sisa 2...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
onaj tamo pičvajz od teme me natero da otvorim temu o sisama...
pitam dječake, mada mi oni baš i nisu nešto kompetentni za pravi odgovor, pošto ih je polovina ovamo edipovaca...al ajde...

jel sisu gledate kao sisu, ili samo kao sisu...?

p.s. za one koji se zgražavaju na reč "sisa", molim da opet pročitaju uvodni post, ali umesto da sisu čitaju kao sisu, neka je čitaju kao dojka...
 
Poslednja izmena:
onaj tamo pičvajz od teme me natero da otvorim temu o sisama...
pitam dječake, mada mi oni baš i nisu nešto kompetentni za pravi odgovor, pošto ih je polovina ovamo edipovaca...al ajde...

jel sisu gledate kao sisu, ili samo kao sisu...?

p.s. za one koji se zgražavaju na reč "sisa", molim da opet pročitaju uvodni post, ali umesto da sisu čitaju kao sisu, neka je čitaju kao dojka...

Meni je pored njene osnovne funkcije, lep I seksipilan detalj na ženskom telu.
 
nisu nesto prve na mom jelovniku
ja sam vishe batak I dobra guza tip tim redosledom
sise bolje da su "svedene ali kvalitetne" kako neko skoro reche za neshto :hahaha:
 
koji picvajz od teme? i\ sta sise?
sta?
pa moj k ima licnost bre, ume da se narogusi, pocrveni i zaleti tamo gde ne treba i pored mojih suprotnih naredjenja, al bice on pod kontrolom kad - tad, sav je iracionalan sto je odlika ljudske individue.
sise nisu individue krezo, jer ih ima dve, podjednake. iste. gnjecave il cvrste. nema nista sem mesa u njima.
dobro aj sad. malo si preterao
 
Ако има пар при руци,треба их опипати и проверити како ''леже'' у рукама.Гледање ми је некако превише пасивно и паћенички.
 
a ko ce to znati..
imash na zenama 50 strana pa bistri

:eek:
pa covece, toliko stranica ne bih procitala ni da mi sad neko ponudi originalno izdanje "problemi nase socijalisticke izgradnje" , beograd 1972, edvarda kardelja, kozni povez,
a ne o nekim tamo uznojenim sisurinama na koje drkaju ovi forumski dedise.
 
pa to ti je ko da ja krenem komentarisat nogometnu utakmicu i njene
nacvrcane, bucne gledaoce...
kao vidi ove na terenu...kako im ne dosadi da svi jure jednu loptu i otimaju se...
sto im ne daju svakom svoju loptu i cao...kuci...razlaz :))))
 

Back
Top