toplo ladno...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
da li si nekada sa suprotnim polom (dobro, može i sa istim polom, ako voliš isti pol) igrao/la igre toplo - hladno...?
znaš ono...prvo daš signal, zagreješ drugu stranu, a onda kad dođe do prisnije kako da kaem situacije, izmakneš se ko puvanjak iz gaća...?
i ne mora da si to radio/la namerno...može i ako si radio/la nenamerno, iz nekog drugog razloga, a ne samo iz razloga poigravanja...
takođe, dal si nekad nesvesno uleteo/la u tu igru i kako si je okončao/la...? dal si ispo/la govvno u očima suprotne strane il je to shvaćeno i prihvaćeno bez problema...?
 
Poslednja izmena od moderatora:
moguce... pa okonca se samo tako sto se smuva neko drugo dvoje a ti izvisis
npr
npr a ne mora

- - - - - - - - - -

moguce... pa okonca se samo tako sto se smuva neko drugo dvoje a ti izvisis
npr
npr a ne mora
 
Ne, nemam vremena za igre, ne radim po tom principu, sad cu da je nalozim, a onda hladno, da se malo iscima, da vidim koliko joj je stalo i da dizem sebi vrednost.

Uhvatili su me u tu mrezu, ali to nije bilo kao muvanje, pa sada mi se svidjas, sada ne, vec vise kao uskracivanje u vezi sa cinjem manipulacije.
 
za slučaj da junac utrči s linkom neke slične teme od ranije - znam Đole da je već bilo...:heart:
tema...:
da li si nekada sa suprotnim polom (dobro, može i sa istim polom, ako voliš isti pol) igrao/la igre toplo - hladno...?
znaš ono...prvo daš signal, zagreješ drugu stranu, a onda kad dođe do prisnije kako da kaem situacije, izmakneš se ko puvanjak iz gaća...?
i ne mora da si to radio/la namerno...može i ako si radio/la nenamerno, iz nekog drugog razloga, a ne samo iz razloga poigravanja...
takođe, dal si nekad nesvesno uleteo/la u tu igru i kako si je okončao/la...? dal si ispo/la govvno u očima suprotne strane il je to shvaćeno i prihvaćeno bez problema...?

deelite gimnazijalac :D hahahah
 
da li si nekada sa suprotnim polom (dobro, može i sa istim polom, ako voliš isti pol) igrao/la igre toplo - hladno...?
znaš ono...prvo daš signal, zagreješ drugu stranu, a onda kad dođe do prisnije kako da kaem situacije, izmakneš se ko puvanjak iz gaća...?
i ne mora da si to radio/la namerno...može i ako si radio/la nenamerno, iz nekog drugog razloga, a ne samo iz razloga poigravanja...
takođe, dal si nekad nesvesno uleteo/la u tu igru i kako si je okončao/la...? dal si ispo/la govvno u očima suprotne strane il je to shvaćeno i prihvaćeno bez problema...?

Па играм се тако са људским мозгом, а што и не би... Мсм сви то раде, тј способни да то раде, јер свако себи ствара бољу позицију. Е, сад, једини проблем је у томе што ја нећу то присније, и то није тајна, то што се друга страна загреје то је њена ствар, то што ја не улазим у везе је моја ствар.
 
Ja sam konstantno u takvim situacijama, ja i ne znam kako da predjem direktno na toplo bez hladnog. Kako se zavrsi? Pa obicno tako sto mi dosadi, pa predjem na toplo 'ladno sa nekim drugim. Nekada i dodje do kresa, ali obicno treba dosta vremena, godinu dana ili vise.
 

Back
Top