šansa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
pito bi muškadiju jer je ona dosta kritičnija povodom ovoga što ću da pitam...:
jel stvarno mislite da ženama koje su razvedene ne treba dati šansu da žive ko sav normalan svet...?
 
pito bi muškadiju jer je ona dosta kritičnija povodom ovoga što ću da pitam...:
jel stvarno mislite da ženama koje su razvedene ne treba dati šansu da žive ko sav normalan svet...?

ne, ne mislim da ne treba dati, naprotiv svako ima sansu i ne vidim zasto tako razmiljas i pitas?

- - - - - - - - - -

ti umesto što se sprdačiš s temom, bolje da si mi poslala sliku sebe na pp da vidim kako izgledaš...:rtfm:

odma da si prosledio sliku na moju pp ;)
 
А ко то њима не даје шансу? Дај бре ди какве су то приче? Јел их неко бичује? Јел их неко прогони? То што неко пре изабере неку од 20 која нема репове не значи да не даје шансу за живот овим другим.
 
pito bi muškadiju jer je ona dosta kritičnija povodom ovoga što ću da pitam...:
jel stvarno mislite da ženama koje su razvedene ne treba dati šansu da žive ko sav normalan svet...?

ja sam zensko i na to pitanje imam podpitanje koje glasi

a ko je kurronjama dao motj da oni odluchuju da li razvedena zhena ima ili nema shansu da se opet udomi (ako ona to uopshte zheli)?
 
ja sam zensko i na to pitanje imam podpitanje koje glasi

a ko je kurronjama dao motj da oni odluchuju da li razvedena zhena ima ili nema shansu da se opet udomi (ako ona to uopshte zheli)?

poveden tim pitanjem koje sam sam sebi postavio i otvorih ovu temu...
tako da može i tako da se preinači moje pitanje...
 
:zcepanje: ma kakvi, leprozne su i treba ih razapeti na krst....

Zasto bi ih iko razapinjao? Ignorisati ih treba.

- - - - - - - - - -

pito bi muškadiju jer je ona dosta kritičnija povodom ovoga što ću da pitam...:
jel stvarno mislite da ženama koje su razvedene ne treba dati šansu da žive ko sav normalan svet...?

Ko im brani da zive ko normalan svet? Samo ih ne treba zeniti.
 
Ne petljam se sa polovnjacama nista ozbiljno ali bih neku dobrodrzecu opalio jer su dobre za izivljavanje i drndanje.

ma ajde? fol se ti ne pretljas sa razvedenim zenama te se ne petljas sa devojkama na ruzhnom glasu ili sa devojkama koje se jache po kukovima itd. misim dzhebesh li ti ishta drugo sem nashih mozgova i desanku shakitj? a?

a istina je da za razvedene zene mushkarac treba da ima raznih kapaciteta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top