prosečan dan na moru ...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
vreme je jelda godišnjih odmora, mora i tako tih lepih stvari...
pa bi žarko želeo da mi opišete jedan vaš prosečan dan na moru...kako to izgleda, od ustajanja do ležanja ponovo u krevet...?
čisto da vim kako to izgleda, pošto se meni sve čini da su moji dani tamo skroz bezveze i monotoni i obični i tako to, a da se drugi za to vreme ludo provode...
hvala...
 
Poslednja izmena:
hm, nisam odavno išla, a išla sam redovno negde do početka srednje škole
i to uvek sa mamom
pa ne mogu da pričam o tome
a da sam išla 'vako, sama, sigurno mi ne bi bilo dosadno
ili sad sa suprugom
mada, ako odemo, vodimo i klinca pa nije isto
al' kad klinac poraste i krene sa društvom.. :zper:
 
hm, nisam odavno išla, a išla sam redovno negde do početka srednje škole
i to uvek sa mamom
pa ne mogu da pričam o tome
a da sam išla 'vako, sama, sigurno mi ne bi bilo dosadno
ili sad sa suprugom
mada, ako odemo, vodimo i klinca pa nije isto
al' kad klinac poraste i krene sa društvom.. :zper:

kad klinac poraste i krene sa društvom ti i tvoj dragi će te da budete previše matori da bi vam prijala ludnica tipa diskoteke, buka, galama i sl, a seks će da vam postane jednomesečna rutina, ono tipa aj da odradim da se podsetim, odavno nismo...:)
 
Poslednja izmena:
vreme je jelda godišnjih odmora, mora i tako tih lepih stvari...
pa bi žarko želeo da mi opišete jedan vaš prosečan dan na moru...kako to izgleda, od ustajanja do ležanja ponovo u krevet...?
čisto da vim kako to izgleda, pošto se meni sve čini da su moji dani tamo skroz bezveze i monotoni i obični i tako to, a da se drugi za to vreme ludo provode...
hvala...
Kako bre bzv:eek:pa zar na moru...ovako to kod mene...ustajanje osam,pola devet...doruchak po volji i zelji,kafica na terasi...odlazak na plazu,malo dalje od guzvanjca...suciobran rashiren,muzikica sa sluske u ushi....plivanje ko moze pre do...:lol:ronjenje radi impresija suprotni pol i obavezna shkoljka:lol:..ondaKmazanje sa faktor i suchanje pa opet ponavljanje prethodno...kafica,voce igranje karata u svlacenje:lol:...ruchak,dremka radi skupljanje snage pa ponavljanje prepodnevih aktivnosti:lol:..slikanje zalaska sunca i ostalih prirodnih lepota...opushten hod do app. kolachi,neko picence...izlazak na glavnu zdadu radi shetnje boje i garderobe:lol:..spavanje uz keks:D...i sutra opet isto sa malim varijacijama u vidu dodavanja ne ljuti se choveche...:lol:

p.s. za razbijanje monotonije preporuchljiv obilazak okolnih mesta:D
 
pa neam pojma...ja sam ovdje doma...missim, meni to izgleda
ko povratak u neki stari zivot
i sve je vise manje isto
jedino su se prijatelji raselili i razisli
i najcesce se mimoidjemo u dolascima vamo, jbga
a i standova sa raznim sranjima i hranom se nakotilo
izgleda i zvuci ko neka arapska pijaca na momente :lol:

sto se dana tice
ustanes, kava i dorucak
odes na plazu
gledas da nadjes neku malu uvalicu u kojoj nema vec 10 gologuzih ceha
(cesi su izuzetno lukavi pa znaju ostavit sugamane na plazi preko noci...)
i da ima lada, nisi lud da se przis
kupas se, ronis, izadjes pa citas knjigu
tako par puta
pokupis se pa doma na rucak
malo dremnes pa popodne opet na plazu...
navecer izadjes ili se zapricate
i tako....uglavnom, radno <3
 
Poslednja izmena:
ja nekako neam živaca za te društvene igre tipa karte i neljutise čoeče...
a ovo ostalo...sve isto ko kod mene...osim naravno seksa svake večeri...:rumenko:
uh...sad mi lakše...
shto...to je dobar nachin da potroshish vreme a usput se zabavish...josh kad igra dodje do usijanja:rumenko:..a ja ne ljuti se choche igram ko shah,svaki potez dobro promislim i kad pobedim pijem mm krv na slamchicu
 
pa neam pojma...ja sam ovdje doma...missim, meni to izgleda
ko povratak u neki stari zivot
i sve je vise manje isto
jedino su se prijatelji raselili i razisli
i najcesce se mimoidjemo u dolascima vamo, jbga
a i standova sa raznim sranjima i hranom se nakotilo
izgleda i zvuci ko neka arapska pijaca na momente :lol:

sto se dana tice
ustanes, kava i dorucak
odes na plazu
gledas da nadjes neku malu uvalicu u kojoj nema vec 10 gologuzih ceha
(cesi su izuzetno lukavi pa znaju ostavit sugamane na plazi preko noci...)
i da ima lada, nisi lud da se przis
kupas se, ronis, izadjes pa citas knjigu
tako par puta
pokupis se pa doma na rucak
malo dremnes pa popodne opet na plazu...
navecer izadjes ili se zapricate
i tako....uglavnom, radno <3

sve super, samo mi ovo na kraju nije jasno...šta radno...?
 
Kako kad ...
nastojim da na moru budem namanje 3 nedelje , tako da nista ... al apsolutno ''nista'' nije pod moranje i zurbu
Obicno i pre puta se upoznam sa destinacijom i sta ima , sta treba obici , videti , probati , napravim dogovore ako je neki
specijalan izlet u pitanju
tako da manje vise , dolazim spremna
Uvece napravim plan za sutra ... al ako se uspavam ... nije problem , menjam u hodu
Na samom ligestulu i plazi sam najmanje ... mrzim to okretanje na suncu ko' prase na raznju ... aktivna sam
zujim i ono malo boje sto nahvatam je negde usput u kretanju
Obavezna kafa ... da ori da gori ... ne preskacem ... moram doci sebi prvo
ne doruckujem , usput neko voce ako nisam kupila prethodni dan .. kupanjeeee , ronjanjeeee , menjam plaze , mesta
ma svasta nesto ... uopste nisam tipican turista sa urednim , zacrtanim navikama
 
Živim na moru,tako da mi nije uživancija ležati i roštiljati se ili namakati u moru. :)
Idem dva puta godišnje na odmor. Biram ronilačke destinacije. To znači aktivan odmor Ronjenje s morskim psima ili dupinima.
BTW u 01.mj. idem u Australiju. Lokacija Quensland-Cairns. Dva tjedna,a zatim idem na brod. Plovit ćemo i roniti tjedan dana oko Velikog koraljnog grebena i po Koraljnom moru.:ok:
 
Joj Di, na more se ide da se odmoriš i plivaš do iznemoglosti.
Tj.ja idem zato, mada gledajući oko mene, većina ljudi ide da spava na plaži (muškarci) ili da se prži (žene).
Obavezno ulazim u vodu čim stignem na plažu osim ako voda nije suviše ledena.
Ja uvek plivam sama, sve moguće stilove koje znam, obavezno otplivam najdalje od svih pa se izvrnem na leđa i plutam i zahvaljujem se Bogu što me je ponovo doveo na more. Onda počne da me hvata panika da li će me pojesti neki morski pas pošto sam daleko otplivala, pa krenem da razdvajam more prema plaži, dođem do plićaka pa mi bude žao da izađem pa opet otplivam i tako nekoliko puta. Onda malo ronjam, pravim stoj na glavi u vodi, kolutove, bacam decu (svoju) i praćakam se sa njima, izranjam im ježeve, školjke i ostalo, a ove godine je stariji klinac to naučio sam pa je doživljaj bio potpun.
Kad nisam u vodi, sedim ispod suncobrana i pazim da mi ni jedan delić tela ne bude na suncu jer izgorim za čas, a i ne volim da se pečem. Čitam knjigu i ispunjavam želje klicima. Ne jedem skoro ništa, živim od ljubavi prema moru i meni dosta. Uveče obavezno posle večere ide poduža šetnja, da potrošimo to što smo krkali. I uveče se skljokamo sa osmehom na licu pa sutradan sve ispočetka.
:zaljubljena:
 
PA i treba da budu monotoni, otisao sam da se odmorim... :lol:

Smooooor!!! :dash:

- - - - - - - - - -

Živim na moru,tako da mi nije uživancija ležati i roštiljati se ili namakati u moru. :)
Idem dva puta godišnje na odmor. Biram ronilačke destinacije. To znači aktivan odmor Ronjenje s morskim psima ili dupinima.
BTW u 01.mj. idem u Australiju. Lokacija Quensland-Cairns. Dva tjedna,a zatim idem na brod. Plovit ćemo i roniti tjedan dana oko Velikog koraljnog grebena i po Koraljnom moru.:ok:

:klap: Hocemo slike i detaljan izvestaj!!!
 
ustajanje... hladan nes... plivanje, trcanje, plivanje...sex... hladan nes...plivanje, bicikla, plivanje... hladan nes... setanje, razgledanje, shoping... sex... spavanje
tako je 4/5 letovanja, a 1/5 izleti, gledanje znamenitosti, fotografisanje i snimanje kamerom
 

Back
Top