sisa...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
onaj tamo pičvajz od teme me natero da otvorim temu o sisama...
pitam dječake, mada mi oni baš i nisu nešto kompetentni za pravi odgovor, pošto ih je polovina ovamo edipovaca...al ajde...

jel sisu gledate kao sisu, ili samo kao sisu...?

p.s. za one koji se zgražavaju na reč "sisa", molim da reč sisa čitaju kao dojka...
 
Nisu mi nikada bile preterano vazne kao ukras zenskog tela, zato sto su samo jedan od detalja koje zenu cine privlacnom, stoga nemam neke kriterijume vezane za zenske grudi. A u vezi one tamo teme - jasno je da grudi dok su u funkciji ishrane beba nemaju seksualnu konotaciju.
 
Nisu mi nikada bile preterano vazne kao ukras zenskog tela, zato sto su samo jedan od detalja koje zenu cine privlacnom, stoga nemam neke kriterijume vezane za zenske grudi. A u vezi one tamo teme - jasno je da grudi dok su u funkciji ishrane beba nemaju seksualnu konotaciju.

pa naravno da nemaju kad su ko baloni i vise previše...
 
onaj tamo pičvajz od teme me natero da otvorim temu o sisama...
pitam dječake, mada mi oni baš i nisu nešto kompetentni za pravi odgovor, pošto ih je polovina ovamo edipovaca...al ajde...

jel sisu gledate kao sisu, ili samo kao sisu...?

p.s. za one koji se zgražavaju na reč "sisa", molim da reč sisa čitaju kao dojka...

sta fali kompetenciji edipovaca?
nego, temu si na pdf muskarci trebao otvorit
mi mahom imamo sise pa smo vjerojatno... imune na taj famozni...efekat sise :)))
 
Сису увек гледам.
Е сад зависи од случаја, већином као најлепше нешто на свету, а и некад имају другу сврху као нпр. јастук, уронеш у њега, топао и спаваш ко мало дете.
 
onaj tamo pičvajz od teme me natero da otvorim temu o sisama...
pitam dječake, mada mi oni baš i nisu nešto kompetentni za pravi odgovor, pošto ih je polovina ovamo edipovaca...al ajde...

jel sisu gledate kao sisu, ili samo kao sisu...?

p.s. za one koji se zgražavaju na reč "sisa", molim da reč sisa čitaju kao dojka...
Ne'am sisu pa sam uvek tražila one koji više vole dupeta... tj. samo su me oni i hteli...
 
A đe si ti njih video mučeniče... i koja ti dioptrija, svega ti?!:D

Predvidiva reakcija. :lol: Nagadjam Verka, nagadjam, delujes odlucno, samopuzdanja ti ne manjka, verovatno si zadovoljna svojim izgledom, imas decka, redovan seks, znaci da si privlacna. Cak bi se usudio i da pretpostavim da su mlecnobele, da ti je ten svetliji, bledunjav, da se klonis sunca... :)
 
Predvidiva reakcija. :lol: Nagadjam Verka, nagadjam, delujes odlucno, samopuzdanja ti ne manjka, verovatno si zadovoljna svojim izgledom, imas decka, redovan seks, znaci da si privlacna. Cak bi se usudio i da pretpostavim da su mlecnobele, da ti je ten svetliji, bledunjav, da se klonis sunca... :)

Za ten i sunce si potrefio, svetla generalno jesam... od Sunca bežim k'o nečastivi od krsta, bukvalno leti zamenim dan za noć... samopouzdanja imam, al' sisa nemam pa to ti je... da brusevi na dečjem odeljenju nisu mali u obimu, kupovala bi ih tamo, čisto da uštedim.:D
 
Za ten i sunce si potrefio, svetla generalno jesam... od Sunca bežim k'o nečastivi od krsta, bukvalno leti zamenim dan za noć... samopouzdanja imam, al' sisa nemam pa to ti je... da brusevi na dečjem odeljenju nisu mali u obimu, kupovala bi ih tamo, čisto da uštedim.:D

Stekao sam utisak da si pametna persona, nacitana, zato sam pomislio da imas "streberski" ten. :) A grudi k'o grudi, nisu one najbitnije na lepoj zeni, vec samo upotpunjuju opsti utisak. :)
 
Prestao sam da manipulisem sisama pre vise od sramota me da kazem koliko godina, tako da sad slobodno mogu reci da odavno na sisu nisam gledao kao na sisu... :rumenka:

A voleo bi da ih gledam... i sve... :rumenka:

:lol:
 
sad bi postavio temu s pitanjem da li je onaj ko voli da sisa i uopšte da se bavi sisama skriveni edipovac, pošto se lepo sećam da su mnoge to tvrdile, al neću...
 

Back
Top