eto tako

Say it right

Buduća legenda
Poruka
28.194
zao mi ovog jadnog sveta, spali smo na virtuelne ljubavi i prijateljstva. evo odricem se novih tehnologija a da ne znate gde sam sa kim i sa kime spavam, samo pod jednim uslovom. vasa mi pomoc ne treba. a jos manje da znate da li sam piskila. fuj, msm bljak i fuj. svoju nesrecu delim samo sa bliskim ljudima. stidite se. zao mi vas
gde ste i vi piskili i koga to zanima?
 
pa nije zalosno, samo nekako moras da uhvatis pravac, svi su ovde uglvanom da rese neki problem zivotni, ljisovski pa ako to ne ide onda da zavladaju forumom mozda sto su vec crnije zone ; ))

- - - - - - - - - -

sta da analiziramo bez veze
tako je kako je
sta bi moglo pa da je pametno?
ne mroa da je pametno, nego posle valjda da ti je OK a da je zdravo
 
zao mi ovog jadnog sveta, spali smo na virtuelne ljubavi i prijateljstva. evo odricem se novih tehnologija a da ne znate gde sam sa kim i sa kime spavam, samo pod jednim uslovom. vasa mi pomoc ne treba. a jos manje da znate da li sam piskila. fuj, msm bljak i fuj. svoju nesrecu delim samo sa bliskim ljudima. stidite se. zao mi vas
gde ste i vi piskili i koga to zanima?

Šta te strefilo u kasne sate? :per:
 
zao mi ovog jadnog sveta, spali smo na virtuelne ljubavi i prijateljstva. evo odricem se novih tehnologija a da ne znate gde sam sa kim i sa kime spavam, samo pod jednim uslovom. vasa mi pomoc ne treba. a jos manje da znate da li sam piskila. fuj, msm bljak i fuj. svoju nesrecu delim samo sa bliskim ljudima. stidite se. zao mi vas
gde ste i vi piskili i koga to zanima?

ma samo smo se ugojili:(
 
Pa nije tehnologija kriva sto su ljudi takvi, da imaju potrebu da stave do znanja da su tu i tu, sa tim i tom, i rade to i to.
Sve je ok, ako se umereno konzumira, tako i tehnologija.
Ne trazi djavo coveka, nego covek djavola.
 
facebookanol-1.png
 
Онај ко неће да му се зна неће му се ни знати, пошто и ја уредно имам и фејсбук и све остало и нико не зна ни где идем, ни шта радим, ни са ким а ни како, јер нисмо још дошли у стадијум да те неко прати и посматра (бар већина није) тако да нема потребе да се глуми нека звезда коју јури папарацо, једноставно задржиш своју приватност.

Е, сад, то што људи не могу да оду ни на летовање да сви редом не избаце своје слике, то што не могу да седе у кафићу а да на фејсу не одраде чек ин то је лично њихов проблем.
 
Онај ко неће да му се зна неће му се ни знати, пошто и ја уредно имам и фејсбук и све остало и нико не зна ни где идем, ни шта радим, ни са ким а ни како, јер нисмо још дошли у стадијум да те неко прати и посматра (бар већина није) тако да нема потребе да се глуми нека звезда коју јури папарацо, једноставно задржиш своју приватност.

Е, сад, то што људи не могу да оду ни на летовање да сви редом не избаце своје слике, то што не могу да седе у кафићу а да на фејсу не одраде чек ин то је лично њихов проблем.

Na letovanje???Ma nemogu ni da odu na ručak a da posle toga ne obaveste armiju virtuelnih prijatelja kakav je bio grašak.
Pa kad steknu dovoljan broj dovoljno zaludnih frendova,onda mogu i da ,s' oproštenjem,prdnu i dobiju 176 "lajkova".
Ti lajkovi će izgleda postati i platežno sredstvo.
 
Na letovanje???Ma nemogu ni da odu na ručak a da posle toga ne obaveste armiju virtuelnih prijatelja kakav je bio grašak.
Pa kad steknu dovoljan broj dovoljno zaludnih frendova,onda mogu i da ,s' oproštenjem,prdnu i dobiju 176 "lajkova".
Ti lajkovi će izgleda postati i platežno sredstvo.

Ма навео сам летовање јер нам се приближило, ко до краја августа не буде имао слике са мора на фејсу тај на мору није ни био, е дотле то иде. Плус узми и поглед, скоро 90% људи имају на профилу слику која има највише лајкова, без обзира да ли је и њима баш та најдража, и само врте то, људи би се је*али за лајк. А о оним "рибама" и да не причам, 200 слика све иста поза само друга одећа, и на свако слици "мваааа, најлепша!!!!" и те форе, па онда ликови махом у туђим колима али обавезно да се види знак на волану, мсм смејурија тебра. Али опет кажем свако га користи онако како му треба, нико тебе неће да јури ако им сам не прикажеш.
 
zao mi ovog jadnog sveta, spali smo na virtuelne ljubavi i prijateljstva. evo odricem se novih tehnologija a da ne znate gde sam sa kim i sa kime spavam, samo pod jednim uslovom. vasa mi pomoc ne treba. a jos manje da znate da li sam piskila. fuj, msm bljak i fuj. svoju nesrecu delim samo sa bliskim ljudima. stidite se. zao mi vas
gde ste i vi piskili i koga to zanima?
šta si sad htela ovom temom nije mi jasno...?
može lock...
 
oduvek je potreba čoveka da kopa po tuđim životima, oduvek je potreba čoveka da bude primećen, kako bi se zavaravao da je bitan...
svaki dobar auto, motocikl ili određena rasa pasa, uređeno dvorište i određeni tip kuće su kod nas više stvar da drugi vide nego što je tom potrebno da to ima...
i to niko ne može da promeni...a tehnologija je samo pomagalo da se to danas još bolje radi...eno ti ga fejs čisti primer...
ne sećam se koliko ti ono beše godina imaš, ali mislim da imaš dovoljno da bi to trebalo već da si prihvatila...
stoga, ako ti se ovde nešto gadi, lepo daš "otkaz" na sve funkcije na forumu, ugasiš nalog i posvetiš se realnom životu, bez da čitaš o virtuelnim simpatisanjima, muvanjima, ljubavima...
mislio sam da si sazrela...:/
edit...baj d vej i moj potpis ti je jedan vid slaganja s tobom, ali ja to ne prihvatam tako tragično, nego pravim sprdnju od toga...
 
Poslednja izmena:
Ма навео сам летовање јер нам се приближило, ко до краја августа не буде имао слике са мора на фејсу тај на мору није ни био, е дотле то иде. Плус узми и поглед, скоро 90% људи имају на профилу слику која има највише лајкова, без обзира да ли је и њима баш та најдража, и само врте то, људи би се је*али за лајк. А о оним "рибама" и да не причам, 200 слика све иста поза само друга одећа, и на свако слици "мваааа, најлепша!!!!" и те форе, па онда ликови махом у туђим колима али обавезно да се види знак на волану, мсм смејурија тебра. Али опет кажем свако га користи онако како му треба, нико тебе неће да јури ако им сам не прикажеш.
jedno vreme sam razmišljao da otvorim nalog na fejsu, ali pošto sam uvideo da se fejs svodi na to o čemu ti pišeš, bilo mi je suviše gadno da bi učestvovao u tome...bljak:

- - - - - - - - - -

Potpuno se slazem sa dilajtom
ali ni to nije lako
evo ja treba da prodjem kroz neku proceduru
fali mi jedan papir lol

ti bi mogla pre nego što odeš da mi pošalješ sličicu da te vidim...
 

Back
Top