treba mi misljenje o Sony Ericsson K700i

Markonda:
Tel. je Extra.Najbolji utisak ostavlja cinjenica da ima 40 mb memorije i da jos mozes da je prosirujes.Ne znam cene ostalih telefona ali mislim da za te pare neces naci nigde tel. sa toliko memorije. :D
:shock: Cek,cek,cekaj malo...... :? kako to zivotati mislis da moze da se prosiri memorija kod SE K700i!?Koliko ja znam on ima 40Mb memorije, nema slot za MMC ili bilo koju drugu karticu,znaci ogranicen je na svojih (ruku na srce povecih)40 Mb.Stvarno nerazumem :wink:
 
neledr:
Markonda:
Tel. je Extra.Najbolji utisak ostavlja cinjenica da ima 40 mb memorije i da jos mozes da je prosirujes.Ne znam cene ostalih telefona ali mislim da za te pare neces naci nigde tel. sa toliko memorije. :D
:shock: Cek,cek,cekaj malo...... :? kako to zivotati mislis da moze da se prosiri memorija kod SE K700i!?Koliko ja znam on ima 40Mb memorije, nema slot za MMC ili bilo koju drugu karticu,znaci ogranicen je na svojih (ruku na srce povecih)40 Mb.Stvarno nerazumem :wink:

ma vidis da je covek koji je postovao nOOb , verovatno to cuo od nekok laika , i tako siri u krug.
 
123456789:
neledr:
Markonda:
Tel. je Extra.Najbolji utisak ostavlja cinjenica da ima 40 mb memorije i da jos mozes da je prosirujes.Ne znam cene ostalih telefona ali mislim da za te pare neces naci nigde tel. sa toliko memorije. :D
:shock: Cek,cek,cekaj malo...... :? kako to zivotati mislis da moze da se prosiri memorija kod SE K700i!?Koliko ja znam on ima 40Mb memorije, nema slot za MMC ili bilo koju drugu karticu,znaci ogranicen je na svojih (ruku na srce povecih)40 Mb.Stvarno nerazumem :wink:

ma vidis da je covek koji je postovao nOOb , verovatno to cuo od nekok laika , i tako siri u krug.

Sta ste napali coveka?!
I ja sam citala da fabricki dobijes 32 MB memorije, ali mozes da je prosiris do 42 MB tako sto ces izbrisati neke aplikacije koje ti nisu potrebne.
 
Misa63:
Stvarno ti je genijalno ovo za prosirenje memorije najbolje da obrise i operativni sistem pa ce da dobije jos koji kb :shock: :?:

A sto kenykas toliko slijepcevicu? :lol:
Ja sam lepo napisala "ja sam citala"...nisam se uopste pravila pametna, nego sam navela da sam to negde procitala.
Ako gresim, ispravi me argumentovano, ja s tim nemam problema, samo molim te-bez glupavih provokacija i insinuacija, ne vidim sta ce ti to, sem ako ne lecis bolesnu sujetu.

Ah, da...ako izbrises OS prilikom uobicajenog rukovanja mobom vodim te na sladoled.
 
Polako bre narode...nemojte....
Dakle, nismo napali choweka,nego smo samo malo zatecheni podatkom da moze da se prosiruje mem. na K700i.Ja se licno unapred izvinjavam SVIMA koji se smatraju uvredjenim nekim od mojih odgovora jer mi to zaista nije bila namera.Na kraju krajeva na netu ima mnooogo sajtova gde se mogu naci podaci K700i,od cega su desetine na srpskom, tako da mi je malo bio cudan onaj odgovor od gore.
Ipak.....trebalo je prvo malo progooglati pa tek onda postaviti onakav odgovor! :wink: Pozz...
 

Back
Top