Apartmani i vikendice
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Apartmani i vikendice

Buduća legenda
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Apartmani i vikendice

Evo sada je u punom jeku, godišnji odmori i raspusti se poklope, planovi da odu negde, našli ste smeštaj, posle dan dva niste zadovoljni, uz brojnih mana i propusta. Na nekim mestima moglo je da bude malo bolje a negde imate čitav spisak da vam je smeštaj nikakav.

Bila sam svuda, od hotela do vikendica, na različitim mestima, evo vlasnici da li su zaista vodili računa da im gosti budu zadovoljni ili samo da vam oderu pare i ajd beži a pozivaju vas da dođete opet kod njih sledeće godine.

Evo spisak šta smo primetili kod njih, ali ne u jednoj kući ili stanu, već pojedinih propusta kod različitih domaćina:

- stan je pun paučina, prašnjav sto, pod i posteljine,
    - neoprani sudovi, nedostaju tečnosti za pranje sudova, žice i sunđeri (vi sami plaćate),
    - nemate podlogu gde stavite šminku, set pribor za ogledalo, brijači, paste za brijanje i zube, znači selite iz kupatila u drugu sobu i obratno,
    - kupatilo, obavezno nemaju prozore, uglavnom svuda su tuš kabine ali nemate gde da stavite sapun i šampon, pa peškiri. Ako ste u potkrovlju pa vam zaklanja u stranu, a bogami teško dvometrašima,
    - tuš kabine nisu dezinfikovani, pre vas je neko tu koristio i ostavili bakterije , kod jednog domaćina tuš slavina je bila namerno pokidana i dugo ga nije popravio sve dok smo došli pa sad pita jesmo li mi ga slučajno pokidali, auuu kako sam se iznervirala,
    - ogledalo je previsoko pa morate da se popnete na nožni prst,
    - oni vam rekli da je ceo sprat vaš a pošalje vas u prizemlje,
    - ne daju vam tačan opis kako ste očekivali i zamislili,
    - travnjak im je lep ali vam ne daju da parkirate tu kola na noćno čuvanje, nego na ulicu (jedan pametan gost je noću snimao kamerom na njegova kola kako lopovi usred noći obijaju kola )
    - ključevi kada se otključaju jako su bučni, jedva da ih otključate i zaključavate ,
    - i kasnije ću se setim još par detalja
    - u ormanima ponekad nemaju okvire za viseće odelo
    - stepenice su previsoke prosto da se umoriš,
    - sećam se kada smo došli u neki stan tu je stanovala neka devojka koja je koristila stan privremeno nije pokupila svoje stvari odmah, nego posle par dana je došla i napravila nam haos, izvadila sve stvari kakvo đubre napravila prosto je to čudo, poslali smo je u pm, doživeli smo stres i žalili smo vlasnici i ona nam je dala tri noći gratis.

pa ti sad vidi koliko su ti domaćini kulturni, fini, prijatni,

a pozitivno je u bolnici i hotelu gde čistačice redovno čiste prašinu sa poda i stola, kupatilo i svaki dan menjaju peškire i provetravaju prostorije, zaista su ok,
    - neki domaćini su svesni da nije baš idealan smeštaj koji su nam dali daju nam veliki popust, ili jednu noć gratis, ponekad sa nama popričaju a ima bogami oni jedva da ih viđamo, kako ko.

Da čujem sad vaša iskustva, primedbe, zamerke,....

I izvinite za moj pravopis, molim vas da to ne prozivate, stvarno nepotrebno.

Legenda
    Učlanjen
    05.02.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Apartmani i vikendice

У једном стану- апартману сам затекла домаћинове ствари по орманима, у купатилу није било ни једне закачаљке за пешкире ни држача за тоалет-папир.

Buduća legenda
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

108 pregleda i ne smete da komentarišete?

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1711

meni je bitno da je cisto (znaci oribano ocisceno i cista posteljina) i da je gazda apartmana/vikendice normalan

sve ostalo me ne tangira, da li imam drzac za kupkuu, ofinger, sve me to ne potresa
    ipak sam tu samo par dana necu zivetu tu pa da mi je sad bitna visina ogledala i dr

spavala sam i na kvrgavim dusecima, i bez ormana, i bez kade samo plocice podne u wcu i slivnik....

kolko para tolko muzike, zna se kad se zakupi neka sobica ili jeftini apartman sta moze da se ocekuje
    kad hocu udobnost onda moram i da platim skuplje i to se sve vidi odmah na prvi pogled da li je cena zasluzena ili ne

druga stvar treba imati obzira i prema gazdama i njima dolazi svakakva balafurdija i lome, kradu, ne plate i dr...nije ni njima lako...
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Slične teme

1. Apartmani i sobe u Petrovcu
    Autor Mirjanadz u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.06.2004., 01:59
  2. apartmani u Budvi
    Autor u forumu Putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.06.2004., 14:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu