ЕУ ИДИ КУЋИ ШЕШЕЉУ ВРАТИ СЕ!

Бели Архангел

Poznat
Banovan
Poruka
7.475
SRS: EU idi kući, Šešelju vrati se
Izvor: Beta, Tanjug

Novi Sad -- Aktivisti Srpske radikalne stranke postavili su na Varadinski most u Novom Sadu transparent na kojem piše "Evropska unijo idi kući, Šešelju vrati se kući".

Na velikom belom transparentu na engleskom jeziku piše "EU go home, Šeselj come home". Natpis je ispisan crvenim i plavim slovima.

Policija je intervenisala i transparent je bez incidenata uklonjen oko sat vremena pošto je postavljen. .

Predsednik Gradskog odbora SRS-a Novi Sad Đurađ Jakšić rekao je novinarima da je ta stranka ovom akcijom želela jasno da pokaže "svetskoj javnosti da se zalaže za to Srbija prestane da ide putem koji vodi u Evropsku uniju" i da se okrene Rusiji, Kini i Indiji i "drugim zemljama koje Srbije žele dobro."

Na novinarsko pitanje zbog čega je početak jednog muzičkog festivala iskorišćen za sprovođenje političke akcije Jakšić je rekao da su radikali u isto vreme jasno pokazali da su protiv toga da se festival Egzit održava na Petrovaradinskoj tvrđavi.

SRS se zalaže i da grad prestane sa finasiranjem Egzita jer smatra da postoji mnogo važnijih manifestacija koje treba da se finansiraju iz gradskog budžeta, rekao je Jakšić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=10&nav_category=11&nav_id=731275

Надам се да ће овај велики српски јунак Војислав Шешељ вратити.
 
Poslednja izmena:
SRS: EU idi kući, Šešelju vrati se
Izvor: Beta, Tanjug

Novi Sad -- Aktivisti Srpske radikalne stranke postavili su na Varadinski most u Novom Sadu transparent na kojem piše "Evropska unijo idi kući, Šešelju vrati se kući".

Na velikom belom transparentu na engleskom jeziku piše "EU go home, Šeselj come home". Natpis je ispisan crvenim i plavim slovima.

Policija je intervenisala i transparent je bez incidenata uklonjen oko sat vremena pošto je postavljen. .

Predsednik Gradskog odbora SRS-a Novi Sad Đurađ Jakšić rekao je novinarima da je ta stranka ovom akcijom želela jasno da pokaže "svetskoj javnosti da se zalaže za to Srbija prestane da ide putem koji vodi u Evropsku uniju" i da se okrene Rusiji, Kini i Indiji i "drugim zemljama koje Srbije žele dobro."

Na novinarsko pitanje zbog čega je početak jednog muzičkog festivala iskorišćen za sprovođenje političke akcije Jakšić je rekao da su radikali u isto vreme jasno pokazali da su protiv toga da se festival Egzit održava na Petrovaradinskoj tvrđavi.

SRS se zalaže i da grad prestane sa finasiranjem Egzita jer smatra da postoji mnogo važnijih manifestacija koje treba da se finansiraju iz gradskog budžeta, rekao je Jakšić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=10&nav_category=11&nav_id=731275

Надам се да ће овај велики српски јунак Војислав Шешељ вратити.

Neznam sto ti je sada Seselj podoban? Ti si za Njemce covjece, Seselj je u politickom smislu tvoj protivnik! Nikada saradjivati sa Njemcima!

Zelim svu srecu Dr. Seselju i da nam se brzo vrati, pozdrav mojem sugradjaninu!
 
Moli ti boga sto ste ratovali sa JNA predvodjenom Jugoslovenima(Sljivancanin)a ne Srbima.Sa jednom vojskom koja se raspala i pre nego sto je poceo rat.PREMA TOME MANI SE CORAVA POSLA.:lol: A te 2 hiljade jesu bila gadna neman za Srpsku nejac u Vukovaru.TO JE TACNO.:mrgreen:

Koje su ovo gluparije. :mrgreen:
Raspala se vojska, to je točno to nije ni bila JNA nego srpska vojska izmiksana sa raznoraznim četničkim i plaćeničkim banditima, jedino što je bila prekrcana naoružanjem JNA. Mislim, ajde zamisli što bi bilo da smo mi imali svo to oružje :mrgreen:. Ja mislim da bi Šeki šetao i slikavao se, ali po Karpatima ili na Krfu.
 
Koje su ovo gluparije. :mrgreen:
Raspala se vojska, to je točno to nije ni bila JNA nego srpska vojska izmiksana sa raznoraznim četničkim i plaćeničkim banditima, jedino što je bila prekrcana naoružanjem JNA. Mislim, ajde zamisli što bi bilo da smo mi imali svo to oružje :mrgreen:. Ja mislim da bi Šeki šetao i slikavao se, ali po Karpatima ili na Krfu.

Lupas gluposti.:mrgreen:JNA nije bila Srpska vojska nacionalni sastav je bio izmesan,valjda to znas.Da je bila Srpska vojska ne bi je valjda vodio Veljko Kadijevic(Jugosloven).PRIZNAJ DA TU NEMA NI MALO LOGIKE.:)A sto se tice oruzja pa ta raspala vojska(JNA)vam je dala vise oruzja (Predajom kasarni npr Varazdinski korpus),nego sto je ostalo Srbima.Zahvaljujuci tom oruzju i maloj pomoci iz inostranstva (Nemacka)Hrvatska je mogla da izvede Oluju 1995.Prema tome nemoj krivo da hvalis nekakvih 2 hiljade branitelja Vukovara nego bolje priznaj da je za to odgovorna kilava vojska kakva je JNA bila.
 
SRS: EU idi kući, Šešelju vrati se
Izvor: Beta, Tanjug

Novi Sad -- Aktivisti Srpske radikalne stranke postavili su na Varadinski most u Novom Sadu transparent na kojem piše "Evropska unijo idi kući, Šešelju vrati se kući".

Na velikom belom transparentu na engleskom jeziku piše "EU go home, Šeselj come home". Natpis je ispisan crvenim i plavim slovima.

Policija je intervenisala i transparent je bez incidenata uklonjen oko sat vremena pošto je postavljen. .

Predsednik Gradskog odbora SRS-a Novi Sad Đurađ Jakšić rekao je novinarima da je ta stranka ovom akcijom želela jasno da pokaže "svetskoj javnosti da se zalaže za to Srbija prestane da ide putem koji vodi u Evropsku uniju" i da se okrene Rusiji, Kini i Indiji i "drugim zemljama koje Srbije žele dobro."

Na novinarsko pitanje zbog čega je početak jednog muzičkog festivala iskorišćen za sprovođenje političke akcije Jakšić je rekao da su radikali u isto vreme jasno pokazali da su protiv toga da se festival Egzit održava na Petrovaradinskoj tvrđavi.

SRS se zalaže i da grad prestane sa finasiranjem Egzita jer smatra da postoji mnogo važnijih manifestacija koje treba da se finansiraju iz gradskog budžeta, rekao je Jakšić.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=07&dd=10&nav_category=11&nav_id=731275

Надам се да ће овај велики српски јунак Војислав Шешељ вратити.
ne postoji politicki zatvorenik u eu osim seselja!

njihova bruka
 
Koje su ovo gluparije. :mrgreen:
Raspala se vojska, to je točno to nije ni bila JNA nego srpska vojska izmiksana sa raznoraznim četničkim i plaćeničkim banditima, jedino što je bila prekrcana naoružanjem JNA. Mislim, ajde zamisli što bi bilo da smo mi imali svo to oružje :mrgreen:. Ja mislim da bi Šeki šetao i slikavao se, ali po Karpatima ili na Krfu.

Мислио сам да си паметан, али демантовао си ме.
 
Šešelj je zatucani idiot. Glumi velikog vjernika, a tuče i protjeruje nevine ljude, širi mržnju i netoleranciju. Jednom je rekao da su ateisti ljudi bez morala, a on veliki srbin, četnik i pravoslavac je moralan čovjek. Dno dna.

Pa i vas Gotovina je veliki vernik, a svi vasi ustaski zlocinci, a bilo ih je puno, su bili poznati kao veliki katolici

Ogroman broj katolickih svestenika je licno ubijao Srbe
 
Lupas gluposti.:mrgreen:JNA nije bila Srpska vojska nacionalni sastav je bio izmesan

Pa bio je je izmješan, da. 90% Srba 4-5% Crnogoraca, ostalo su pripadnici ostalih nacija, uglavnom djeca od 20tak godina koje je rat zatekao u kasarnama po Srbiji i okupiranim djelovima Hrvatske i koji su nasilno i protiv volje slani na klanje u prve redove.

valjda to znas.Da je bila Srpska vojska ne bi je valjda vodio Veljko Kadijevic(Jugosloven).PRIZNAJ DA TU NEMA NI MALO LOGIKE.:)

Veljko Kadijević je etnički Srbin, Jugoslaveni su umjetna nacija, svatko je ispod jugoslavenstva skrivao svoju pravu nacionalnost.


A sto se tice oruzja pa ta raspala vojska(JNA)vam je dala vise oruzja (Predajom kasarni npr Varazdinski korpus),nego sto je ostalo Srbima
.


16k3pzb.jpg



Zahvaljujuci tom oruzju i maloj pomoci iz inostranstva (Nemacka)Hrvatska je mogla da izvede Oluju 1995.

Njemačka je najmanje pomogla u nabavci oružja, oružje koje je zaplijenjeno iz JNA je pomoglo ali nije ni približno bilo dostatno za kraj rata.

Prema tome nemoj krivo da hvalis nekakvih 2 hiljade branitelja Vukovara nego bolje priznaj da je za to odgovorna kilava vojska kakva je JNA bila.

Da se ne hvalim suborcima koji su se borili lavovski kao gladijatori 3 mjeseca pod milijunima granata, koji su razj.ebali i posramili najeltinije brigade iz Novosadskog korpusa i ove domaće pobunjenike?
 
Poslednja izmena:
Pa bio je je izmješan, da. 90% Srba 4-5% Crnogoraca, ostalo su pripadnici ostalih nacija, uglavnom djeca od 20tak godina koje je rat zatekao u kasarnama po Srbiji i okupiranim djelovima Hrvatske i koji su nasilno i protiv volje slani na klanje u prve redove.



Veljko Kadijević je etnički Srbin, Jugoslaveni su umjetna nacija.


.


16k3pzb.jpg





Njemačka je najmanje pomogla u nabavci oružja, oružje koje je zaplijenjeno iz JNA je pomoglo ali nije ni približno bilo dostatno za kraj rata.



Da se ne hvalim suborcima koji su se borili lavovski kao gladijatori 3 mjeseca pod milijunima granata, koji su raz.****** i posramili najeltinije brigade iz Novosadskog korpusa i ove domaće pobunjenike?

Veljko Kadijevic je Jugosloven sa velikim J,to je covek koji je Antona Tusa pustio u Split iako je znao da se nece vratiti u Beograd.JE LI TEBI TAKAV GLAVNOKOMANDUJUCI NORMALAN?:think:Nemacka je itekako pomogla dajuci Hrvatskoj tenkove iz bivseg DDR-a(CISTO DA SE ZNA).A jedino koga su uspeli branitelji Vukovara da posrame je Sljivancanin(Jugosloven).Kada su se umesale najelitnije brigade Novosadskog korpusa Vukovar je osvojen.MALA LEKCIJA IZ POVIESTI NEMA LJUTNJE.;)
 
Veljko Kadijevic je Jugosloven sa velikim J,to je covek koji je Antona Tusa pustio u Split iako je znao da se nece vratiti u Beograd.JE LI TEBI TAKAV GLAVNOKOMANDUJUCI NORMALAN?:think:Nemacka je itekako pomogla dajuci Hrvatskoj tenkove iz bivseg DDR-a(CISTO DA SE ZNA).A jedino koga su uspeli branitelji Vukovara da posrame je Sljivancanin(Jugosloven).Kada su se umesale najelitnije brigade Novosadskog korpusa Vukovar je osvojen.MALA LEKCIJA IZ POVIESTI NEMA LJUTNJE.;)



Само једна-моја.
 
A jedino koga su uspeli branitelji Vukovara da posrame je Sljivancanin(Jugosloven).Kada su se umesale najelitnije brigade Novosadskog korpusa Vukovar je osvojen.MALA LEKCIJA IZ POVIESTI NEMA LJUTNJE.;)

Pa umiješale su se 2 mjeseca prije pada. Vidjeli smo onu kolonu krajem 9. mjeseca od par stotina tenkova. Meni nije jasno kako netko može ne imati respekt prema braniteljima Vukovara, pa bio on i Srbin ili Hrvat ili Amerikanac. To što su ljudi radili je nevjerojatno hrabro i odvažno.
 
Pa umiješale su se 2 mjeseca prije pada. Vidjeli smo onu kolonu krajem 9. mjeseca od par stotina tenkova. Meni nije jasno kako netko može ne imati respekt prema braniteljima Vukovara, pa bio on i Srbin ili Hrvat ili Amerikanac. To što su ljudi radili je nevjerojatno hrabro i odvažno.

Ja imam respekt za hrabre borce STALJINGRADA, koji su se borili protiv Nemaca i 10.000 hrvatskih ustasa

A za neke tamo vase mitove o Vukovaru me iskreno zabole
 
Pa umiješale su se 2 mjeseca prije pada. Vidjeli smo onu kolonu krajem 9. mjeseca od par stotina tenkova. Meni nije jasno kako netko može ne imati respekt prema braniteljima Vukovara, pa bio on i Srbin ili Hrvat ili Amerikanac. To što su ljudi radili je nevjerojatno hrabro i odvažno.

Ne mislis valjda da je na Vukovar islo par stotina tenkova,malo si se zabrojao sudarali bi se covece.
 
Pa umiješale su se 2 mjeseca prije pada. Vidjeli smo onu kolonu krajem 9. mjeseca od par stotina tenkova. Meni nije jasno kako netko može ne imati respekt prema braniteljima Vukovara, pa bio on i Srbin ili Hrvat ili Amerikanac. To što su ljudi radili je nevjerojatno hrabro i odvažno.


Пар стотина није имао читав новосадски корпус. У страху су велике очи, а у лажи кратке ноге.
 
Ne mislis valjda da je na Vukovar islo par stotina tenkova,malo si se zabrojao sudarali bi se covece.

Ti tenkovi su išli na Vukovarsko ratište, sama Vukovarska linija je dugačka 15tak kilometara jer je grad dosta raštrkan i dugačak, tenk je dugačak 7-8 metara pa računaj. Tenkovi su nadirali u kolonama jedan iza drugoga kad nije bilo mjesta da se rašire. Ne kažem da je sudjelovalo iz jednog puta po par stotina oklopa ali stotinjak u najžešćim udarima sigurno da. I tako svaki put nove snage koliko ih god uništio ili onesposobio.
 
Ti tenkovi su išli na Vukovarsko ratište, sama Vukovarska linija je dugačka 15tak kilometara jer je grad dosta raštrkan i dugačak, tenk je dugačak 7-8 metara pa računaj. Tenkovi su nadirali u kolonama jedan iza drugoga kad nije bilo mjesta da se rašire. Ne kažem da je sudjelovalo iz jednog puta po par stotina oklopa ali stotinjak u najžešćim udarima sigurno da. I tako svaki put nove snage koliko ih god uništio ili onesposobio.


Шта лупаш , бре...Није то битка код Курска. Никад, али баш никад није на Вуковару дејствовало више од десетак. Знаш ли шта је 100 тњнкова. Да сте их толико видели, попадали би од вибрације .
 

Back
Top