ВЕРАН МАТИЋ НA ЧЕЛУ РТС-а?

Бели Архангел

Poznat
Banovan
Poruka
7.475
Veran Matić na čelu RTS-a umesto Tijanića?

(Press) - pre 16 sati

Bivši direktor i suvlasnik medijske kuće B92, Veran Matić uskoro bi trebalo da zauzme funkciju direktora Radio-televizije Srbije umesto dugogodišnjeg direktora Javnog servisa i poznatog srpskog novinara Aleksandra Tijanića.

Smena bi trebalo da se dogodi početkom januuara 2014. godine iako Tijaniću mandat ističe početkom jula iste godine. Ova kadrovska kombinatorika aktuelna je u beogradskim krugovima već mesecima. Nije isključeno da je ovo i želja samog Verana Matića, koji se trenutno bavi humanitarnim radom.

Veran Matic mogao bi da zameni Tijanica na mestu direktora RTS-a

Aktuelni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić na svoj način je prokomentarisao majavu da će ga Matić zameniti.

"Bilo bi prirodno, a to mu i priliči da je i sam Matić lansirao te svoje ambicije. To je legitimno jer na šta bi to ličilo da njega postavlja neko drugi, a da on tu želju javno ne saopšti. Gospodin Matić se za novu željenu funkciju višestruko kvalifikovao. On je bogat čovek, jedini čovek u Srbiji koji se obogatio u novinarskom poslu, ima ugled u profesiji, na njegovim novinarskim tekstovima mnogi su učili, pa skoro da bi i sebe tu mogao svrstati. On je nosilac mnogih raznorodnih društvenih priznanja. Zapravo, ima više odlikovanja nego što ih je skupio KIM II Sung", odgovara Tijanić.

Mada, prvi čovek B92 kaže da su to samo čaršijske priče.

"Nikada ni sa kim nisam razgovarao o prelasku na RTS. Nikakvih priča ni poziva nije bilo, a to nisu ni moje ambicije. Dobro mi je tu gde jesam", tvrdi Matić.

Pored Tijanićeve smene pominje se i odlazak Branke Đukić, dugogodišnje direktorke Tanjuga.

http://www.media1.rs/drustvo/hronika/1214115/2099082/Veran_Matic_na_celu_RTS_a_umesto_Tijanica

Тијанић је био ђубре, али овај Матић је сатаниста.
 
Veran Matić na čelu RTS-a umesto Tijanića?

(Press) - pre 16 sati

Bivši direktor i suvlasnik medijske kuće B92, Veran Matić uskoro bi trebalo da zauzme funkciju direktora Radio-televizije Srbije umesto dugogodišnjeg direktora Javnog servisa i poznatog srpskog novinara Aleksandra Tijanića.

Smena bi trebalo da se dogodi početkom januuara 2014. godine iako Tijaniću mandat ističe početkom jula iste godine. Ova kadrovska kombinatorika aktuelna je u beogradskim krugovima već mesecima. Nije isključeno da je ovo i želja samog Verana Matića, koji se trenutno bavi humanitarnim radom

Veran Matic mogao bi da zameni Tijanica na mestu direktora RTS-a

Aktuelni direktor RTS-a Aleksandar Tijanić na svoj način je prokomentarisao majavu da će ga Matić zameniti.

"Bilo bi prirodno, a to mu i priliči da je i sam Matić lansirao te svoje ambicije. To je legitimno jer na šta bi to ličilo da njega postavlja neko drugi, a da on tu želju javno ne saopšti. Gospodin Matić se za novu željenu funkciju višestruko kvalifikovao. On je bogat čovek, jedini čovek u Srbiji koji se obogatio u novinarskom poslu, ima ugled u profesiji, na njegovim novinarskim tekstovima mnogi su učili, pa skoro da bi i sebe tu mogao svrstati. On je nosilac mnogih raznorodnih društvenih priznanja. Zapravo, ima više odlikovanja nego što ih je skupio KIM II Sung", odgovara Tijanić.

Mada, prvi čovek B92 kaže da su to samo čaršijske priče.

"Nikada ni sa kim nisam razgovarao o prelasku na RTS. Nikakvih priča ni poziva nije bilo, a to nisu ni moje ambicije. Dobro mi je tu gde jesam", tvrdi Matić.

Pored Tijanićeve smene pominje se i odlazak Branke Đukić, dugogodišnje direktorke Tanjuga.

http://www.media1.rs/drustvo/hronika/1214115/2099082/Veran_Matic_na_celu_RTS_a_umesto_Tijanica

Тијанић је био ђубре, али овај Матић је сатаниста.

Oće da nam ukine pretplatu iz humanitarnih razloga? :lol:
 
Sto bi narod rekao sjasi kurta da uzjase murta.Medjutim meni se Tijanic za ovih 7,8 godina koliko je na celu RTS-a toliko ogadio sa svojim slihtanjem i ulizivanjem vlasti da bi mi sada bilo apsolutno svejedno ako ga zameni Matic ili neko jos gori.U svakom slucaju i taj ce morati da slusa vlast,to Vucic dobro placa.Setimo se samo kako Tijanicu nije silazio sa RTS-a Tadic,pa kad je pao sa vlasti tu ulogu je preuzeo Vucic.
 
Evo je ekipa smrti skupljena oko Sorosa - Veran Matic je prvi s desna.

soros_ostojic.jpg


Gordana Susa, Misa Brkic, Veran Matic, Sonja Liht

026-2.jpg
 
Evo je ekipa smrti skupljena oko Sorosa - Veran Matic je prvi s desna.

soros_ostojic.jpg


Gordana Susa, Misa Brkic, Veran Matic, Sonja Liht

026-2.jpg

PAaaaa bolje se dogovarati oko posla sa ovim u cvikerima nego sa nekim domaćim tajkunom od jutros
Nije biznis samo steći pare na galamu i mašući rukama, nego i ostati i raširiti biznis

Evo recimo Miško sve prodaje, ovaj u cvikerima i dalje kupuje
ovde za male pare doduše
 

Back
Top