Sta mislite da li JS imaju uticaj na moderatore?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Pravedan

Iskusan
Poruka
5.686
Otvorio sam temu "koji vernici su najdosadniji" i vecina se izrazila da su to JS.

Moderator je zakljucao temu "jer vredja JS".

Poslao sam poruku da mi obrazloze zasto su zakljucali, naravno da nisu odgovorili!

Juce sam na temi "ko su vladari iz senke" postavio par klipova u kojima JS nisu bas moralni.

Danas su moderatori, izbrisali... Pitate se sto?! :hahaha:

Ajde sto su klipove izbrisali, nego i komentare u kojima Ariana podstice na homoseksualnost!

Sta mislite, da li morderatori imaju uticaja od JS?!
 
Posto sam administrator na jednom velikom webmaster forumu, mogu pricati na ovu temu. Subjektivni stavovi moderatora su normalni, posto im je data moc da regulisu forume. Citanje pravila foruma je ko citanje biblije, ako pravila nisu jasno definisana i precizna do poslednjeg detalja, lako ih je upotrebljavati po subjektivnom nahodjenju. Na forumu koji ja vodim, malo malo, pa moram staff da upozoravam da je cilj foruma diskusija, i da puste ljude da pricaju sta zele, te da nismo u nacizmu, i da se ne mogu rukovoditi sopstvenim osecanjima.

Mora se tacno utvrditi sta je vredjanje licnosti a sta je vredjanje vere, i napraviti distinkcija izmedju ta dva. Medjutim, ako je moderator vernik, cak i agnostik, jako je tesko za njih da razdvoje ta dva pojma.

Jedino sto znam jeste da nije lako biti moderator, i oni su ljudi, greske se dogadjaju. Ono sto mogu da ti potvrdim jeste, da ne mozes napraviti topic koji ce direktno ismevati veru. Znaci, osmisli pocetak topica kao pitanje koje nije maliciozno. A tamo gde zelis da dodjes, sigurno ces stici.
 
Zašto je onda ono srbomrzačko ***** smeško iako banovan na 99 dana zbog izjave da Srbe treba istrebiti i da će normalne a i kulturne zemlje lakše disati kad Srba više ne bude, zbog koje izjave je od strane moderatorke Borac za prava životinja banovan, vraćen na forum posle 20 dana? Zašto se smešku dozvoljava da ima dva klon naloga? Zašto se moni dozvoljava da ima klon naloge? Zašto se sve dokumentovane činjenice koje prikazuju istinu o JS u vidu članaka, izjava bivših JS i videa brišu?
 
Zašto je onda ono srbomrzačko ***** smeško iako banovan na 99 dana zbog izjave da Srbe treba istrebiti i da će normalne a i kulturne zemlje lakše disati kad Srba više ne bude, zbog koje izjave je od strane moderatorke Borac za prava životinja banovan, vraćen na forum posle 20 dana? Zašto se smešku dozvoljava da ima dva klon naloga? Zašto se moni dozvoljava da ima klon naloge? Zašto se sve dokumentovane činjenice koje prikazuju istinu o JS u vidu članaka, izjava bivših JS i videa brišu?

Zato što ne smaraš sa trouglićima kao oni, pa rekoše to već onomad... zato je i Srkiju dopizdelo. :D
 
Eto moderatori, citajte sta pise...

hahahahha, jedino Glasnik kaze NEMAJU...

Ali dobro, prvo gledam ko kaze!

Onaj koji veruje da savrsenstvo gresi.

Onaj koji veruje da su Adam i Eva bili savrseni a smrtni! :hahaha:

Eto JS, poradite na tome da i Glasnik postane vas clan, jer vuce na vas po verovanju! :hahaha:

- - - - - - - - - -

Evo vidis otvaras teme kojima vredjas i onda ti Djavo kriv :kafa:

AJDE PO CEMU VREDJAM?

AJDE KOPIRAJ TEKST GDE SAM VREDJAO!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top