Ko ne plati na mostu, plati na ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:heart: Imam novog decka. On je brat moje drugarice. Sinoc smo se smuvali.To je bilo sasvim spontano i slucajno. Ja sam otisla kod nje da se vidimo. Njen tata mi se nabacivao prekjuce, a ja sam se smuvala sa njenim bratom. Kako je zivot ne predvidiv?! Sta mislite o tome? :heart:

koliko sam ja uspeo da ispratim, veruj da nemam vremena pošto rešavam kosovsko pitanje tamo sa onima na politici,
makar me banovali, za Kosovo ću i nick da dam...
ti si od te tvoje drugarice smuvala brata a pališ se na njenog tatu koji je došao iz Francuske?
Baš znaš da se uglaviš zaobilaznim metodama, današnje devojke su izgubile tu taktičnost, počele ko muškarci odma na zicer
Ništa taktičnost, ništa izvitoperenost, ljigavost, lukavost, podmuklost, pokvarenost... samo direkt
Totalno bzvz
 
Poslednja izmena:
[Ne_Vazim_Se];25700667:
mislimo da se nepredvidiv pishe zajedno

posle reorganizacije srpskog od Vuka Karadžića
pre toga nismo ni pisali, ni odvojeno ni razdvojeno (jedno te isto),
popovi možda i to po neki a narod sve na reč...
i dan danas mnoge firme rade na reč - niko ne bi da se potpiše
to je zbog tradicije
a narod bez tradicije i nije narod
 
Poslednja izmena:
da si zivela pre 2, 3 hiljade godina
Homer bi to sve fino slozio u jedan ep

sjajnog tu materijala ima

ali tebi je samo do scenskih nastupa i kajgane sto ti ujutru zbrklja kucna pomocnica golobrada Emanuela
na buducnost ne mislis!
obice ti se to o glavu, kao muda koja te lupkaju po bradi
ili celu
zavisi kako si zarotirana
 
:heart: Imam novog decka. On je brat moje drugarice. Sinoc smo se smuvali.To je bilo sasvim spontano i slucajno. Ja sam otisla kod nje da se vidimo. Njen tata mi se nabacivao prekjuce, a ja sam se smuvala sa njenim bratom. Kako je zivot ne predvidiv?! Sta mislite o tome? :heart:

O svemu tome ne mislim apsolutno nista
Ghelyon.gif
 
:heart: Imam novog decka. On je brat moje drugarice. Sinoc smo se smuvali.To je bilo sasvim spontano i slucajno. Ja sam otisla kod nje da se vidimo. Njen tata mi se nabacivao prekjuce, a ja sam se smuvala sa njenim bratom. Kako je zivot ne predvidiv?! Sta mislite o tome? :heart:

nepredvidiv se piše zajedno, dečko...

et tema...misim da ti treba zaključati temu jer svaka nova liči na prethodnu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top