nadmena...

znam da nisi, al eto ipak da pitam...

kolko si nadmena od nula do deset...?

anketu me mrzi da kačim, može i ovako, bez toga...
A kako ja mogu sad tebi da kažem koliko sam nadmena?
Ako mene kažeš, reći ću ti ni malo...
Ako pitaš moju familiju isto...
Ako pitaš prodavačicu iz pekare reći će 15.
I tako... sve zavisi od toga koga pitaš.
 
pošto ne mogu da pitam prodavačicu, ja moram da pitam tebe...
pa štaznam...računam na samokritičnost...
i netreba meni ništa kaeš, kaži svima ovde...
 
znam da nisi, al eto ipak da pitam...

kolko si nadmena od nula do deset...?

anketu me mrzi da kačim, može i ovako, bez toga...

eto skoro mi reče prijateljica da sam delovala kao desetka kad me je upoznala
(10 na tvojoj skali)
a ja nikad pogubljenija, nikad stidljivija, nikad nesigurnija
samo još da izjavim za tv
delujem tako, ali nisam :aha:
od nula do deset recimo minus dva :flert:
 
to zavisi i od unutrasnjeg stanja...a ono je promenljivo. ja sam sad ko u nekom oblaku i uobicajena reakcija mi je - aj vazi. sto nije posledica nadmenosti, nego me mrzi da ulazim u bilo sta. vise je to nezainteresovanost.
 
Nego što ljudi vole kad im drugi kažu da su nadmeni, uobraženi? I što drugi to vole da kažu drugima? Tj. zašto se niko ne vređa na to... nego dođe kao neko pritajeno izražavanje poštovanja.
Msm malo mi smešno... i otužno...
 
Nego što ljudi vole kad im drugi kažu da su nadmeni, uobraženi? I što drugi to vole da kažu drugima? Tj. zašto se niko ne vređa na to... nego dođe kao neko pritajeno izražavanje poštovanja.
Msm malo mi smešno... i otužno...

pa to ono kao primetio si njega i ne možeš mu prići tek tako...
raste ego valjda od toga...
 
pa to ono kao primetio si njega i ne možeš mu prići tek tako...
raste ego valjda od toga...

Ne znam... msm da to nema neku vrednost...
Uvek kad pitamo nekoga da navede mane kaže tvrdoglavost i kako ga drugi vide, kao uobraženog.
U suštini ni jedno ni drugo veze sa realnošću nema.
Kad ljudi za nekoga misle da je nepristupačan i uobražen koriste drugi epitet, ja sam ga često dobijala, ali to nema veze ni sa strahom već sa nelagodom koju izazivaš i nedostatkom socijalne inteligencije...:lol:
U prevodu, ne kažu uobražen, jer je to postala neka vrsta komplimenta, već kučka i loš čovek.
 
I skontala sam da ljudi nesigurni ljudi i oni koji se u neku ruku plaše kontakta sa ljudima za sebe govore da su uobraženi i da ih drugi tako vide. Oni koji to nisu misle da su super, uber kul socijalizovani.

- - - - - - - - - -

socijalna inteligencija...
bolje ću ostanem socijalno glup, nego da s ovim i ovakvim (u rl-tu) budem inteligentan...
Socijalno inteligentni ljudi dobijaju ono što socijalno glupi ne, i izvlače se sa stvarima sa kojima se ovi drugi ne bi nikad izvukli... tako da ta vrsta inteligencije uopšte nije loša stvar, kao ni uspostavljanje dominacije... naravno za tako nešto moraš biti čvrstog karaktera, disciplinovan i dobro vaspitan ( ne u smislu pristojan).
 
Socijalno inteligentni ljudi dobijaju ono što socijalno glupi ne, i izvlače se sa stvarima sa kojima se ovi drugi ne bi nikad izvukli... tako da ta vrsta inteligencije uopšte nije loša stvar, kao ni uspostavljanje dominacije... naravno za tako nešto moraš biti čvrstog karaktera, disciplinovan i dobro vaspitan ( ne u smislu pristojan).

ništa ja sad ovo nisam skonto...
a i neam potrebu da dominiram...
 

Back
Top