Poklon za rodjendan

Naime, sa devojkom sam 2 meseca u veze a blizi se njen osamnaesti rodjendan. Voleo bih kada bih dobio neki predlog za poklon od vas. Hvala najlepse :p
Tek dva meseca? Nije li malo rano za poklone? Da ne postanes bivsi pre nego sto si planirao. Ipak ti batice malo popricekaj, ima vremena za poklanjanja. Ako vec moras, ako osecas da ste u dugoj i stabilnoj vezi :lol:, i ako si "punisha", kupi joj omiljeni parfem, al' provali sam koji je, da ne bi morao opet na forumu da se informises i da ne bi od nekoga "pazario" strap-on dildo jos koji put. :lol:
 
ja bi automatski ban za ovakva pitanja
kako vas bre nije sramota da pitate nepoznate ljude sta da kupite svojim partnerima/prijateljima :dash:
vecito iskacu ovakve teme, strasno kolko ima povrsnih

- - - - - - - - - -

sta si radio dva meseca pa ne znas sta voli
sta kao vidjate se na sat vreme krasnes je i bezis kuci....mislim ne kontam jel pricate vi uopste :dash:
 
Tek dva meseca? Nije li malo rano za poklone? Da ne postanes bivsi pre nego sto si planirao. Ipak ti batice malo popricekaj, ima vremena za poklanjanja. Ako vec moras, ako osecas da ste u dugoj i stabilnoj vezi :lol:, i ako si "punisha", kupi joj omiljeni parfem, al' provali sam koji je, da ne bi morao opet na forumu da se informises i da ne bi od nekoga "pazario" strap-on dildo jos koji put. :lol:

to sam i ja pomislio...
 

Back
Top