ne podnosim!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
štaznam...pile mi ide na ******, al ne baš toko da bi preskako to njeno pisanje...ponekad ume nešto i pametno da napiše što mi se dopadne...
koto takođe i jana zbog ranijih zasluga, al takođe ne tolko da bi ih mećo na ignore...pametna je koto doduše...
junac, pomislio bi neko...ali ne...on mi je nekako više smejurija živa...
štaznam...za divno čudo niko mi ne pada na pamet, misim da nema takvih...
e sad...koga ja sve nerviram, to je već d(r)uga priča...:mrgreen: al nije to pitanje...
 
Poslednja izmena:
:rotf: kontam da sam ja mnogima na listi, odmah ispod čička
ili iznad :eek:
inače kod mene nema takvih, svi su različiti, zanimljivi na svoj način :malav:

Što bi neko zbog mišljenja (ma koliko ono glupo i različito od našeg bilo) bio na listi. ja sa normalno izentim stavom neam problem, samo sa nadrk, nevaspitanim, prepotentnim i agresivnim ljudima - Čičkava mož lupa koliko joj volja neće mi nikada biti na takvoj listi
 
e meni je parranormalna najveći frik haha ne vidi se
a ima i par još koji prosipaju neku svemirsku priču
al ne znam sad majke mi
recimo dee lite ili kakkogod i george su mi heroji
elektriku prezirem
ova nevenka mi je prešla na plus listu
...
 
Uopšteno sam mislio ....Velikih gluposti se ovde čovek može naslušati, čak i za sebe pouzdano mogu reći da sam ne mali broj puta glupost odvalio :aha:

ja mnogo češće puta pročitam mnogo pametne stvari, nego gluposti...štaznam....za gluposti su rezervisani samo poneki...i oni me nikad ne iznevere...

- - - - - - - - - -

e meni je parranormalna najveći frik haha ne vidi se
a ima i par još koji prosipaju neku svemirsku priču
al ne znam sad majke mi
recimo dee lite ili kakkogod i george su mi heroji
elektriku prezirem
ova nevenka mi je prešla na plus listu
...
koja ti ova, dečko...?
:lol:
 
Sa ovog pdf-a.. pa ima par forumašica koje su mi onako ogavne... tj. smatram ih glupim i nesposobnim da se drže određene teme.
Jedna od koje me dođe blam koliko devojka nema svoje ja...
Sa drugih... pa jok... ima samo par debila kojih mi u nekom trenutku dođe žao, ono u dosta segmenata upropašćenih ljudi.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top