom balvan. :rida:
 
Poslednja izmena od moderatora:
drugo poenta moje recenice niko te ne tera da kupis
imas pravo na izbor kad je ovako nesto u pitanju, ne kupis i ne dajes svojoj deci il kome vec, i sve ok

ali sta ces sa povrcem i mesom koje moras da jedes, sa vazduhom koji dises, sa vodom kakvu pijes mako mila da places od muke, to je zabrinjavajuce i to je velika tragedija koja nam se desava...a ti probaj da ne jedes :lol:
a koka kola je najmanji problem

Nisam se ni pozivao na pravo. Na pravo se obično poziva onaj ko nije u pravu. :rida:

Povrće i voće ima koje nije GMO, već sam objasnio da kokos nikako ne mogu modifikovati. Dakle, i takvo je bolje od mesa, mleka i jaja. Riba jede drugu ribu, tako da je njeno meso gore od krave koja jede travu. Kako su te samo preradili obrezani krmci i tetovirani robovi. Pih. Prvi stepen ishrane je energetska hrana, od Sunca, prana, ko može i ume (mora završiti praksu sungazinga), drugi stepen je biljna hrana (organska, a ne GMO smeće), treći stepen je meso biljojeda, četvrti stepen je meso mesojeda (u šta spada i jadna riba koja proždire drugu ribu), peti stepen meso strvinara... pet puta prerađena primarna, Sunčeva energija... ne znam nikoga ko jede meso strvinara. Štaš kad nisi za bolje. Samo slušaj obrezane krmke i tetovirane robove... i daleko ćeš dogurati... Coca Cola je najveći problem.
 

Back
Top