Русиja уплатилa 300 милиона долара за српски буџет!

Пресретач

Buduća legenda
Poruka
36.527
среда, 10. јул 2013, 13:35 -> 13:46
Руси уплатили 300 милиона за српски буџет
Влада Русије уплатила је прву рату од 300 милиона долара за финансијску подршку државном буџету Србије, саопштило Министарство финансија и привреде.
Министарство финансија саопштило је да је руска влада уплатила прву рату од 300 милиона долара кредита намењеног за подршку буџету Србије.
Влада Србије је у априлу ове године потписала споразум с Руском Федерацијом о кредиту од укупно 500 милиона долара за подршку државном буџету Србије.
Кредит је одобрен на 10 година, са фиксном каматном стопом од 3,5 одсто годишње, уз грејс период од две године.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/s...уси+уплатили+300+милиона+за+српски+буџет.html
 
Колико ми је драго што су Руси уплатили 300 мил. долара, толико сам и тужан што је уплаћено земљи у којој живим!
Па зар поред толиког природног богатства које нам је Бог подарио, толико река, плодних поља и руда, нас мора неко други да издржава као да живимо у пустињи?:cry:
 
среда, 10. јул 2013, 13:35 -> 13:46
Руси уплатили 300 милиона за српски буџет

Влада Русије уплатила је прву рату од 300 милиона долара за финансијску подршку државном буџету Србије, саопштило Министарство финансија и привреде.
Министарство финансија саопштило је да је руска влада уплатила прву рату од 300 милиона долара кредита намењеног за подршку буџету Србије.
Влада Србије је у априлу ове године потписала споразум с Руском Федерацијом о кредиту од укупно 500 милиона долара за подршку државном буџету Србије.
Кредит је одобрен на 10 година, са фиксном каматном стопом од 3,5 одсто годишње, уз грејс период од две године.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/5/%D0%95%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%98%D0%B0/1357306/%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%B8+%D1%83%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%B8+300+%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0+%D0%B7%D0%B0+%D1%81%D1%80%D0%BF%D1%81%D0%BA%D0%B8+%D0%B1%D1%83%D1%9F%D0%B5%D1%82.html

Jao poklonili nam Rusi 300 milona :zskace:
 
Колико ми је драго што су Руси уплатили 300 мил. долара, толико сам и тужан што је уплаћено земљи у којој живим!
Па зар поред толиког природног богатства које нам је Бог подарио, толико река, плодних поља и руда, нас мора неко други да издржава као да живимо у пустињи?:cry:

pa kad se krade bratac...:evil:
i to se krade i na Boga se ne misli...
 
А јесу ли нам дали 300 милиона долара као донацију српском буџету или је то 300 милиона долара кредита који ће се враћати у наредном периоду са интересом?

3,5 % godishnje sa grejs periodom od 2 godine.
pishe u uvodnom postu.
 
Колико ми је драго што су Руси уплатили 300 мил. долара, толико сам и тужан што је уплаћено земљи у којој живим!
Па зар поред толиког природног богатства које нам је Бог подарио, толико река, плодних поља и руда, нас мора неко други да издржава као да живимо у пустињи?:cry:

To je glavna karakteristika svih balkanskih naroda.

Hteo da kazem, kao kad majmunu das da upravlja svemisrkim brodom, pojma nema sta da radi s tim, a onda se setih da su majmuni stvarno bili u svemiru ...

:hahaha:
 
Колико ми је драго што су Руси уплатили 300 мил. долара, толико сам и тужан што је уплаћено земљи у којој живим!
Па зар поред толиког природног богатства које нам је Бог подарио, толико река, плодних поља и руда, нас мора неко други да издржава као да живимо у пустињи?:cry:

A sta mi to toliko imamo leba ti? :lol:

Drzavu cini razvoj malih, srednjih preduzeca, kao i usluge, to cini bar 50% svakog BDP-a..

Rusija ima ruda koliko pozelis, pa opet nije najrazvijenija, ispred nje su jedna mala Italija, Nemacka, Britanija, Japan koje smesno prirodnog blaga naspram Rusije, a bogatije su, Rusija nema ono sto danas svaki covek zeli, a to je garderoba, automobili, stvari koje olaksavaju zivot...
 
Онда је наслов теме написан к'о да су га писали новинари Курира.
Наслов теме је на основу наслова на интернет страници РТС, само сам ја уместо Руси написао Русија. Јер радио се о уплати једне државе, а не народа.
 
Наслов теме је на основу наслова на интернет страници РТС, само сам ја уместо Руси написао Русија. Јер радио се о уплати једне државе, а не народа.

shto nam govori o tome kakvi ljudi rade u "javnom servisu"...:roll:
i naravno,imaju jako jako male plate...
 
A sta mi to toliko imamo leba ti? :lol:

Drzavu cini razvoj malih, srednjih preduzeca, kao i usluge, to cini bar 50% svakog BDP-a..

Rusija ima ruda koliko pozelis, pa opet nije najrazvijenija, ispred nje su jedna mala Italija, Nemacka, Britanija, Japan koje smesno prirodnog blaga naspram Rusije, a bogatije su, Rusija nema ono sto danas svaki covek zeli, a to je garderoba, automobili, stvari koje olaksavaju zivot...
Имамо реке и можемо да производимо електричну енергију и за извоз, имамо ретке руде и зар су нам потребни Кинези да би се оне истражиле или неки други странци?
Зар треба из пустиње да дођу шеици да развијају пољопривреду у Србији?
 
Наслов теме је на основу наслова на интернет страници РТС, само сам ја уместо Руси написао Русија. Јер радио се о уплати једне државе, а не народа.

Наслов је к'о да га писао Тијанић.
 

Back
Top