Online filmovi sa umetnutim prevodom

Ne znam zasto trazis bas sajtove koji nude takvu opciju. Iskreno nikada mi nije trebalo nesto slicno jer ima pregrst sajtova sa vec obradjenim filmovima i ubacenim titlovima. Mozda da probas na nekim stranim. Nisam od neke pomoci ali me zanima zasto trazis bas tu opciju?
 
Jedino ako se čoveku ne dopadaju ti filmovi na ovim našim sajtovima, ili već ima prevode, ili sam radi titlove, ili nešto tako,
u suprotnom :dontunderstand:

bio jedan sajt na kom je bila opcija "umetnite titl" ispod videa, al zaboravih :confused:

Razlog je taj da na našim sajtovima nema mnogo kvalitetnih starih filmova, već se više ide na nove filmove, čime se udovoljava masi. Znao sam pre za jedan sajt na kome si mogao da umetneš prevod sa našeg sajta, skineš i ubacis i gledaš onlajn, al' zaboravih ga.
 
Da steta te su stari filmovi zanemareni na svim domacim-sa prevodom... pre neki dan sam trazio ''The Man with the Golden Arm (1955)'' sa prevodom i nista... Zar opet da se vracam na sistem downloaduj, nadji titlove i gledaj!? Za mnoge filmove to moram da radim, mnoge gledam i bez prevoda...ma muka ziva :p
 
Lepo.;)

Naišao sam slučajno na taj film, and i know it.

Bi li postavila http://www.imdb.com/title/tt0046521/ od Federika? Nema nigde sa prevodom.
Probaću. Od prevoda sve zavisi, kod mnogih starih filmova ne štima titl. Prihvata se samo SRT, pa ako takav kasni- bedak- ne prihvata admin glavešina.
Kad skineš možeš probaš popraviš (ala to smara, ajooooj :lol: ) a ovde ne može. Par puta sam probala iz SUB u SRT da konvertujem, pa opet nije htelo.
A mnogi se ne cimaju puno, ako neće- neće, i to je jedan od razloga što ima manje starih filmova (pored onog da se udovolji masi).

Ovo je sjajan film, zaslužuje da ga ima na nekom sajtu, pokušaću, pa ću javiti ovih dana ako uspe.
 

Back
Top