Jedno anticko pitanje za razmisljanje!!!

pa zavisi kako mislis pusta...ako je skroz pusta onda znaci da nema ni tog hrasta,pa onda on ne moze ni da padne (u,je sto sam pametna...ne moze da padne ono cega nema... :P ) pa se i ne cuje...ali ako je pusta fazon bez ljudi i zivotinja,onda se cuje,ali nema nikoga da cuje to...

blah...kako lupetaaam...jos malo pa cu da postanem gora od keepera... :lol:
 
miss:
blah...kako lupetaaam...jos malo pa cu da postanem gora od keepera..:lol:

ranting.gif
 
Sentimentalna budala:
Kad_LupimLupim:
:roll:
Misim... starim Grcima je to bilo zabavno pitanje jer su oni voleli filozofski pristup, a uslova za ispitivanje zakona fizike su slabo nesto imali... pa nisu ni mogli da izvedu zakljucak da se zvuk - mehanicki talas, zatalasa i prenosi kroz okolinu bili mi tamo, da ga cujemo, ili ne.

Ustvari pitanje je iz Kine.

Sto napisa onda anticko? LM, ista prica ostaje - ni Kinezi se nisu bavili fizikom :mrgreen:
 
:idea: nisam mogla da citam sve poruke.....i ne znam da li ste dali odgovor....ali mene zanima....kako moze uopste da se nalzi ijedno drvo u pustoj sumi? Kako pusto? ako mislis bukvalno, onda kako u pustoj sumi moze da se nalazi hrastovo(ili koje god bese) drvo? ne moze, jer ako je pusta onda ne moze ni da ima drveta....e sada sta je pesnik hteo tacno da kaze onim pitanjem? :?:
 

Back
Top