Uskracivanje seksa

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Neke zenske osobe, ako ima muskaraca koji to rade voleo bih da cujem, uskracuju muskarcima seks u cilju manipulacije. Koliko je uskracivanje seksa dobra metoda manipulacije i zasto je toliko dobra?
Uopste, zasto se koristi uskracivanje seksa da bi se dobilo ono sto se zeli?

Kakva su vasa iskustva, da li je vama neki muskarac ili zena uskracivala seks i zasto? Da li ste vi nekom uskracivali seks i zasto?
 
Neke zenske osobe, ako ima muskaraca koji to rade voleo bih da cujem, uskracuju muskarcima seks u cilju manipulacije. Koliko je uskracivanje seksa dobra metoda manipulacije i zasto je toliko dobra?
Uopste, zasto se koristi uskracivanje seksa da bi se dobilo ono sto se zeli?

Kakva su vasa iskustva, da li je vama neki muskarac ili zena uskracivala seks i zasto? Da li ste vi nekom uskracivali seks i zasto?

au problematike...
jel to neka nestašica pitjke na tržištu pa dotična digla sebi cenu?
evo juče na Novom Beogradu dve ženske napunile 18 godina, dakle imaju ličnu kartu
a da sve bude sladje i milije jedna je ćerka od vojnog lica a druga još sladja i milija od pandura, sad je u smeni
 
Poslednja izmena:
Neke zenske osobe, ako ima muskaraca koji to rade voleo bih da cujem, uskracuju muskarcima seks u cilju manipulacije. Koliko je uskracivanje seksa dobra metoda manipulacije i zasto je toliko dobra?
Uopste, zasto se koristi uskracivanje seksa da bi se dobilo ono sto se zeli?

Kakva su vasa iskustva, da li je vama neki muskarac ili zena uskracivala seks i zasto? Da li ste vi nekom uskracivali seks i zasto?
sretao sam to...
al još je gore kad to nije u svrhu manipulacije, nego eto jednostavno iz nekog hira...
 
Neke zenske osobe, ako ima muskaraca koji to rade voleo bih da cujem, uskracuju muskarcima seks u cilju manipulacije. Koliko je uskracivanje seksa dobra metoda manipulacije i zasto je toliko dobra?
Uopste, zasto se koristi uskracivanje seksa da bi se dobilo ono sto se zeli?

Kakva su vasa iskustva, da li je vama neki muskarac ili zena uskracivala seks i zasto? Da li ste vi nekom uskracivali seks i zasto?

Мени је фасцинантна та прича и колико су ти мушкарци глупи, да ми каже "е, сад нема секса" па исто вече бих је*ао неку другу, и овако их има колико хоћеш... Мсм ок она неће, протестује, није никакав проблем, има оних које не протестују, па она кад види да јој је метода смешна чак ће она мене да јури.
 
Oce to kad se sretnu dve dijabole.
Pazi ti to, ne umeju da prevazidju zajedno svakakve gluposti na koje ih zivot navodi, nego uskracuju jedno drugom nesto.
Sve manje ljudi ume da diskutuje medjusobno, sve nesto besno, bahato, folirantski...
 
mislim da to svaka svremenom na vreme radi ;)
mi muskarci smo slabi po tom pitanju mada sam eto iz hira jednom i ja uskratio jer sam bio besan u tom momentu a ona nije shvatilila koliko mi je to smetalo ;)
 
Neke zenske osobe, ako ima muskaraca koji to rade voleo bih da cujem, uskracuju muskarcima seks u cilju manipulacije. Koliko je uskracivanje seksa dobra metoda manipulacije i zasto je toliko dobra?
Uopste, zasto se koristi uskracivanje seksa da bi se dobilo ono sto se zeli?

Kakva su vasa iskustva, da li je vama neki muskarac ili zena uskracivala seks i zasto? Da li ste vi nekom uskracivali seks i zasto?
Jesam pokušala... zacrtala ja u svojoj glavi da mesec dana nema ničega... zbog čega, ne sećam se... al' msm da nije bilo durenje u pitanju već neki trip...
Završili smo samo sa opomenom da nema toga na javnom mestu... posle pet dana.. dobar čika policajac bio.
Eto ja ništa ne znam na tu temu... i nije mi jasno kako neko može...:rumenko:
 
mislim da to svaka svremenom na vreme radi ;)
mi muskarci smo slabi po tom pitanju mada sam eto iz hira jednom i ja uskratio jer sam bio besan u tom momentu a ona nije shvatilila koliko mi je to smetalo ;)

e to je bedak kad ti rešiš da joj uskratiš seks, a ona ni ne primeti a ti se pojedeš živ jer bi baš jebbo, al ovamo kao u inat nećeš...:lol:
 
pa dobro, to je isto...
badava joj ne daš, kad ona misli da ti ne smeta...
ona tako može godinu dana, jer misli da ti ne smeta...:lol:
tu brate samo istrajnost i strpljenje...
osim ako nije neka kojoj je i jedan seks godišnje dovoljan...
 
Mislim da je bezveze tako manipulisati time.
Ali nevezano za to postoje situacije kad je neko u svadji i ljut, sto po meni ne spada u manipulaciju vec nesto drugo, a opet neko moze iz toga da izvuce neki drugaciji zakljucak...
 
Neke zenske osobe, ako ima muskaraca koji to rade voleo bih da cujem, uskracuju muskarcima seks u cilju manipulacije. Koliko je uskracivanje seksa dobra metoda manipulacije i zasto je toliko dobra?
Uopste, zasto se koristi uskracivanje seksa da bi se dobilo ono sto se zeli?

Kakva su vasa iskustva, da li je vama neki muskarac ili zena uskracivala seks i zasto? Da li ste vi nekom uskracivali seks i zasto?

josh jedna tema o vaginalnoj manipulaciji :rumenko:

odluchno sam uskratio seks navalentnim forumashicama...nishta pre braka
 
josh jedna tema o vaginalnoj manipulaciji :rumenko:

odluchno sam uskratio seks navalentnim forumashicama...nishta pre braka

Je li bre Ljudovi,zasta vama ruke sluze,i ko ce koga da olaksa,one su samo Inadjije jer nisu dozivele Orgazam,ili su se Isfolirale,i onda nema seksa,muskarcu je lako,Vizuelizacija,a zenskoj treba da ga oseti u Psiho smislu i zato tako rade ono sto rade:"Nema seksa,nisi bio dobar";
 

Back
Top