parole...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626

slušam ovu pjesmu i pade mi na pamet da vas pitam...muškadiju naravno...
aj dobro, može i ženske da pišu ako vole da muvaju muškarce...
koliko si vješt(a) na riječima kad muvaš žensko (muško)...?
jel se proserravaš do besvjesti, do uplitanja u sopstvene laži, il si spontan...ili...?
 
Zavisi od toga koliko se ozbiljno ulazi u pricu, za neku kres shemu dovoljno je malo humora, spontanosti, biti prirodan i opusten... a sve drugo nije vredno truda u ovim mojim godinama...
 
pa da...kao što sam i pretpostavio...:/
a ti..? kako reaguješ na sve to...?

kad sam bila mladja, nerviralo me pa sam sekla to u korenu...a sad pustim neka prica sta oce, msm ipak se potrudio covek :lol:
treba smisliti toliko gluposti a u sebi pomislim kako ga ne mrzi i uglavnom ne dajem do znanja da znam da lose i providno laze...jedino kad nemam zivaca za takve gluposti kazem mu aj ne seri

- - - - - - - - - -

bas sam dama :mrgreen:
 
Zasto za mene postavljas drugacije uslove?

zato što te nisam vido kako izgledaš i oću da te vim...

- - - - - - - - - -

kad sam bila mladja, nerviralo me pa sam sekla to u korenu...a sad pustim neka prica sta oce, msm ipak se potrudio covek :lol:
treba smisliti toliko gluposti a u sebi pomislim kako ga ne mrzi i uglavnom ne dajem do znanja da znam da lose i providno laze...jedino kad nemam zivaca za takve gluposti kazem mu aj ne seri

- - - - - - - - - -

bas sam dama :mrgreen:
ja mislio da kad ste nadrkane ne dozvoljavate im ni da vam se približe, a kamo li da dođe do te faze laganja...
 
Razumem te potpuno.
Ti ne razumes mene. Nije dobro za mene da se kacim po netu, pogotovo posle svega sto sam napisala o sebi i svom zivotu.

a što ti misliš da nekoga zabole dupe za detalje iz tvog, mog, svačijeg života...? misliš da se neko opterećuje time...?
ti si samo još jedan post u moru postova...
pogotovo u današnje vreme, kad svi masovno ogoljavaju svoj život putem onog sranjja zvanog fejsbuk...

- - - - - - - - - -

aj dobro, može na pp...
 
a što ti misliš da nekoga zabole dupe za detalje iz tvog, mog, svačijeg života...? misliš da se neko opterećuje time...?
ti si samo još jedan post u moru postova...
pogotovo u današnje vreme, kad svi masovno ogoljavaju svoj život putem onog sranjja zvanog fejsbuk...

- - - - - - - - - -

aj dobro, može na pp...

Ne znam zasto me svrstavas u tu grupu?

- - - - - - - - - -

Samo sam pitala jel' mogu ja da napisem nesto
 
u koju grupu misliš da te svrstavam...?

aj dobro...prvo napiši pa posle fotka...na pp, pošto misliš da će neko da te prepozna u RL...
pa i da te prepozna...šta...će te zajebava, utata eno je hepi grl...
 

Back
Top