de...?

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
de bi vi sad otišli, misim izašli večeras...? subota veče je...
misim nemora konkretno mesto, ime, nego kafa, pitje, pica, živa muzika. skim kako i to...?
 
ostala bih ovde i kunjala i jela slatkise

- - - - - - - - - -

ali ne smem preterala sam za danas
imam neki poziv da idem
i ne citaju mi se knjige, ne radi mi se moje, nemam uslove za dobro kunjannje cini mi se
i plakala bih

- - - - - - - - - -

mora prvo da uradim nesto sto treba pa onda mozda moze, mada mislim da ne moze
 
Kad bih veceras negdje izlazio , otisao bih na zemunski kej . Fin restorancic uz sam Dunav , tiha muzika i bog da te vidi .
Posmatrao bih mlade snajke kako mrdaju guzicima po promenadi i sta mi vise treba ? Nego , umorio sam se kao pas jer sam
do malo prije kosio travu u dvoristu i ne ide mi se nigdje .Probacu malo da ilustrujem slikom . Ne kosenje trave , nego setaliste !:)
https://i.imgur.com/xgSMg.jpg
Ona visoka zgrada u pozadini je bivsi CK . Pogodjena je za vrijeme NATO agresije , ali je potpuno obnovljena . Poznata je po tome sto
je tu bila TV KOSAVA . Informacija za one koji ne poznaju Beges !
 
Poslednja izmena:
de bi vi sad otišli, misim izašli večeras...? subota veče je...
misim nemora konkretno mesto, ime, nego kafa, pitje, pica, živa muzika. skim kako i to...?

ja bih sa onim mojim da leskarimo uz neki film i da ko po obicaju ne dovrsimo do kraja film :zper:
al ne moze da dobaci 170km :rida:
inace kafici diskaci nisu mi in odavno, proslo me to, omatorelo se :aha:
 
Nisam za kafiće i ostale diskiće ni inače. Uvek volim, a večeras bih posebno, da mogu - patike na noge i šetnja. Ruku za ruku sa jačom polovinom i do 1,2,3 noću, dok nas noge drže...
Što je, jelte, nemoguće iz više razloga, ali "svet je lep kada sanjamo, hajde zajedno da sanjamo..." :)
 
Nisam za kafiće i ostale diskiće ni inače. Uvek volim, a večeras bih posebno, da mogu - patike na noge i šetnja. Ruku za ruku sa jačom polovinom i do 1,2,3 noću, dok nas noge drže...
Što je, jelte, nemoguće iz više razloga, ali "svet je lep kada sanjamo, hajde zajedno da sanjamo..." :)

Ja u poslednje vreme kad oću da sanjam uglavnom legnem da spavam :lol: ... snova na javi mi ne treba :aha:
 
Jes ti to odlučio da nas malo "z" večeras :lol:

ne brate...nego računam subota uveče, a vidim i mnogi ovde...i ja ovde...pa eto ko reko da se malo tešimo što neamo provod...:lol:

- - - - - - - - - -

Ja u poslednje vreme kad oću da sanjam uglavnom legnem da spavam :lol: ... snova na javi mi ne treba :aha:
i ja sam to počeo da upražnjavam iz istog tog razloga...:)
 
Ja u Bgd-u ... a i ti si titova pionirka, nedo bog da ti namignem svašta ćeš pomisliti :lol:
Samo Tito je smeo da namiguje, svi ostali su bludnici. :lol:
ista adresa evo sedam godina..:kafa:
Pazi šta si rekla, rezervišem te osme godine. Al obavezno da bude subota, da mogu da se vratim kući po danu. :lol:

- - - - - - - - - -

Btw ..... da si to jutros ili sinotj okačila sigurno bi se sa nekim od "vas" tu iskombinovala ... em vas ima ko Rusa, em ste nekako drukči neg mi prestoničani, u najpozitivnijem smislu :aha:
Es ti lud bre? Karte za EXIT se kupuju u pretprodaji, a ne kad počne EXIT.
Nemaš pojma matori. :P
 

Back
Top