pandan...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
...temi "na šta vam se diže"...
i to je tema koja je po ko zna koji put upućena muškarcima...misim bilo je 500 tema s tim pitanjem otkako sam ja na ovom forumu...
pa eto radi ravnopravnosti, misim da se žene ne osete zapostavljenim, evo i pitanja za njih...
žene, na šta vam se diže...?
misim valjda postoji nešto na muškarcu na šta vam se diže...
 
Kosa na glavi mi se dize na primitivizam, sirovost, skrtarenje, glupost, nehigijenu...
Raspolozenje mi se podigne kada uocim da sam na istoj talasnoj duzini sa nekom osobom ili da se vrlo lako skapiramo, a sto se fizickog izgleda tice tu ne mogu zaista izdvojiti jednu stvar, jer kod nekog mi se moze svideti, odnosno primecujem jedno, a kod nekog drugog sasvim nesto drugo...
 
...temi "na šta vam se diže"...
i to je tema koja je po ko zna koji put upućena muškarcima...misim bilo je 500 tema s tim pitanjem otkako sam ja na ovom forumu...
pa eto radi ravnopravnosti, misim da se žene ne osete zapostavljenim, evo i pitanja za njih...
žene, na šta vam se diže...?
misim valjda postoji nešto na muškarcu na šta vam se diže...


ovo je neka trik tema:lol::lol::lol:
 
na sake, uf lepe koscate sa duuugim prstima mrnjauuu :zper:
dobro dupe, istrceno jel se tako kaze, uzasno mi je kad vidis lepo momce i spustis pogled a ono visi mu guzni deo farmeki :(
i prave noge, sto je retkost, mnogo bre muskih sa krivim nogama, ono oks krive, uzas, od oks nogu mi se dize kosa na glavi eto da upotpunim temu :lol:
 
na sake, uf lepe koscate sa duuugim prstima mrnjauuu :zper:
dobro dupe, istrceno jel se tako kaze, uzasno mi je kad vidis lepo momce i spustis pogled a ono visi mu guzni deo farmeki :(
i prave noge, sto je retkost, mnogo bre muskih sa krivim nogama, ono oks krive, uzas, od oks nogu mi se dize kosa na glavi eto da upotpunim temu :lol:

joooj, ne podnosim, suvise je to zenskasto i gay :(
 

Back
Top