Lice i naličje ljudi na ulici i u saobraćaju

gost 129086

Buduća legenda
Poruka
27.222
Čini mi se da ljudi na ulici normalno ponašaju, ljubazni pozdravi 'ćao, kako si, šta ima novo?' Ljubakanje tri puta i to sveto, slave slavu, tobožnje hrišćani, fini ljudi, veštački osmesi, glumci - prijatelji....i sedaju za volan u kola, brzo voze, pretiču kola bez migavac, nasilna vožnja, psovke, sirene, kome to ne odgovara, preseče vam put, izlazi i prebije vas živog ili mrtvog, u svaka kola ima po svakakvo oružje za ono 'ne daj Bože' postaje pravilo za svakoga u slučaju samoodbrane, ko preživi pričaće. Ludaci sami sebe i svoje porodice otežavaju dok nevini dočekaju pravdu kad tad.

Kakvi smo mi ljudi, kakva naša kultura i primer ostalima da će oni sutra slediti nas samo da poveća tragedija iz dana u dan a nikako da dozovemo pameti da rešavamo na civilizovan i miran način kao nekada. Koliko su to ljudi pouzdani sa kojima danas smeškamo i pozdravljamo a sutra da se poubijamo, kakva je od toga korist?
 
mi smo ljubazni, fini, normalnog ponašanja kad komuniciramo sa strancima, ili sa osobama od kojih eventualno možemo da izvučemo neku korist...
sve to nismo u kontaktu sa sugrađanima, svojim zemljacima, komšijama...
isto to važi i za saobraćaj, vožnju...
nestabilan narod, isfrustriran i ubijen u pojam ratovima, sankcijama, TV Pinkom, gubitkom posla, nemogućnošću da pošteno živi od svog rada...
kakvi ljudi takav i saobraćaj...
 
mi smo ljubazni, fini, normalnog ponašanja kad komuniciramo sa strancima, ili sa osobama od kojih eventualno možemo da izvučemo neku korist...
sve to nismo u kontaktu sa sugrađanima, svojim zemljacima, komšijama...
isto to važi i za saobraćaj, vožnju...
nestabilan narod, isfrustriran i ubijen u pojam ratovima, sankcijama, TV Pinkom, gubitkom posla, nemogućnošću da pošteno živi od svog rada...
kakvi ljudi takav i saobraćaj...

Zasto svi uvek pomenu taj Pink kad je B92 uvek bio i ostao dno dna.
 
brate, pustimo na stranu sad politiku i to dal je b92 plaćenička televizija...
Pink koliko ja znam postoji pre b92...pričam o programskoj šemi koja je uticala na srozavanje opšte kulture, morala, sistema vrednosti i svega u ovoj zemlji...
ali o tome može puno da se piše, puno toga je već napisano, pa ne bi da se ponavljam...

a ovo oko rusa...tog drumskog nasilja (road rage) ima svuda, samo što je svaki ruski auto opremljen kamerom pa sve to zabeleži...inače da su užasni vozači jesu, al da tamo ima više nasilja nego drugde, čisto sumnjam...
smao te kamere koje se kače zbog lakšeg dokazivanja na sudu radi naplate osiguranja su razlika...
 
brate, pustimo na stranu sad politiku i to dal je b92 plaćenička televizija...
Pink koliko ja znam postoji pre b92...pričam o programskoj šemi koja je uticala na srozavanje opšte kulture, morala, sistema vrednosti i svega u ovoj zemlji...
ali o tome može puno da se piše, puno toga je već napisano, pa ne bi da se ponavljam...

a ovo oko rusa...tog drumskog nasilja (road rage) ima svuda, samo što je svaki ruski auto opremljen kamerom pa sve to zabeleži...inače da su užasni vozači jesu, al da tamo ima više nasilja nego drugde, čisto sumnjam...
smao te kamere koje se kače zbog lakšeg dokazivanja na sudu radi naplate osiguranja su razlika...

Nikad ne zaboravimo da je B92 uvezao u zemlju retadirano djubre za retardiranu publiku zvano reality programi.
Grci recimo voze kao manijaci, a van puta su uglavnom zadovoljni i opusteni.
 
ok, jesu oni pustili prvog velikog brata, ali to je još i ličilo na nešto...misim taj prvi veliki brat...al je zato pink debelo razradio temu...
misim i 3K je prvi počeo da emituje Kasandru, ali 3K svi pamtimo kao ekstra kanal...barem ga ja takvog pamtim, a čitam po komentarima i još mnogi osim mene...
al nisu samo realiti programi...oni su došli relativno kasno...misim da je 2006 puštan prvi VB... a šta je sa programskom šemom pinka tokom 90tih...šta je sa programskom šemom danas...?
misim možemo o tome do sutra...
kad pominješ grke, ne radi se tu o brzoj vožnji, nego o srednjim prstima, psovanju, nepuštanju u kolonama i tim stvarima...
 
mi smo ljubazni, fini, normalnog ponašanja kad komuniciramo sa strancima, ili sa osobama od kojih eventualno možemo da izvučemo neku korist...
sve to nismo u kontaktu sa sugrađanima, svojim zemljacima, komšijama...
isto to važi i za saobraćaj, vožnju...
nestabilan narod, isfrustriran i ubijen u pojam ratovima, sankcijama, TV Pinkom, gubitkom posla, nemogućnošću da pošteno živi od svog rada...
kakvi ljudi takav i saobraćaj...

Nikad ne zaboravimo da je B92 uvezao u zemlju retadirano djubre za retardiranu publiku zvano reality programi.
Grci recimo voze kao manijaci, a van puta su uglavnom zadovoljni i opusteni.


Drugačije je to kada si na ulici i kada sedaš u kola. Na ulici pogotovo na pijaci sa svakom se sudariš laktom ili rukama pa ništa kao ništa nije bilo. Zašto kola predstavlja agresiju kod svih vozača, da li je zbog tesnog prostora, nadmetanja, moći, ....?
 
Svima k oji prate Ju Tjub a i znaju nekog ko je bio tamo je p oznato da najviše road rage -a i dvljaštva ima gde...U Majčici Rusiji...Ovo je još jedan dokaz totalne rusifikacije nacije, koja obično prethodi totalnom ekonomskom (ras)padu...

Jeste ovoga ima svuda

Bio nedavno ortak tako da radi, on je još poreklom ******, od onih starih anti komunista, kaže dobro se živ vratio više nikad tamo..


Goxy, pozdravljam te za sjajne klipove. Moj ćale koji vozi 50 godina to nikad nije video kod drugih vozača i ovako nikad nismo imali incident, a sad?

- - - - - - - - - -

I na ulici ako zakačiš neku budalu što su joj pale roletne od buđenja..

Ma to je retko, evo ja za života nigde nisam videla neko nasilje na ulici.
 

Back
Top