Vanzemaljci zaobilaze Zemlju jer su ljudi idioti

Demijurg

Poznat
Banovan
Poruka
7.211
Nakon priča o nedavno zabeleženim pojavama NLO na nebu iznad Sankt Petersburga, ruski astronom Sergej Smirnov tvrdi da zna zašto još uvek nismo uspeli da uspostavimo kontakt sa bićima sa drugih planeta - vanzemaljci zaobilaze Zemlju, jer su su ljudi idioti.

Ovaj naučnik, sa prestižne laboratorije za kosmička istraživanja Opservatorije Pulkovo, kaže da vanzemaljci zaobilaze Zemlju u širokom luku, jer smatraju da su ljudi previše opasni za njih. On kaže da “mali zeleni” nemaju poverenja u ljude koji se “ponašaju kao vuci prema sopstvenoj planeti”, koju sistematski uništavaju.

"Vanzemaljci na nas gledaju kao na nerazvijene idiote. Možda su nas izolovali nekakvim paravanom od ostatka galaksije. Možda šalju i upozorenja prema stotinama milijardi zvezda, tvrdeći da je civilizacija u blizini patuljaste zvezde, koju mi nazivamo Sunce, vrlo opasna", komentarisao je Smirnov, prenosi “Hafington post”.

Vanzemaljci se, po njegovom mišljenju, plaše da ljudi ne zloupotrijebe njihova znanja, pa se zato klone Zemlje.

Šta vi mislite?
 
Једним делом је у праву, мада не због ванземаљаца ова ми прича делује смешно, него што заиста неки јесу идиоти. Понашамо се као паразити, врсте које су нам најсличније су пацови и вируси.

Опет, има и добрих људи, не треба генерализовати.
 
Ta prica da su ljudi losi je potpuno bezveze. Ljudi nisu losi. Ima poneki covek koji cini naopako, ali to nikako ne znaci da je sve tako. Nije stvar u ljudima, nego u tacno onim ljudima koji drze kapital u rukama i koji hoce samo brzo i lako da obrnu pare i sto vise zarade i drzave koje su iscrpljene i ne mogu da finansiraju velike promene koje su potrebne.

Postoji poneki monstrum medju ljudima, ali to je zaista retko.
 
Zelim da dodam je problem i u skolama koje uce ljude da budu povrsni i razmisljaju protiv pojedinca, a u korist sto vece zarade za organizaciju. Kada zavrsis fakultet tipa ekonomija ili menadzment tebi je potpuno ispran mozak. Ovo pricam iz iskustva. Nakon osnovnih studija sam nastavila poslediplomske na psihologiji i mogu da kazem da sam u jednom momentu dozivela to otvaranje ociju. Gledala sam tog profesora koji je pricao o tim istim ljudima na jedan potpuno drugaciji nacin i shvatila da se radi o sistemu ispiranja mozga.
 
Ljudi su fantastična izvanredno moćna stvorenja. Vanzemaljci nas obilaze, ako nas obilaze, jer je zabranjeno da se miješaju u naše stvari. Miješali su se oni nekoliko puta i samo nas ometaju u našem sazrijevanju. zato su sami ljudi odlučili da se zaštite i napravili sui zaštitu koja je izvanredno djelotvorna, pa se možda i zbiog toga, s pravom, boje doći kod nas. zaista nas se trebaju bojati jer kad prođe talas stvara se nova rasa ljudi sa kojom neznaju što će biti. Ljudi ćće tada biti najmoćnija stvorernja svemira, a oni su u strahu da ćemos e ponašati po njihovim zaostalim mjerilima. To nije tačno jer imamo neke važnije poslove za koje se spremamo. Svaki čovjek već sada raspolaže snagom da razori ili stvori novi svijet. Zbog ogromne odgovornosti koja leži pred nama moramo detaljno da se upoznamo sa ovim sviojetom i svim njegovim aspektima.
 
Jutros je jedan lik iz Zemuna, koji me stalno prati po forumu, dolazi na skoro sve moje teme, i provocira bez ikakvog razloga, zapravo zato što nisam obrezani krmak i tetovirani rob, samozvani Voodoo sveštenik, pao u nesvest, pored toga što je jako puno povraćao. Kada se obratio lekaru, budući da je ćelava budala koja veruje lekarima, konzumira lekove i redovno se snabdeva u apoteci, bolestan čovek, rob raspadnutog sistema koji se redovno hrani lekovima, lekar mu je našao, verovali ili ne (bolje ne), da je trudan, i to u 3-ćem mesecu trudnoće. Zato se sve više i više goji, a ljudi koji ga poznaju misle da je to zato što jede GMO kobasice i salame od svinjskih tumora. Kaže lekar da je vanmaterično, što je i logično, a da pretpostavljaju da je to urađeno veštačkim putem, poznatom otmicom od strane vanzemaljaca. Inače, sinoć pre spavanja, upravo dok je radio neke Voodoo rituale, video je jedan NLO kako se kliže na tankim oblacima iznad Zemuna. Možda je baš on taj ćale od pre tri meseca...
 
Poslednja izmena:
Besan sam kao besan pas, jer sam u prošlom životu bio težak zločinac. Ne potiče mi iz ovog života, jer nema od čega, budući da sam vegan (ne jedem, odnosno bojkotujem, meso, mleko i jaja, kao i svu drugu industrijsku hranu iz kutija sa kodom HACCP, jer mi se može tako). Ništa s tim. I Hitler je bio vegetarijanac. :ok:
 
Apsolutno. Ko kaže da nazdravljam Hitleru? Samo kažem da je bio vegetarijanac a činio velike zločine. Uzgred, bio je veći gospodin od, recimo, Slobodana Miloševića ili Sadama Huseina. Što si odlepio?

Tesko bilo koga mozes da poredis sa takvim zlocincem. Ne znam sta tebi podrazumeva termin gospodin... Po meni je on bio van te kategorije. I svaki zlikovac je prica za sebe mozes da poredis samo zlo koje su ucinili.

Tu Hitler uveliko vodi bez nade da ce ga iko ikad pobediti.
 
To ti je ko kad bih ja zaobilazio njivu i štalu zato što je kupus zakorovio i junad do kolena u balegi.

Ako oćeš prinose, moraš da održavaš farmu.

Plašim se da kupus ne iskoristi moja tehnološka dostignuća i znanja, al ne preterano, za sad.

Upravo tako.
Ali, kad idem u štalu ili u kupus, ne nosim knjigu nego motiku ili lopatu.

Mada tu je malo otvoreno pitanje, jesu li ta junad ili taj kupus baš moji i koliko sam baš ja odgovoran za njihovu zabalegarenost i zakorovljenost.
 
Tesko bilo koga mozes da poredis sa takvim zlocincem. Ne znam sta tebi podrazumeva termin gospodin... Po meni je on bio van te kategorije. I svaki zlikovac je prica za sebe mozes da poredis samo zlo koje su ucinili.

Tu Hitler uveliko vodi bez nade da ce ga iko ikad pobediti.

Možeš Staljina i Mao Ce Tunga. Obojica su ubila više ljudi od njega. Hitler je "tek" na "trećem mestu", iza njih dvojice. I šta te briga kakav sam ja, nisam te zvao da živiš sa mnom. Vrati se na temu, ako umeš i možeš.
 

Back
Top