SMATRATE LI MUŠKE HALTERE SEKSIPILNIM?

MUŠKE HALTERI SU:

  • SEKSI

  • nisu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Tárrega

Primećen član
Poruka
996
Ovo je, kao što se i može naslutiti, pitanje postavljeno prevashodno ženama, a ako nema druge može i po koji bata da se upiše.

Evo o čemu je reč i u slici:

tumblr_mjqsett9lI1rqk82mo1_400.jpg


http://2.***************/_5_a736u13XE/Sy7JcBBd8RI/AAAAAAAAAqQ/VdBa5hOgC2s/s320/sock+garders.jpg

swan_sock_garter_1.jpg


swan_sock_garter_2.jpg


Šta vi mislite?
 

Prilozi

  • tumblr_mjqsett9lI1rqk82mo1_400.jpg
    tumblr_mjqsett9lI1rqk82mo1_400.jpg
    141,6 KB · Pregleda: 0
Poslednja izmena:
prvo mnogo odvratno izgleda...drugo ja ovo nisam vido nigde uživo, osim u američkim filmovima čija se radnja dešava eventualno 30tih godina prošlog veka...
prema tome...skroz nerealno...misim ko to ovde kod nas nosi...? ko...?
čak misim da ni meni omraženi poslovni ljudi, japiji to ne nose...to je prevaziđena stvar...
 
Ništa sem što su fiktivni karakteri. :D Ali ja maštu smatram sasvim regularnom adresom stanovanja.

A njihove RL verzije su uglavnom priglupi i još primitivniji bilmezi.

Taj tvoj fetiš mi je nekako pandurski.

Nisu fiktivni, ne mora doslovno tako da izgledaju i ovo tvoje je fiktivno, ni ja nikad nisam to u danasnjem RL videla (ako cemo o fiktivnom) :)
Nemam ja fetis, niti mora biti samo jedan odredjen stil, ovo sto sam navela mi se svidja izmedju ostalog. Niti ima veze sa karakterom, uopste...
Military style mi se svidja i mislim da je seksipilan podosta (izmedju ostalog).
 
Nisu fiktivni, ne mora doslovno tako da izgledaju

To ne mora doslovno se u praksi pokazalo jako rastegljivim kompromisom... :)

i ovo tvoje je fiktivno, ni ja nikad nisam to u danasnjem RL videla (ako cemo o fiktivnom) :)

Sve zavisi kakvom socijalnom okruženju gravititraš odnosno s kim se družiš.

Ti koliko razumem više ceniš ove - nemoradoslovnodabudeBredPit što je nespojivo sa bilo kakvom formom stila.

Nemam ja fetis, niti mora biti samo jedan odredjen stil, ovo sto sam navela mi se svidja izmedju ostalog. Niti ima veze sa karakterom, uopste...
Military style mi se svidja i mislim da je seksipilan podosta (izmedju ostalog).

Pa sad militari, to se ne može nazvati stilom, pre je to nešto poput pseudostila...
 

Back
Top