Dnevnik uvreda

Miss_Jo

Zainteresovan član
Poruka
249
Ajmo malo izduvavanja... Sta vam je ko lose rekao da se secate toga???

Meni je na primer poznanica poslala poruku nakon sto sam je izbegavala(malo je viju viju): KRAVO!!! Za mene si mrtva. :lol: Sto je meni bilo uzasno smesno, ali isto tako i uvredljivo i potpuno neopravdano s njene strane.

dalje...
 
nekadasnja prijateljica mi je rekla, sva potresena: "kad ti pricam o svojim problemima, nemoj da mi kazes "ne znam sta na to da ti kazem".
nije bila uvreda za mene, nekako je vise sebe zavalalila u svoja vnago.
 
Jeste, razumem je... Mene je u V razredu osnovne škole ''ostavila'' najbolja drugarica koja je od prvog sedela pored mene u klupi rekavši mi to isto... A sve je bilo u redu, samo nisam imala para...
 
LPhoklica:
Shinoda:
Meni je jedna od nejboljih drugarica rekla: "Smeta mi kako se oblacis, kad izlazis sa nama!"
:roll: :roll: :roll: :x

a inace joj ne smeta...
ovo je tako jadno...
Inace je boli d...
Ali kada izadjemo u grad, a ja nisam napuderisan,utegnut,tip-top onda nastaje problem!
Da je slucajno ne vidi neko da ide sa likom u sirokim pantalonama...Sacuvaj boze! :roll: :x
Sad je kao sve u redu, ali ipak...
 
Steffan:
Dobro hoce li ovde mene neko da vredja ili sta?!?! Kakva je bre ovo glupa tema?!? :lol:

Pa šta si ti mislio nesrećo, da ćeš uvredom baš mene da nateraš da te vređam.... mmmm neeee...

Ovo je inače, dnevnik uvreda - nije šalter :lol:

Pa, daj budi blesav pa nabaci neku gotivnu koju si čuo u skorije vreme :wink:
 
ne znam...ne vredjam se bas...ali mi je jedan kompliment bas preseo :arrow: dolazi leto.a ja nabacile kaoje kilo i ocajno se osecam zbog toga i dolazi drugarica i kaze:

"mnogo dobro mi sad izgledas...tako kad se malo ugojis nisi onako suva ko mocuga...mislim...oduvek si mi izgledala pomalo bolesno,a sad si strava..."


posle sam opet smrsala...spontano... :lol:
 
hej !!!!
svidja mi se tema !!!!

dakle...ne uzimam za zlo kad mi nesto prebace...nervira me kad moram nekom da pokazem svoju osecajnu stranu a on se sprda sa tim.

i da...skoro me je inkognito uvredio ovde i cak sam posle bila opomenuta da ce da me mozda banuju !

mada...retko me sta dotakne.

aj kad se setim jos nesto pisacu...
 

Back
Top