Koliko ste inicijativne kad vam se neko dopada?

Koliko ste inicijativne i koliko stvari 'uzimate u svoje ruke' kad vam se neko dopada?
Koliko inicijative preuzimate da ostvarite prvi kontakt sa momkom koga ne poznajete? A koliko kad se vec upoznate i osetite 'iskrice'? Da li vam je bitno ko inicira vidjenje, pice, druzenje, izlazak?

Nikada ne pravim prvi korak. Osetila bih se tako manje zenstvenom i manje zeljenom.
Kada se kontakt vec uspostavi i vidjanje krene, onda vise ne merim. Nekada on, nekada ja, nije vazno.
 
Poslednja izmena:
Koliko ste inicijativne i koliko stvari 'uzimate u svoje ruke' kad vam se neko dopada?
Koliko inicijative preuzimate da ostvarite prvi kontakt sa momkom koga ne poznajete? A koliko kad se vec upoznate i osetite 'iskrice'? Da li vam je bitno ko inicira vidjenje, pice, druzenje, izlazak?
mnogo vise kad vec krenem da pricam sa nekim i dopadne mi se, nemam problem da iniciram....ovako na daljinu ne, jer osim sto neko fizicki izgleda ovako ili onako ne mogu mnogo da procenim.
 
Koliko ste inicijativne i koliko stvari 'uzimate u svoje ruke' kad vam se neko dopada?
Koliko inicijative preuzimate da ostvarite prvi kontakt sa momkom koga ne poznajete? A koliko kad se vec upoznate i osetite 'iskrice'? Da li vam je bitno ko inicira vidjenje, pice, druzenje, izlazak?

Imam tradicionalisticki pogled na to sto se prvog koraka tice, znaci moze sve indirektno od mene, a kad se vec uspostavi neki blizi kontakt onda je manje vise nebitno.
 
moooolim?
koliko samo zena moze da ispadne smesna ako pridje tipu a on sebe smatra npr superiornijim od nje
posebno u nabedjenom beogradu kakav je sad
meni moj ego to nedozvoljava :lol:

koliko puta smo mi prishli ribi koja je u tripu superiornosti i ispushili!?a?
i shta sad?da odustanem od zhena,ili shta?da jurim napacene jadnice?
dzaba vama bilo shta prichati...:roll:

- - - - - - - - - -

I ja sam shokiran odgovorima. Stvarno su me neprijatno iznenadile.

palanachki mentalitet...
 
pa neki se osecaju bas ugrozenima od strane zena
pa ako je musko onda neka se ne buni da bude musko uvek ;)

taj shto je oseca ugrozhen od strane zhena nije vasha ciljna grupa!
il ste pochele i pedere da startujete!?:eek:
o Bozhe svashta cu sve chuti i prochitat!bolest!

- - - - - - - - - -

Nigde, pa ni u Evropu:), tako sto cu muskarca da vucem za rukav necu da idem:ljutko:


Ne mislim da je to zatucano. Muskarcu stoji uloga lovca i osvajaca. I zelim tako da ga dozivljavam. Ne mora bas da me vodi, ali neka bar povede...

ok...a kad se kazhe da je zheni mesto pored shporeta,i slichno,to onda jeste zatucano...
znachi,sve samo kako vama odgovara!?
i posle tamo otvarate teme: lepa a sama,nesrecna ljubav,shta da radim,da li me voli...:roll:
ne znate vi shta hocete to je problem! :evil:
chast izuzetcima,naravno!
 
Nigde, pa ni u Evropu:), tako sto cu muskarca da vucem za rukav necu da idem:ljutko:


Ne mislim da je to zatucano. Muskarcu stoji uloga lovca i osvajaca. I zelim tako da ga dozivljavam. Ne mora bas da me vodi skroz, ali neka bar povede...

Tako bas :ok: ako su i zene dobile neka prava, ne treba sad to da ide u ekstremizam, pa da se vise ne zna ko je musko, a ko zensko...
Neki muskarci izgleda podrzavaju te ekstreme ili samo sporet ili postani muskaraca :)
 
Pobogu cure, sto bi bilo ekstremno ponasanje to da pridjete nekom ko vam se dopada i zapocnete neobavezan razgovor?

Ne mislim da je to strasno, ali zna se ko sta ima u gacama...:p mislim onaj koji gura (inicijativu) : ))))

prava sa sobom vuku i obaveze...nema samo ovo ili samo ono!nema! :P

ma heheeh samo crno ili belo, ma kako da ne...:p
 
kako bre nije!?pa to odma znachi da je opajdara,laka,i sve ostalo shto ne smem da napishem jer cu biti trajno banovan!

Ne znam otkud im takve ideje, po meni je to sasvim prirodno i normalno, udje se u neku komunikaciju, pa i ako nista ne bude nakon toga nema veze, nikome nece pasti kruna s glave ako cura procaska s nekim momkom koji joj se svideo...
 

Back
Top