Koliko ste inicijativne kad vam se neko dopada?

ево нешто из начина размишљања мушкарца:

женска му пришла прва, дала комплименте, и сад она хоће да изађу. ПРВА ствар коај дође мушкарцу на памет јесте: Ова је лака! Оће да се кресне!
И ако је не кресне одмах, он постаје разочаран, раздражљив, може да буде и груб...

- - - - - - - - - -

mogu ga zaustaviti mudroscu

оххх...то је нешто сасвим ново за мене. Ако ти не смета да мало елаборираш, био бих ти захвалан.
 
Odakle ti to da ako zena ima inicijativu da je laka... samo je samosvesna...

хаха...ти не читаш шта сам ја написао. Имаш доле испод...

- - - - - - - - - -

das mu picqe ne valja, ne das, opet ne valja...

Супер размишљање!! Свака част.
То значи само једну ставр: није све у picqe!!! :hahaha:
 
iskustvo govori iz tebe! :zper: svaka vrata perverzije i divljeg, razuzdanog seksa su ti dobro poznata!!! :zper:

ехехех....охоххохо....Ахахаа...видим да си загорела...а дилдо те издао. Видим да си се понадала нечему...мораћу да те разочарам: залутала си, мала.
:sad2:
 
Koliko ste inicijativne i koliko stvari 'uzimate u svoje ruke' kad vam se neko dopada?
Koliko inicijative preuzimate da ostvarite prvi kontakt sa momkom koga ne poznajete? A koliko kad se vec upoznate i osetite 'iskrice'? Da li vam je bitno ko inicira vidjenje, pice, druzenje, izlazak?

Udarim ga po glavi oklagijom i odvučem kući.

Šifra: Prisi
 
jeste, ako ja priđem tipu i recimo, skontam da sam se zahebala, da je glup k'o noć, ne mogu da se okrenem i odem :roll:
al' zato oni sa parolom "ne hebe lep nego uporan" mogu da smaraju i ne mož' čovek da ih se otrese
oni su mi gori, imala sam situaciju gde sam tipu direktno skrenula pažnju zašto ne želim da stojim pored njega, a ne nešto više, nije bilo dovoljno, pratio me je kao kučence :roll: i da mi ne bi zasrrao celo veče, i to već drugo veče jer sam izašla na isto mesto, nije mi padalo na pamet da menjam mesto izlaska zbog njega, ja se lepo utrapim tipu pored :flert:
pa da, par puta sam prišla i eto, živa sam i nemam devojku
igra, pravila igre.. kako da ne
 
u ženskoj prirodi nije da bude lovac...i nikakvo čudo što ne vole da love...i ne treba da love...
jedino mi je čudno što poneki muškarci čekaju da budu ulovljeni...

ovo apsolutno nije istina....imash mnoga antroloposhka istrazhivanja koja su dokazala da postoje kulture u kojima su zhene ravnopravni chlanovi zajednice,
shto podrazumeva da idu i u lov,sem kada su bremenite i kada doje...
to kod nas naravno nije tako,ali nebitno...
shta je kome u prirodi,o tome mozhemo dva debela dana...
ja ne chekam da budem ulovljen,ali ne vidim nishta loshe u tome da mi pridje riba ako joj se dopadam...
mozhda ja te njene signale ne chitam,mozhda ih ne vidim...
hoce ravopravnost bez obaveza,e pa ne mozhe!
 
Nigde, pa ni u Evropu:), tako sto cu muskarca da vucem za rukav necu da idem:ljutko:


Ne mislim da je to zatucano. Muskarcu stoji uloga lovca i osvajaca. I zelim tako da ga dozivljavam. Ne mora bas da me vodi skroz, ali neka bar povede...

Буните се кад је мушкарац главни а кад вам се препусти улога и каже се "па, ајде сад" онда се опет буните... Проблем жена је тај што ни мртве не би признале да им треба неко да их води јер се тад осећају женствено, али исто тако ни мртве не би признале да се курче у празно јер ово што ви тражите заправо ни не желите, а ако хоћете равноправност изволите па се за све изборите саме. Као и на оној теми што ми једна рече "зашто је проблем жени купити ауто" као "прави мушкарац жени купи ауто" ако нема или шта већ, па ок, равноправни смо, ја не очекујем од жене да ми купи ауто, па онда и ви зарадите себи, јесмо равноправни или не? Раније сам био строго против феминизма, против свега тога јер сам видео у шта ће вас то одвести и да се ни вама самима неће свидети кад вам неко каже "па ајде да вас видимо", а онда сам схватио да ја немам потребе да идем против тога јер се то неће на крају окренути против мене, а најтужније је што кад ово кажеш женама њима је то као "хахаха", али добро, живи били па видели, тако да вас сад и ја сам гурам у то, хоћете равноправност, па ајде да вас видимо, да натоваримо мало и ваша леђа.
 
Koliko ste inicijativne i koliko stvari 'uzimate u svoje ruke' kad vam se neko dopada?
Koliko inicijative preuzimate da ostvarite prvi kontakt sa momkom koga ne poznajete? A koliko kad se vec upoznate i osetite 'iskrice'? Da li vam je bitno ko inicira vidjenje, pice, druzenje, izlazak?

Valjda to nema veze samo sa polom. Ko je introvertan taj ne prilazi. Mozda su muskarci malo vise "naterani" da pridju, a da ne "moraju" ne bi ni oni mnogo prilazili.
Evo odavde (s ove poruke) garantujem da 90% forumasica ne prilazi momcima van ovog foruma, iako nisam procitao vise od prvih sest poruka. A 90% od njih ne bi nikada ni preko foruma bilo kakvu inicijativu napravilo.
Internet forum = introvertnost.
Skoro isti procenti vaze i za muski deo populacije na forumu.
 
ехехех....охоххохо....Ахахаа...видим да си загорела...а дилдо те издао. Видим да си се понадала нечему...мораћу да те разочарам: залутала си, мала.
:sad2:
pa naravno da sam nalutala kada umesto pravog mocnog penisa imas da mi ponudis samo dildo!!! :evil:
pa dobro, daj mi pa nek i ne valja!
kako si ti skwoman mwadic, eto kwewkuse umesto sto si se razbaco kolekcijom vestackih penisa i ti vakav da postanes si cuo!
 

Back
Top