ЗБИРНА ТЕМА: ИВИЦA ДАЧИЋ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Свакодневно доживљавам тежак стрес читајући изјаве и поступке нашег, на жалост, премијера Ивице Дачића... осим тога што 3 х дневно о истој ствари даје потпуно контра изјаве он чини и неке потпуно несхватљиве ствари




1. 11. 07. 2013.
Dačić: Nemamo bližih od Crnogoraca;
Krivokapić: Neka je večna Srbija!




2.


11. 07. 2013.
Dačić: Zbog izbora na Kosovu
može da propadne evropski put Srbije
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dačić Pirsu Brosnanu pevao na uvce
Pop kultura, 16:32, 13.07.2013.
Autor: Blic





Poznato je da je premijer šoumen i da voli da peva. I zapevao je u jednom trenutku
Premijer Srbije Ivica Dačić napravio je privatnu večeru za ekipu filma "Novembarski čovek" i ugostio holivudske zvezde Pirsa Brosnana, Olgu Kirilenko, reditelja filma i našeg Lazu Ristovskog.
"Često se organizuju neke žurke za ekipu filma “Novembarski čovek”. Ja baš nisam ljubitelj toga, ali sam otišao na večeru koju je priredio naš premijer Dačič za uži deo ekipe. Neće se niko naljutiti ako kažem da je bilo zabavno i veselo. Poznato je da je premijer šoumen i da voli da peva. I zapevao je u jednom trenutku. Pevala je i Olga Kirilenko na ruskom. Na insistiranje publike, morao sam i ja da zapevam. „Mesečina“ iz „Podzemlja“ ih je dotukla", ispričao je Laza Ristovski.
I svih dana snimanja i na večeri kod premijera Laza Ristovski prihvatio je ulogu - domaćina.
"Olga i Pirs su i kao ljudi i kao glumci sjajni. Ja sam ipak ovde na neki način domaćin, pa se tako i ponašam. Slika o boljoj Srbiji je naša obaveza, a ovo su situacije kada može da se pomogne da ta slika ode u svet. Više može da pomogne jedno ovakvo druženje sa ljudima koji će pričati o Srbiji na najlepši način, nego kada pogrešni ljudi lobiraju na pogrešnim mestima na pogrešan način", rekao je na kraju Laza Ristovski.



***********************************
:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
ako priča kao alkos, ima pokrete kao alkos,ponaša se kao alkos, onda je sigurno alkos, ne može da bude engleska kraljica...

:lol:

OBJAVA: 15.07.2013 / 09:15, http://www.vecernji.hr/vijesti/dacic-srbija-nece-tenkovima-bajunetima-braniti-kosovo-clanak-584122
odabrao mirniji put
Dačić: Srbija neće tenkovima i bajunetima braniti Kosovo
Došli smo u situaciju da ćemo ili izgubiti svoju budućnost i sjediti na bajunetima ili ćemo ovo pitanje rješavati na najmanje bolan način, kaže srpski premijer

dacic-srbija-nece-tenkovima-bajunetima-braniti-kosovo-slika-819869
Foto: Marko Mrkonjic/PIXSELL







– Srbija neće tenkovima i bajunetima braniti Kosovo – kazao je u razgovoru za TV B92 srpski premijer Ivica Dačić. Ističe kako su se on i potpredsjednik Vlade Aleksandar Vučić dogovorili da mijenjaju Srbiju nabolje i da pritom vode računa o osobnom rejtingu i poziciji vlastite stranke.

– Da je Srbija htjela, branila bi ga kada je proglašena nezavisnost. Došli smo u situaciju da ćemo ili izgubiti svoju budućnost i sjediti na bajunetima ili ćemo ovo pitanje rješavati na najmanje bolan način – rekao je srpski premijer.

Dačić se osvrnuo i na početak pregovora Srbije s Europskom unijom te je rekao kako on više ne mora imati nikakvu funkciju jer će u povijesti ostati zapamćen kao predsjednik vlade koja je otvorila pregovore s EU.


>> Srbi na sjeveru Kosova osnovali Skupštinu bez znanja Beograda


 
Ja lično protiv Dačića nemam ništa protiv , ni protiv njegovih ponekada nebuloznih izjava , ipak nije ni njemu lako , on je od strane zapada žigosan kao Miloševićev potrčko sa koferom punim para i sitnokriminalnom prošlošću .
čovek nosi svoj teret i on sa time nema problema , i nema problema sa tim da kaže da je u politici zbog profita jer svako ko kaže da nije - laže. Tužno je ali istinito da jedan takav čovek mora da otvara oči zaluđenom delu srbije pričajući o realnosti srbije bez dlake na jeziku .On ima samo jedan veliki problem-toliko je povlađivao mnogima da sada ne može da ih ukloni iz svoje partije on mora da otkači sve te sitne stranke i da ponovo reformiše SPS tj da ukloni ljude kao bajatović , mrkonjić i sličnih - doživotnih direktora kako iz vrha stranke tako i u lokalu koji se potpuno oteo kontroli vrha stranke.
 
безбожни деМбел се још позива и на
Библију, о Боже - опамети га......
:dash:

Dačić citirao Bibliju u TV emisiji!

Politika, 11:10, 15.07.2013.
Autor: EPK
13 komentara




Gostujući na televiziji premijer je rekao: Širok put vodi u propast i mnogo ljudi njime ide, a u život vodi jedan uzak prolaz kojim retko ko ide
Foto: Printscreen
BEOGRAD - Širok put vodi u propast i mnogo ljudi njime ide, a u život vodi jedan uzak prolaz kojim retko ko ide, rekao je premijer Srbije Ivica Dačić citirajući navode iz Biblije u sinoćnjoj TV emisiji Utisak nedelje.
Izmamivši osmeh, ali i nevericu voditeljke koja ga je upitala: "To piše u Bibliji? Baš tako? Koje Jevanđelje?", Dačić je odgovorio hoćete da vam nađem na šta je pogledao u svoje papire i rekao: "To je Jevanđelje po Mateji. Hoćete da vam nađem...pošto sam se ja pripremio za vašu emisiju".
Odmah potom gotovo naizust je izgovorio: Široka vrata i širok put što vode u propast i mnogo ih ima koji idu njima, uska vrata i tesan put što vode u život malo ih je koji ih nalaze.
Reč je o citatu iz Jevanđelja po Mateji 7:13, 14.

**********************************************************************
:rumenko::rumenko::rumenko:
 
Ja lično protiv Dačića nemam ništa protiv , ni protiv njegovih ponekada nebuloznih izjava , ipak nije ni njemu lako , on je od strane zapada žigosan kao Miloševićev potrčko sa koferom punim para i sitnokriminalnom prošlošću .
čovek nosi svoj teret i on sa time nema problema , i nema problema sa tim da kaže da je u politici zbog profita jer svako ko kaže da nije - laže. Tužno je ali istinito da jedan takav čovek mora da otvara oči zaluđenom delu srbije pričajući o realnosti srbije bez dlake na jeziku .On ima samo jedan veliki problem-toliko je povlađivao mnogima da sada ne može da ih ukloni iz svoje partije on mora da otkači sve te sitne stranke i da ponovo reformiše SPS tj da ukloni ljude kao bajatović , mrkonjić i sličnih - doživotnih direktora kako iz vrha stranke tako i u lokalu koji se potpuno oteo kontroli vrha stranke.

On je kao Milosevicev potrcko ima moralno pravo jedino sudija zapadu da bude jer je isti njega kidnapovao i zemlju mu napao.
 
Gledajući premijera dr Vojislava a posle i gosn Cvetkovića ... Ivica je 5 puta bolji od obojice. I kao čovek je bolji. Makar komunicira sa svetom, bude i simpatičan ume da se našali, ume da pogleda čoveka u oči, ume da pukne da se posvađa, da džarne po "tajnama", ume i gluposti da radi - dokaz da je čovek sličan nama.

Šta smo imali od "izražajnog", neobaveštenog, kamene face Koštunice i pajaca, lutka Cvetkovića koji je do poslednjeg slova govorio šta misli i oseća Tadić ?

Napredujemo, nije sjajno ali smo izlečeni od neobaveštenosti i žutice. A i lopova je sve manje. :)
 
Gledajući premijera dr Vojislava a posle i gosn Cvetkovića ... Ivica je 5 puta bolji od obojice. I kao čovek je bolji. Makar komunicira sa svetom, bude i simpatičan ume da se našali, ume da pogleda čoveka u oči, ume da pukne da se posvađa, da džarne po "tajnama", ume i gluposti da radi - dokaz da je čovek sličan nama.

Šta smo imali od "izražajnog", neobaveštenog, kamene face Koštunice i pajaca, lutka Cvetkovića koji je do poslednjeg slova govorio šta misli i oseća Tadić ?

Napredujemo, nije sjajno ali smo izlečeni od neobaveštenosti i žutice. A i lopova je sve manje. :)


I moj ker voli ponekad besomučno da laje, laje, laje ... i da se druži i kevće sa ostalim kerićima iz ulice. Ali kad mu kažem "dođi ovamo" pogne glavicu i smesta dotrči i stane odmah pored moje desne noge. Kad mu kažem "sedi" on sedne.

PS
Još samo da se izlečite od idiotizma, imbicilizma i sluganstva i možda bude nešto od vas.
Mislim na vas takozvane "demoktare".
Lopovi i dalje nesmetano obavljaju svoj posao. A mi ih plaćamo !
 
Poslednja izmena:
I moj ker voli ponekad besomučno da laje, laje, laje ... i da se druži i kevće sa ostalim kerićima iz ulice. Ali kad mu kažem "dođi ovamo" pogne glavicu i smesta dotrči i stane odmah pored moje desne noge. Kad mu kažem "sedi" on sedne.

PS
Još samo da se izlečite od idiotizma, imbicilizma i sluganstva i možda bude nešto od vas.
Mislim na vas takozvane "demoktare".
Lopovi i dalje nesmetano obavljaju svoj posao. A mi ih plaćamo !

Veži kera. :) U svakom slučaju će obaviti ono čemu služi : da čuva dvorište. :)

Imebecilnost i slugeranjstvo su reči kojima se želi osloboditi pritiska sa strane. Čak ni mi arijevski Srbi ne živimo sami na planeti te se moramo uklopiti u opštu ekologiju. Većina je ovde našla da ne želi izolaciju pa onda ako želi u komunu mora da se u skladu sa tim i ponaša. Pudlice ? Naravno, pametniji i gazda uvek moraju da se slušaju jer imaju moć. To je zakon prirode. :)
 
U Ivici Dačiću vidim sve ono protiv čega se celoga života borim.
Vidim neprosvećenost, nemuštost, karijerizam i bahatost. Vidim glad za vlašću i neutoljivu žeđ za prikazivanjem.
Vidim bezgranični ja-pa-ja-izam i potisnuti bes zbog toga što nije stvarno glavni.
Vidim mafijašku pudlicu koja kevće dok joj gazda ne preseče kolonu sa predsednikovim autom.
Jednom rečju ljigavu gnjidu.
Je6iga...
 
Gledajući premijera dr Vojislava a posle i gosn Cvetkovića ... Ivica je 5 puta bolji od obojice. I kao čovek je bolji. Makar komunicira sa svetom, bude i simpatičan ume da se našali, ume da pogleda čoveka u oči, ume da pukne da se posvađa, da džarne po "tajnama", ume i gluposti da radi - dokaz da je čovek sličan nama.

Šta smo imali od "izražajnog", neobaveštenog, kamene face Koštunice i pajaca, lutka Cvetkovića koji je do poslednjeg slova govorio šta misli i oseća Tadić ?

Napredujemo, nije sjajno ali smo izlečeni od neobaveštenosti i žutice. A i lopova je sve manje. :)

Bolji je i u organizovanju elitne prostitucije,o čemu su novine na kratko krenule da pišu,ali su brzo ućutkane.Dačić-pevaljke-krimosi,to je trougao zbog koga nam je premijer ucenjen od strane nekih spoljnih centara moći.Oni to mogu obelodaniti,ali neće,sve dok Daček igra kako oni sviraju.To što je Mirko bio dileja koja misli onako kako mu još veća dileja Boris kaže,ne čini Dačića boljim.Jesi mu našao konkurenciju za upoređivonje :lol:
 
Gledajući premijera dr Vojislava a posle i gosn Cvetkovića ... Ivica je 5 puta bolji od obojice. I kao čovek je bolji. Makar komunicira sa svetom, bude i simpatičan ume da se našali, ume da pogleda čoveka u oči, ume da pukne da se posvađa, da džarne po "tajnama", ume i gluposti da radi - dokaz da je čovek sličan nama. ?????

Šta smo imali od "izražajnog", neobaveštenog, kamene face Koštunice i pajaca, lutka Cvetkovića koji je do poslednjeg slova govorio šta misli i oseća Tadić ?

Napredujemo, nije sjajno ali smo izlečeni od neobaveštenosti i žutice. A i lopova je sve manje. :)

pupupu dalekobilo!!!!
BU BU U VODU !!!
Fuuuj!!!
Gospode, nadam se da nisam ni sličan tom pavijanu !!!!
bljaaak bre ogadi mi pre podne :(
 
Gledajući premijera dr Vojislava a posle i gosn Cvetkovića ... Ivica je 5 puta bolji od obojice. I kao čovek je bolji. Makar komunicira sa svetom, bude i simpatičan ume da se našali, ume da pogleda čoveka u oči, ume da pukne da se posvađa, da džarne po "tajnama", ume i gluposti da radi - dokaz da je čovek sličan nama.

Šta smo imali od "izražajnog", neobaveštenog, kamene face Koštunice i pajaca, lutka Cvetkovića koji je do poslednjeg slova govorio šta misli i oseća Tadić ?

Napredujemo, nije sjajno ali smo izlečeni od neobaveštenosti i žutice. A i lopova je sve manje. :)

Уме, са конобарима јер су донели премало хране.
 
Veži kera. :) U svakom slučaju će obaviti ono čemu služi : da čuva dvorište. :)

Imebecilnost i slugeranjstvo su reči kojima se želi osloboditi pritiska sa strane. Čak ni mi arijevski Srbi ne živimo sami na planeti te se moramo uklopiti u opštu ekologiju. Većina je ovde našla da ne želi izolaciju pa onda ako želi u komunu mora da se u skladu sa tim i ponaša. Pudlice ? Naravno, pametniji i gazda uvek moraju da se slušaju jer imaju moć. To je zakon prirode. :)

Čak i vi, samozvani arijevski Srbi, koji se danas zovete "demokrate", verovatno znate da sluganstvo i idiotizam nije uklapanje u opštu ekologiju kako ti kažeš.
Sluga je sluga i on ne može da bude ekolog. Ako vam je ćef da budete sluge, to vam niko ne brani. Ali ne možete zbog tog vašeg ćefa da vučete ceo narod i državu u ambis.
Ako vam je do istraživanja nepoznatog onda tamo idete sami. A mi ostali, kojih je inače preko 75%, kad budemo videli kako ste vi prošli možda krenemo za vama a možda i ne.
Sve zavisi oda vas. Ako nahebete, kao što se ispostavilo na kraju da jeste, niko neće više biti tolika luda se kočoperi i da izigrava ponovo budalu.

Nego vi sada zajedno da dačićem, paćićem, vučićem, nikolićem, tadićem ... i ostalim pickopaćenicima, sluganima, kerićima, pederićima, pedofilićima .... pravac tamo gde ste se zaputili ... ali sami.
Sami da upoznate sve prave evropske vrenosti i ne vraćajte se više .... "DALEKO VAM LEPA KUĆA" .... i srećan život u evropskom raju među kozama, ovcama i ostalom stokom :

http://www.kurir-info.rs/zbogom-pametinemacka-puna-bordela-za-seks-sa-zivotinjama-clanak-872935

PS
Onaj lika sa slike na sajtu koji sam ti postavio željo vas očekuje ... treba i on nešto da prca ! Kaže da mu je dosta koza ... fale mu malo više ovce ... i prva asocijacija na tu njegovu želju, prisetih se ... srpski evrotalibani !!!





 
Poslednja izmena:

Back
Top